Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Moonlight (2016)

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,939
  • Înscris: 18.10.2007
Desi are oscar nu are topic?
Inca nu am reusit sa-l vad dar este laudat de critici.
http://www.imdb.com/title/tt4975722/

#2
chflorin

chflorin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,991
  • Înscris: 11.01.2011
Premii politizate anul asta ,  filmul castigator apartine comunitatii LGBT ( lesbian, gay, bisexual, and transgender) care este apropiata de Partdul Democrat cum si intregul Hollywood  a sustinut-o pe Clinton . Pe lista cu castigatori se mai numara si un film despre ,,castile albe'' din Siria despre care se stie ca lucreaza mana in mana cu teroristii Al Qaeda / Al Nusra dar care sunt sprijiniti de guvernul american.

Edited by chflorin, 04 March 2017 - 17:35.


#3
mofone

mofone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,007
  • Înscris: 30.08.2011
Nu m-a atras nici unul din filmele de la Oscar in mod deosebit, m-am chinuit sa vad Fences, Manchester by the sea, Arrival. Slabe. Fences si Manchester, oricum in alt gen probabil decat ce mi-ar place, (actiune, aventura, sf) si Arrival a fost mult sub asteptari.

#4
pui

pui

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,060
  • Înscris: 01.09.2004
Chiar acum urmăresc Moonlight: droguri,  negri, viață ratată...

#5
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012
Având în vedere, cât de proaste sunt filmele în ultima vreme de la hollywood, Moonlight este peste medie, mie mi-o plăcut.
Să ai o problemă cu el doar pentru că e cu un negru homosexual, e o prostie, asta v-o spune un conservator.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate