Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Seria ThinkPad E

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
lepetir

lepetir

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 709
  • Înscris: 12.07.2007
Trebuie sa ma orientez sa cumpar un laptop care va fi folosit in principal pentru office, navigare, filme, jocuri (desi viitorul proprietar a depasit de mult varsta)...mai putin aplicatii gen CAD. Avand experieta cu seria T de care ma declar pe deplin multumit, m-am oprit la seria E 560, din motive financiare,  intr-o arhitectura cu I5 sau I6U, un ssd, si un ATI R7. Doresc sa-i intreb pe cei care au sau stiu: cum este imaginea/display-ul? Prin prezentari se afirma ca este un FHD in tehnologie IPS, pe rewiew-uri comparat cu alte nu sta stralucit la gamut si contrast... Ce ma sfatuiti, sau ce pareri aveti ?

#2
nonameshadow

nonameshadow

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,520
  • Înscris: 06.05.2008
Eu am un E540 de vreo 3 ani cred, de care sunt foarte multumit.
Acesta este modelul

Nu am avut probleme cu el, displayul e FHD, e foarte ok. Nu l-am testat cu jocuri. Doar Visual Basic, CAD, office, navigare, filme si cam atat...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate