Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Jocuri "racing" la dublu

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
iThorr

iThorr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 14.11.2013
Salut. Am si eu o dilema. De ceva timp caut si eu un joc-doua, genul racing, care poate fi jucat la "dublu" fara sa fie nevoie de controller , gamepad, etc..  sa mearga doar cu tastatura... adica sa poti seta din optiuni ce taste pot fi folosite de Player 1 si Player 2. Singurul in genul asta care l-am gasit este Colin McRae Rally 2 si Need For Speed Hot Pursuit 2, dar as vrea ceva mai modern... daca stiti voi vreun joc de genul pe care l-ati jucat, va rog sa imi spuneti si mie. Posted Image

#2
MadB91

MadB91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 06.12.2011
Modern nu...Putin mai vechi era un joc cu Ford sau Ford Racing, nu mai stiu cum se numea, iar si mai vechi, parca era NFS 2.

#3
iThorr

iThorr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 14.11.2013

View PostMadB91, on 11 februarie 2016 - 19:48, said:

Modern nu...Putin mai vechi era un joc cu Ford sau Ford Racing, nu mai stiu cum se numea, iar si mai vechi, parca era NFS 2.

Ford Racing am jucat dar nu prea imi place iar NFS 2 l-am instalat dar nu merge, culorile se vad amestecate si nu se intelege nimic.

#4
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,543
  • Înscris: 01.08.2006
Master Rallye... Tot mai vechi, cu masini 4x4.

#5
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,569
  • Înscris: 01.02.2007
Gran Turismo 6

#6
iThorr

iThorr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 14.11.2013

View Postdacibesti, on 12 februarie 2016 - 08:45, said:

Gran Turismo 6

Gran Turismo 6 se poate juca in splitscreen de pe tastatura, player 1 si 2? adica sa nu fie nevoie de controller sau gamepad?

#7
iThorr

iThorr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 14.11.2013
Insist cine stie... pentru Gran Turismo 6, se poate juca in splitscreen de pe tastatura, player 1 si 2? adica sa nu fie nevoie de controller sau gamepad? As vrea sa stiu inainte sa il downloadez.

Edited by iThorr, 14 February 2016 - 02:05.


#8
c-daniel

c-daniel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 28.05.2014

View PostiThorr, on 14 februarie 2016 - 02:04, said:

Insist cine stie... pentru Gran Turismo 6, se poate juca in splitscreen de pe tastatura, player 1 si 2? adica sa nu fie nevoie de controller sau gamepad? As vrea sa stiu inainte sa il downloadez.
Gran Turismo 6 merge numai pe PlayStation 3, NU pe pc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate