Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 

Jocuri "racing" la dublu

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
iThorr

iThorr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 14.11.2013
Salut. Am si eu o dilema. De ceva timp caut si eu un joc-doua, genul racing, care poate fi jucat la "dublu" fara sa fie nevoie de controller , gamepad, etc..  sa mearga doar cu tastatura... adica sa poti seta din optiuni ce taste pot fi folosite de Player 1 si Player 2. Singurul in genul asta care l-am gasit este Colin McRae Rally 2 si Need For Speed Hot Pursuit 2, dar as vrea ceva mai modern... daca stiti voi vreun joc de genul pe care l-ati jucat, va rog sa imi spuneti si mie. Posted Image

#2
MadB91

MadB91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 06.12.2011
Modern nu...Putin mai vechi era un joc cu Ford sau Ford Racing, nu mai stiu cum se numea, iar si mai vechi, parca era NFS 2.

#3
iThorr

iThorr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 14.11.2013

View PostMadB91, on 11 februarie 2016 - 19:48, said:

Modern nu...Putin mai vechi era un joc cu Ford sau Ford Racing, nu mai stiu cum se numea, iar si mai vechi, parca era NFS 2.

Ford Racing am jucat dar nu prea imi place iar NFS 2 l-am instalat dar nu merge, culorile se vad amestecate si nu se intelege nimic.

#4
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,528
  • Înscris: 01.08.2006
Master Rallye... Tot mai vechi, cu masini 4x4.

#5
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,565
  • Înscris: 01.02.2007
Gran Turismo 6

#6
iThorr

iThorr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 14.11.2013

View Postdacibesti, on 12 februarie 2016 - 08:45, said:

Gran Turismo 6

Gran Turismo 6 se poate juca in splitscreen de pe tastatura, player 1 si 2? adica sa nu fie nevoie de controller sau gamepad?

#7
iThorr

iThorr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 14.11.2013
Insist cine stie... pentru Gran Turismo 6, se poate juca in splitscreen de pe tastatura, player 1 si 2? adica sa nu fie nevoie de controller sau gamepad? As vrea sa stiu inainte sa il downloadez.

Edited by iThorr, 14 February 2016 - 02:05.


#8
c-daniel

c-daniel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,044
  • Înscris: 28.05.2014

View PostiThorr, on 14 februarie 2016 - 02:04, said:

Insist cine stie... pentru Gran Turismo 6, se poate juca in splitscreen de pe tastatura, player 1 si 2? adica sa nu fie nevoie de controller sau gamepad? As vrea sa stiu inainte sa il downloadez.
Gran Turismo 6 merge numai pe PlayStation 3, NU pe pc.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate