Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

Facebook, subiect general

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
918 replies to this topic

#343
peter18

peter18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 29.03.2017
daca intru intr-un grup pe facebook, apare tuturor prietenilor mei asta ?

#344
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postpeter18, on 08 ianuarie 2018 - 15:03, said:

daca intru intr-un grup pe facebook, apare tuturor prietenilor mei asta ?
Da, apare.

#345
STARTREK1

STARTREK1

    cćutćtor pe gugćl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,192
  • Înscris: 27.06.2007
am o problema ciudata..
daca vreau sa citesc comentariile de la o postare (Realitatea, Adevaru, Gandu etc) nu imi arata/extinde comentariile, ci imi deschide pagina cu postarea respectiva si imi arata comentariile

#346
tarzaan

tarzaan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 20.03.2009
voi puteti posta ca comentariu la cineva linkuri, de youtube de exemplu? mie la al doilea comentariu imi zice ca e spam

#347
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,893
  • Înscris: 04.03.2016

View Posttarzaan, on 03 februarie 2018 - 08:43, said:

voi puteti posta ca comentariu la cineva linkuri, de youtube de exemplu? mie la al doilea comentariu imi zice ca e spam
Da.
P.S limba romana "e grele" :)

#348
Life2Live

Life2Live

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,063
  • Înscris: 26.04.2010
Salutare, sa nu deschid alt topic, am si eu o problema, am avut in Facebook o gramada de mesaje, dar nu le-am vazut, nu am primit notificari despre ele, decat doar cand am deschis Facebook messenger, atunci mi-au aparut ca am acele mesaje si daca le dau accept, cum fac sa fiu notificat si sa primesc toate mesajele, adica sa imi arate ca am mesaje, nu sa apara doar daca le caut eu in Facebook messenger, practic de un an de zile le aveam si doar acum le-am vazut, ca nu apareau pe pagina normala, doar daca deschideam Facebook messenger, sper ca m-am facut inteles, mersi mult.

#349
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,020
  • Înscris: 18.12.2007
Dupa ce dai accept fiecarei persoane care ti-a trimis mesaj, o sa primesti notificari pentru acelea.
Nu o sa primesti notificari pentru mesaje de la persoane carora nu le-ai dat accept sa iti trimita mesaje. E comportamentul standard pe facebook pentru a evita spamul, un fel de 'nu bateti ca mai ies eu din cand in cand'.

#350
Life2Live

Life2Live

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,063
  • Înscris: 26.04.2010

View PostAlexEn, on 11 februarie 2018 - 10:49, said:

Dupa ce dai accept fiecarei persoane care ti-a trimis mesaj, o sa primesti notificari pentru acelea.
Nu o sa primesti notificari pentru mesaje de la persoane carora nu le-ai dat accept sa iti trimita mesaje. E comportamentul standard pe facebook pentru a evita spamul, un fel de 'nu bateti ca mai ies eu din cand in cand'.

Multumesc, deci cine doreste ceva oferte, practic nu ma poate contacta ... Si cum fac sa vad notificarile, sa apara macar ca primesc acele mesaje, sa le dau accept ? Ca practic doar daca intru in facebook messenger, apar, in rest pe pagina normala nu apar si niciun fel de notificare ca ele sunt acolo, daca le accept sau resping.

#351
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,020
  • Înscris: 18.12.2007
Nu poti decat daca te atentioneaza altfel persoana respectiva ca ti-a scris un mesaj privat (pe messenger).

#352
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,622
  • Înscris: 13.06.2004
Ce puii mei e faza aia cu marcat mesajul ca spam?

#353
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,020
  • Înscris: 18.12.2007
S-a postat acelasi mesaj de mai multe ori intr-un interval scurt (cateva minute?)

#354
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,622
  • Înscris: 13.06.2004
Nu.

#355
pepsi80

pepsi80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 22.02.2015

View Postdjl, on 16 februarie 2018 - 17:05, said:

Ce puii mei e faza aia cu marcat mesajul ca spam?

Am patit, orice link postam, spam. Chiar daca nu-l mai postasem niciodata. Posted Image
Au devenit tot mai stricti...

#356
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,020
  • Înscris: 18.12.2007

View Postdjl, on 18 februarie 2018 - 15:13, said:

Nu.

Posibil sa te fi reclamat careva si sa te considere automat spammer.

#357
yanis34

yanis34

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 18.02.2018
Mai aveti facebook?

#358
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,622
  • Înscris: 13.06.2004
Ja.
Cât despre că a devenit mai restrictiv, e perfect adevărat. Într-o zi s-a supărat că am dat prea multe likeuri. Dacă vreau să dau 100 de like-uri pe oră, problema mea.

#359
un-simplu-om

un-simplu-om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 15.12.2017
Salutare !

Primesc următoare notificare când vreau să postez un link sigur într-un grup.

Quote

Se pare că unul din dispozitivele pe care te-ai conectat la Facebook este afectat de software rău intenţionat denumit malware. Pentru a-ţi proteja contul, ţi-a fost blocată temporar capacitatea de a folosi Facebook ca de obicei.Dacă poţi, şterge acum programul malware de pe dispozitivul infectat; te vom ajuta oferindu-ţi instrucţiuni când deschizi Facebook pe dispozitivul respectiv. În caz contrar, problema ar trebui să se rezolve automat în următoarele câteva zile.

Știe cineva cum pot rezolva ?

#360
tarzaan

tarzaan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 20.03.2009
Alex a zis "Posibil sa te fi reclamat careva si sa te considere automat spammer", glumea sau e posibil ca un ip sa fie restrictionat de facebook in felul asta? nu cred, ca mi s-a intamplat sa apara ca spam si de pe alte pc-uri si si un prieten tot asa cand am incercat cu el

Edited by tarzaan, 02 March 2018 - 13:48.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 1 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate