Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv
 

Decodarile au devenit ILEGALE in SUA

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View Postprisonbreak, on 26 ianuarie 2013 - 19:51, said:


Dupa 3 pagini esti tot pe langa subiect. Poti sa te angajezi linistit la Realitatea, te incadrezi bine in peisaj.

ON- Cum au adus din nou in discuti privind legea cartelelor preplatite cu eliberare pe baza buletinului sau pasaportului ( la fel ca in alte state membre) asa pot face si aceasta lege ( la fel ca in S.U.A))
OFF - Da tu ce ai facut pana acum?

#56
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,724
  • Înscris: 13.06.2004
Ca fapt divers, ştirea e reală: http://investorplace...l-after-jan-26/

#57
cap_tepos

cap_tepos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,653
  • Înscris: 08.05.2006
Am auzit si eu cu uimire de acest "diktat". Ii spun diktat, pentru ca este ceva foarte asemanator si stupid ca diktatul dat in mUE referitor la "interdictia" de aparitie pe piata a becurilor cu incandescenta.

Revenind, sunt de acord cu ce s-a scris mai sus, ca cumpararea unul telefon la abonament este ca si cumpararea unui lucru in rate c-un avans. Ce fac cu acel obiect ma priveste, experienta dovedind ca daca nu-l mai platesc, sunt "executat" pe alte cai, nu mai vine nimeni sa mi-l ia inapoi, ca la o masina de exemplu.

Masurile ciudate ca aceasta data in SUA, povestea cu becurile incandescente din mUE, accizele absurde pe tigari sau bere, masurile de desfiintare a libertatii presei  (si care sunt doar inceputul) duc la concluzia ca acesti colosi de tip uniuni de state in timp ajung sa se comporte ca fosta URSS. Sper sa nu ajung la concluzia in timp ca URSS a fost parfum pe langa ceea ce ar putea deveni SUA si mUE.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate