Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri

Musuroi mare
 

Basescu. A treia suspendare ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
273 replies to this topic

#253
raman

raman

    Dubito, ergo cogito; cogito ergo bibamus.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,171
  • Înscris: 01.12.2010
O a treia suspendare nu va mai exista. Le ajunge si lor cat de mult s-au facut de cacat in tara si peste hotare.

Oricum, cameristele de la Cotroceni au declarat ca in mini-mandatul lui Crin au spalat la lenjerii de pat, cat in toate mandatele din 90 si pana acum. Nu le mai trebuie somnorosi.

#254
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,614
  • Înscris: 05.11.2009

View Postdragospas, on 31 ianuarie 2013 - 20:58, said:

Draga Olteanu Matei despre basescu :

”L-am văzut în emisia aceea a domnului Tucă, nici pe domnul Năstase nu-l cunoșteam atunci. Dar îmi plăcea cum vorbea, îmi plăcea cum se purta, îmi plăcea cum se ținea. Și ăsta, pardon, domnul Băsescu, a fost insolent și l-a insultat grosolan. Și domnul Năstase i-a pretins să își ceară scuze. Și a trebuit să își ceară scuze. Eh, în momentul ăla n-am văzut un cățel mai umil, ca atunci când îi arată stăpânul nuiaua. Umil și cu răutate în ochi și cu pofta de-a mușca, de-a se răzbuna",

si pe asta vor sa o faca senatoare/depuata ca si pe profesoara aia a voastra ce a facut greva foamei , motiv pentru care a fost rasplatita cu un post in parlament? Si ce ca l-a jignit pe nastase (desi astept sa vedem despre ce jignire e vorba, ca la voi in partid, chiar si daca vorbesti de rahaturile facute de voi, inseamna ca jignesti omul) si ca nu si-a retras cuvintele?

#255
Kint

Kint

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,926
  • Înscris: 24.12.2009
30 ianuarie 2013 - Liviu Dragnea (vice-prim-ministru): "Cred că liniștea care există acum pe piața politică și colaborarea instituțională dintre Guvern și Președinție nu fac rău României. Toată lumea este mulțumită că instituțiile și oamenii colaborează. Nu văd de ce trebuie să ajungem acolo. (...) În concluzie, USL nu are în plan așa ceva, nu s-a discutat și nu vrem să ajungem acolo."

Attached File  dragnea.jpg   140.83K   1 downloads

#256
dragospas

dragospas

    mai bine chiulangiu decat securist,mai bine mort decat comunist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,377
  • Înscris: 07.08.2006
Javra care a ajuns seful cainilor trebuie alungata .In perioada cat a stapanit s-a ales praful de tara.Este un presedinte las si mitoman . Minte precum respira . Incalca orice lege daca nu-i convine si se ascunde in spatele imunitatii prezidentiale. Asemenea javra ordinara nu are ce cauta acolo.

#257
Pictor_Fonta

Pictor_Fonta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,250
  • Înscris: 09.08.2012
Antonescu presedinte!

#258
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,167
  • Înscris: 03.07.2008

View Postdragospas, on 31 ianuarie 2013 - 20:58, said:

Draga Olteanu Matei despre basescu :

”L-am văzut în emisia aceea a domnului Tucă, nici pe domnul Năstase nu-l cunoșteam atunci. Dar îmi plăcea cum vorbea, îmi plăcea cum se purta, îmi plăcea cum se ținea. Și ăsta, pardon, domnul Băsescu, a fost insolent și l-a insultat grosolan. Și domnul Năstase i-a pretins să își ceară scuze. Și a trebuit să își ceară scuze. Eh, în momentul ăla n-am văzut un cățel mai umil, ca atunci când îi arată stăpânul nuiaua. Umil și cu răutate în ochi și cu pofta de-a mușca, de-a se răzbuna",

asta-i electoratul vostru. va reprezinta-n toate cele...

#259
dragospas

dragospas

    mai bine chiulangiu decat securist,mai bine mort decat comunist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,377
  • Înscris: 07.08.2006

View PostImperathor, on 01 februarie 2013 - 14:25, said:


asta-i electoratul vostru. va reprezinta-n toate cele...
da mah....asta este electoratul...ai facut ceva in viata matale atat de remarcabil incat sa desconsideri un artist de talia ei ?

#260
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,110
  • Înscris: 20.12.2007
Varanul v-a pus la treaba ? Simte ca PSD-ul s-a cam sictirit de cacarau&co si incearca sa forteze lucrurile pana-n condamnare ?

#261
Pictor_Fonta

Pictor_Fonta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,250
  • Înscris: 09.08.2012

View PostKokoshmare, on 01 februarie 2013 - 14:50, said:

Varanul v-a pus la treaba ? Simte ca PSD-ul s-a cam sictirit de cacarau&co si incearca sa forteze lucrurile pana-n condamnare ?
dl. Voiculescu sa stie ca nu ne-am sictirit nici de Dl. Antonescu nici de domnia sa, asa ca nu are de ce sa faca presiuni asupra noastra.

#262
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,110
  • Înscris: 20.12.2007
Iubirea continua, felicitari !

#263
plmokn

plmokn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,444
  • Înscris: 09.02.2009

View Postdragospas, on 01 februarie 2013 - 14:36, said:

da mah....asta este electoratul...ai facut ceva in viata matale atat de remarcabil incat sa desconsideri un artist de talia ei ?
Trebuie sa fiu actor si sa fi jucat intr-un film ca sa ma pricep la filme?

#264
Pictor_Fonta

Pictor_Fonta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,250
  • Înscris: 09.08.2012
...si inca ceva: sa nu se supere dl. Voiculescu, insa momentan nu se pune problema unei noi proceduri de suspendare a presedintelui. Tara are nevoie de stabilitate.

#265
dragospas

dragospas

    mai bine chiulangiu decat securist,mai bine mort decat comunist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,377
  • Înscris: 07.08.2006

View Postplmokn, on 01 februarie 2013 - 14:54, said:

Trebuie sa fiu actor si sa fi jucat intr-un film ca sa ma pricep la filme?
nu ma...trebuie sa stai rasturnat in fotoliu la televizor ,scuipand seminte si dandu-ti cu parerea...

Tu ai citit ce am scris mai sus ? am vorbit romaneste nu hăhăiește...reiau ...ai facut ceva in viata matale atat de remarcabil incat sa desconsideri un artist de talia ei ?


am scris eu undeva ca trebuie sa fi fost actor ? Am intrebat daca ai facut ceva remarcabil in viata ,ceva care sa-ti aduca macar 10% din  notorietatea ei...

P.S. haita de basisti este la datorie dupa cum observ...sa-si apere javra suprema

Edited by dragospas, 01 February 2013 - 15:05.


#266
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,110
  • Înscris: 20.12.2007
Ai grija cum vorbesti. S-ar putea ca Tariceanu si Basescu=LOVE reloaded si tu sa-ti descoperi brusc dezgustul fata de PSD, PC. Macar pastreaza un grad de felxibilitate sa nu ti zica lumea asa de la obraz vreo doua

#267
dragospas

dragospas

    mai bine chiulangiu decat securist,mai bine mort decat comunist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,377
  • Înscris: 07.08.2006

View PostKokoshmare, on 01 februarie 2013 - 15:08, said:

Ai grija cum vorbesti. S-ar putea ca Tariceanu si Basescu=LOVE reloaded
vise taica, vise...

#268
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,110
  • Înscris: 20.12.2007
Acu' o luna nici de Ponta cu Basescu nu ai fi crezut ca se inteleg asa de bine de s-a enervat si varanul pe chestia asta

#269
plmokn

plmokn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,444
  • Înscris: 09.02.2009

View Postdragospas, on 01 februarie 2013 - 15:00, said:

nu ma...trebuie sa stai rasturnat in fotoliu la televizor ,scuipand seminte si dandu-ti cu parerea...

Tu ai citit ce am scris mai sus ? am vorbit romaneste nu hăhăiește...reiau ...ai facut ceva in viata matale atat de remarcabil incat sa desconsideri un artist de talia ei ?


am scris eu undeva ca trebuie sa fi fost actor ? Am intrebat daca ai facut ceva remarcabil in viata ,ceva care sa-ti aduca macar 10% din  notorietatea ei...

P.S. haita de basisti este la datorie dupa cum observ...sa-si apere javra suprema

Nu iti trebuie 10% din notorietatea lui Bendeac ca sa iti dai seama ca are o emisiunea de toata jena.

PS mai schimba obsesia asta cu basistii, una-doua "Basescu"....incearca si alte argumente daca vrei sa discreditezi pe cineva. Sau nu ai?

#270
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,110
  • Înscris: 20.12.2007

View Postplmokn, on 01 februarie 2013 - 16:02, said:


Nu iti trebuie 10% din notorietatea lui Bendeac ca sa iti dai seama ca are o emisiunea de toata jena.

PS mai schimba obsesia asta cu basistii, una-doua "Basescu"....incearca si alte argumente daca vrei sa discreditezi pe cineva. Sau nu ai?
Era un topic despre cum se leaga nodul la cravata pe aici si, si acolo, a intervenit Dragosh sa acuze lumea de basism

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate