Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv
 

Carcei in gambla la intindere

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
5 răspunsuri în acest subiect

#1
dreamseeker11us

dreamseeker11us

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 682
  • Înscris: 18.11.2009
sal

ieri dimineata, cand ma trezeam si m-am intins  (stiti voi, cum fac oamenii cand se trezesc), am intins si picioarele ...si deodata, m-a luat un carcel in gamba stanga de mi-am injurat nasterea :P

daca ma auzea CNA-ul, imi dadea 30 ani puscarie cred  :thumbup:

mi-a trecut dupa scurt timp, dar am ramas cu o usoara durere  (mai degraba discomfort) acolo    (e in curs de estompare)

acum, imi e teama cand ma trezesc, sa nu ma intind si sa declansez iar durerea aia
acea durere apare mai ales cand intind laba piciorului si se tensioneaza nitel (ca parte a procesului de intindere dimineata cand ne trezim....)


poate fi ceva mai grav ?

#2
Kain_12

Kain_12

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.009
  • Înscris: 25.11.2009
Nu ii nimica grav, si mie mi se intampla :lol: . Odata am facut carcel la ora 4 noaptea de am sarit din pat ca si trupele commando la alarma :lol: Iti trece in 2-3 zile.

#3
dreamseeker11us

dreamseeker11us

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 682
  • Înscris: 18.11.2009

 Kain_12, on 17th June 2012, 12:07, said:

Nu ii nimica grav, si mie mi se intampla :lol: . Odata am facut carcel la ora 4 noaptea de am sarit din pat ca si trupele commando la alarma :lol: Iti trece in 2-3 zile.


si ce fac sa nu mai apara ?

#4
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.583
  • Înscris: 11.06.2010
http://www.google.ro...a...280&bih=888

#5
sygeplejersken

sygeplejersken

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 289
  • Înscris: 18.01.2010

 dreamseeker11us, on 17th June 2012, 10:12, said:

sal
... am intins si picioarele ...si deodata, m-a luat un carcel in gamba stanga de mi-am injurat nasterea :P
lipsa de calciu, magneziu

#6
hot_tequila

hot_tequila

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 239
  • Înscris: 11.01.2010
Nu este ceva grav, si mie mi se intampla, sunt niste mici dezechilibre in organism; eu una dupa ce am respectivul carcel iau o tableta de Zdrovit Anticarcel ( se gaseste in farmacii) si eventual mai continui tratamentul 1-2-3 zile  - contine 70 mg potasiu, 5 mg vitamina E, 50 mg magneziu, 1 mg vitamina B6 - uite aici prospectul ( nu fac nici o reclama farmaciei, dar acesta este prospectul pe care il am si eu, si repet, se gaseste in orice farmacie) : prospect Zdrovit Anticarcel si Prospect 2

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate