Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 

Antena 1 - minciuna pe fata

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#73
cmgeorge

cmgeorge

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,720
  • Înscris: 23.12.2006

View Postmiki07, on 29th March 2012, 13:50, said:

Asta cu cupa romaniei s-a vazut pe A1?

Da, da.
Pentru 2-3 secunde, in timpul unui promo on-screen pe antena 1, in loc de  Te Pui cu Vadim... pardon Blondele, a aparut mediul live :P

#74
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,417
  • Înscris: 04.08.2010
Ce se întâmplă cu Observatorul Antenei 1 ? Mă uit de 10 minute și sunt numai reclame și promo-uri puse în buclă...

LE: Gata, după 15 minute (de când mă uit eu, poate au fost mai multe) au revenit brusc ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat.

Edited by Cipry7, 29 March 2012 - 18:28.


#75
berliotz

berliotz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,238
  • Înscris: 14.03.2008

View PostCipry7, on 29th March 2012, 18:24, said:

Ce se întâmplă cu Observatorul Antenei 1 ? Mă uit de 10 minute și sunt numai reclame și promo-uri puse în buclă...

LE: Gata, după 15 minute (de când mă uit eu, poate au fost mai multe) au revenit brusc ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat.
Iar au promo. Cred ca au probleme tehnice.

#76
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,892
  • Înscris: 28.11.2006
Astia stau foarte prost cu tehnica de cand s-au lansat. Cred ca n-a dat Pro TV-ul atatea rateuri tehnice de cand a aparut cate dau astia intr-o luna :P

Poate mai fac rost de ceva profesionisti de la academia media sa-i inlocuiasca pe cei de acum :naughty:

#77
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,417
  • Înscris: 04.08.2010
Da, ei tot persistă în probleme tehnice... Am înțeles că și aseară au avut acea "scăpare" cu meciul din Cupa României. Dacă juca Steaua, nu se mai oboseau să revină la Vadim și blondele lui Negru. :P
Antena 1 este al doilea post ca importanță în audiovizualul românesc, n-are voie să aibă astfel de probleme. Dacă se întâmpla (prin absurd) ca Andreea Esca să fie întreruptă de o defecțiune tehnică, la PRO TV ar fi fost un val de concedieri.

#78
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,892
  • Înscris: 28.11.2006
Cica ar fi fost si Esca afectata, vezi faza de la Carcotasi cu [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/954igcjHH2o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] :lol: Dar la Antene se intampla aproape zilnic.

#79
cmgeorge

cmgeorge

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,720
  • Înscris: 23.12.2006

View Postpufonel, on 29th March 2012, 22:41, said:

Cica ar fi fost si Esca afectata, vezi faza de la Carcotasi cu [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/954igcjHH2o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] :lol: Dar la Antene se intampla aproape zilnic.
Chestia aia nu a fost publică.
Din câte știu a fost prinsă pe un upstream de satelit aflat în teste.
Nu era on-air

#80
cut3ryan

cut3ryan

    Pro FM <3

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,796
  • Înscris: 04.04.2008
Da grupul intact nu  ofera altceva decat minciuni..ce va mai mira ?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate