Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

drepturile copiilor in numele ...
 Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 

Battlefield 3

- - - - -
  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#19
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008

View Postzeroice, on 29th October 2011, 02:59, said:

mediagalaxy 169RON
Mersii de raspuns. Eu am luat limited esition cu 150 lei, la precomanda, da' este versiunea downloadabila de  pe net.
Azi m-am apucat de campanie si in acelasi timp inregistrez cu Fraps. Am de gand ca la final sa uploadez inregistrarile pe Youtube, in parti a cate 30 min. cand termin o sa dau de stire.

#20
Metrou

Metrou

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 495
  • Înscris: 20.08.2011

View Post-DAMON-, on 26th October 2011, 15:45, said:

Il am, bestial :D
Pana a te sustine trebuie sa trec de o mare porcarie la inceput.
Pune agariciul ala explozibil intre vagoane iar tu iti faci transferul tocmai la timp pentru a nu face BUM impreuna cu restul garniturii. Problema e ca, agatat cu o mana fiind, trebuie sa clampani din tasta SPACE pana urci... unde?
Am repetat cred ca de 20 de ori figura si numai sub tren am ajuns.

Ala ca introdus scena asta penibila este cu adevarat un motherfucker. :ciocan:

Edited by Metrou, 30 October 2011 - 09:38.


#21
razvy2o1o

razvy2o1o

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 28.12.2009
La mine la misiunea camarades, dupa ce explodeaza bomba la metrou cred ca se termina misiunea dar la mine ramane ecranu negru si nu se intampla nimic, vreo rezolvare?

#22
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010

View PostTurocK, on 29th October 2011, 19:23, said:

Mersii de raspuns. Eu am luat limited esition cu 150 lei, la precomanda, da' este versiunea downloadabila de  pe net.
Azi m-am apucat de campanie si in acelasi timp inregistrez cu Fraps. Am de gand ca la final sa uploadez inregistrarile pe Youtube, in parti a cate 30 min. cand termin o sa dau de stire.
daca faci numai gameplay, e so plictisitor. Mai bine ma joc eu decat sa ma uit la tine cum te joci.

#23
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008
la inceput dupa ce pune "teroristul" ala bomba pe usa vagonului, sari pe fereastra, sari din nou pe urmatorul vagon, explodeaza vagonul anterior si dupa pt. a te catara din nou sus pe vagon aperi REPETAT space.
Cat despre ramanerea ecranului negru. Macar indepliniti cerintele minime de sistem?

View Postwolfyx17, on 30th October 2011, 11:28, said:

daca faci numai gameplay, e so plictisitor. Mai bine ma joc eu decat sa ma uit la tine cum te joci.
Pai ce-ai vrea sa mai fac pe langa? Sa comentez in romana? Eu intr-un joc de obicei ma chinuiesc sa pricep povestea, da' pai sa si mai vorbesc in acelasi timp.
Daca n-am nimic de zis, nu mai zic, simplu. Nu o sa ma vezi pe mine spunand "te chisi in freza"...pt. ca nu-s moldovean  :peacefingers:

#24
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006

View PostTurocK, on 30th October 2011, 12:36, said:

"te chisi in freza"

Cel care spune vorba asta e demn de dispret. Sunt moldovean si nu suport absolut deloc asta.

Cat despre joc, trebuie sa recunosc ca este super. De abia am jucat vreo doua misiuni si nu am nimic de comentat contra.

#25
Metrou

Metrou

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 495
  • Înscris: 20.08.2011

View PostTurocK, on 30th October 2011, 11:36, said:

pt. a te catara din nou sus pe vagon aperi REPETAT space.
Asta am si facut... fara numar chiar. Tre' sa fi idiot cu acte sa bagi asa ceva chiar la inceputul jocului. Sau macar sa fi facut cum este in MW2: click dreapta - control mana dreapta, click stanga - control mana stanga.
Uninstall... nici 30 lei nu merita!
Oricum nu prea mi-a fost drag gameplayul lui Bad Company 2 si consider MW mult superior acestei caricaturi de serii.

Edited by Metrou, 30 October 2011 - 15:15.


#26
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008

View PostMetrou, on 30th October 2011, 15:02, said:

Asta am si facut... fara numar chiar. Tre' sa fi idiot cu acte sa bagi asa ceva chiar la inceputul jocului. Sau macar sa fi facut cum este in MW2: click dreapta - control mana dreapta, click stanga - control mana stanga.
Uninstall... nici 30 lei nu merita!
Oricum nu prea mi-a fost drag gameplayul lui Bad Company 2 si consider MW mult superior acestei caricaturi de serii.
Da sigur, ca trebuie sa apesi SPACE repetat denota ca este o prostie. Adica sa inteleg ca nici de prima misiune n-ai trecut si pui deja eticheta la joc.
"cioara care nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii" sau cam asa.
"Nu merita nici 30 de lei", sa inteleg ca regreti dupa bani? Apropo, da banuiesc ca MW2 a meritat banii, nu?
Eu te inteleg ca esti frustrat din cauza ca nu ai putut trece mai departe, dar nici chiar asa sa arunci cu noroi.
PS: Un prieten de-al meu, acum cca 2 ani carcotea mereu Windows Vista, ca cica este cel mai praf, cel mai nasol win cu putiinta. Omul nu lucrese nici macar o ora cu Vista. El de fapt nu-l putea nici macar instala pe "rasnita" lui, nu indeplinea cerintele minime. Da' a tinut-o luni de zile cu fixatia lui. Acum cand are PC mai de doamne ajuta, sta pe Vista. Nici nu vrea sa auda de Windows 7. Acum ce sa mai zici la asta? [scuze de offtopic]

Edited by TurocK, 30 October 2011 - 17:45.


#27
Metrou

Metrou

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 495
  • Înscris: 20.08.2011

View PostTurocK, on 30th October 2011, 17:43, said:

Apropo, da banuiesc ca MW2 a meritat banii, nu?
Yeap! Faza cu escaladarea muntelui inghetat are logica dar daca tu crezi ca cele doua maini trebuiesc controlate cu aceeasi tasta in B 3....
La restul măcănelii nu comentez.

Edited by Metrou, 30 October 2011 - 19:06.


#28
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010

View PostTurocK, on 30th October 2011, 15:43, said:

Da sigur, ca trebuie sa apesi SPACE repetat denota ca este o prostie. Adica sa inteleg ca nici de prima misiune n-ai trecut si pui deja eticheta la joc.
"cioara care nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii" sau cam asa.
"Nu merita nici 30 de lei", sa inteleg ca regreti dupa bani? Apropo, da banuiesc ca MW2 a meritat banii, nu?
Eu te inteleg ca esti frustrat din cauza ca nu ai putut trece mai departe, dar nici chiar asa sa arunci cu noroi.
PS: Un prieten de-al meu, acum cca 2 ani carcotea mereu Windows Vista, ca cica este cel mai praf, cel mai nasol win cu putiinta. Omul nu lucrese nici macar o ora cu Vista. El de fapt nu-l putea nici macar instala pe "rasnita" lui, nu indeplinea cerintele minime. Da' a tinut-o luni de zile cu fixatia lui. Acum cand are PC mai de doamne ajuta, sta pe Vista. Nici nu vrea sa auda de Windows 7. Acum ce sa mai zici la asta? [scuze de offtopic]
Asa am si eu un coleg care zice ca ca nu-i place gta 4, pe acelasi motiv ca are o rajnitza de PC. Cat despre bf3 vs mw3 - in asta poti sa conduci chestii, si nu vine nush cine cu sprintu ala handicapat si-ti da cu brishca.

Edited by wolfyx17, 30 October 2011 - 19:25.


#29
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008

View PostMetrou, on 30th October 2011, 19:00, said:

Yeap! Faza cu escaladarea muntelui inghetat are logica dar daca tu crezi ca cele doua maini trebuiesc controlate cu aceeasi tasta in B 3....
La restul măcănelii nu comentez.
Cum drace sa controlezi "doua maini" cu butoanele de la mouse? Nu este cam ciudat nu? Sau sa mergi apasand "W", pai sa faca domne' cate un buton separat pentru fiecare picior. Aa! Daca vorbim despre un joc, altfel sta treaba. Nu poti cere maximul de realism, ca este doar un joc, ca restul celorlalte jocuri.
Asa ca ce sa mai macanesc degeaba. Recunoaste ca esti frustrat ca nu ai putut trece mai departe. Oi fi tu mai domol din fire si nu ai reusit sa apesi repetat SPACE suficient de repede. Nu e vina ta... e vina jocului.

View Postwolfyx17, on 30th October 2011, 19:25, said:

...Cat despre bf3 vs mw3 - in asta poti sa conduci chestii, si nu vine nush cine cu sprintu ala handicapat si-ti da cu brishca.

nici eu nu o puteam spune mai bine

Edited by TurocK, 30 October 2011 - 19:53.


#30
Metrou

Metrou

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 495
  • Înscris: 20.08.2011

View PostTurocK, on 30th October 2011, 19:46, said:

Cum drace sa controlezi "doua maini" cu butoanele de la mouse? Nu este cam ciudat nu? Sau sa mergi apasand "W", pai sa faca domne' cate un buton separat pentru fiecare picior. Aa! Daca vorbim despre un joc, altfel sta treaba. Nu poti cere maximul de realism, ca este doar un joc, ca restul celorlalte jocuri.
Asa ca ce sa mai macanesc degeaba. Recunoaste ca esti frustrat ca nu ai putut trece mai departe. Oi fi tu mai domol din fire si nu ai reusit sa apesi repetat SPACE suficient de repede. Nu e vina ta... e vina jocului.
Bai "mersii", am trecut cu gratie peste tampeniile care le-ai tot indrugat in ultimele posturi dar nu o pot face la infinit.

Iote ce inseamna sa controlezi mana stanga cu LMB si pe cea dreapta cu RMB. Simplu, control total si... de ce nu?... elegant!
Poate le explici si tolomacilor carora le faci lobby ( LOL ) diferenta dintre LOGICA si clămpănirea fara noima a tastei SPACE, tasta ce ar trebui sa controleze ambele maini in acelasi timp: :death:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lc6s1CTgLZU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Termina cu jignirile ca deocamdata n-am timp de tine. Dar o sa-ti acord "respectul" cuvenit daca mai mananci rahat dandu-ti cu presupusul cu creierasul ala cat nuca pe care l-ai achizitionat de la EA (inainte nu aveai defel, se pare).

Edited by Metrou, 30 October 2011 - 20:51.


#31
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010
ca sa apesi cat de repede posibil tehnica sta in incordarea mainii si miscarea ei repetata. Nush cum sa zic, iti trebuie ani buni.

#32
Metrou

Metrou

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 495
  • Înscris: 20.08.2011
Voi sunteti reali?
Realismul presupune si un anumit control pe care trebuie sa-l aibe jucatorul.
Ca sa nu mai spun ca clămpănirea fara noima a unei taste ofera un real avantaj punatorilor de faianta.

Am plecat de aici! :death:

Am trecut de prostia aia pana la urma... acum trag ca disperatul in stanga si-n dreapta ca sa supravietuiesc. :bandit:
Dar abia astept urmatoarea clămpănire...

Edited by Metrou, 30 October 2011 - 20:52.


#33
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010

View PostMetrou, on 30th October 2011, 18:41, said:

Voi sunteti reali?
Realismul presupune si un anumit control pe care trebuie sa-l aibe jucatorul.
Ca sa nu mai spun ca clămpănirea fara noima a unei taste ofera un real avantaj punatorilor de faianta.

Am plecat de aici! :death:

Am trecut de prostia aia pana la urma... acum trag ca disperatul in stanga si-n dreapta ca sa supravietuiesc. :bandit:
Dar abia astept urmatoarea clămpănire...
sunt de acord cu tine. Pana la urma totul depinde de tine, daca vrei sau nu sa-l joci.

#34
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009

Quote

Voi sunteti reali?
Realismul presupune si un anumit control pe care trebuie sa-l aibe jucatorul.
Ca sa nu mai spun ca clămpănirea fara noima a unei taste ofera un real avantaj punatorilor de faianta.

Am plecat de aici!

Am trecut de prostia aia pana la urma... acum trag ca disperatul in stanga si-n dreapta ca sa supravietuiesc.
Dar abia astept urmatoarea clămpănire...
parca ai gtx 460, nu?
eu ma mir ca poti sa il joci, la mine pe gts 450 e plin de frame drop-uri care il fac nejucabil. roll-back la driver mai vechi face jocul sa ruleze bine, dar da crash din 3 in 3 minute. :death:

Edited by doctorwho, 30 October 2011 - 21:05.


#35
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008

View PostMetrou, on 30th October 2011, 20:29, said:

Multumesc pentru filmuletul explicativ, dar nu era nevoie. Am terminat MW2 acum cel putin un an jumate. Eu incercasem sa fiu un pic ironic da' n-ai inteles nimic
Joaca tu COD MW,2,3...enspe mii , care-i defapt acelasi joc, cu aceeasi grafica si multiplayer aproape deloc schimbat.
Si cum ai trecut mai departe de "clampanitul" pentru a urca pe vagon in BF3? Ca parca ai spus ca l-ai dezinstalat. L-ai reinstalat? Mare greseala! pai n-ai vazut la inceput ca nu scrie Call of Duty pe el? Clar nu e bun.
PS: In final ai vazut ca am avut dreptate? Tu dadeai vina pe joc ca picai ca bolovanu sub rotile trenului. Problema era la stapanirea tastaturi

Edited by TurocK, 30 October 2011 - 21:53.


#36
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010
Suna mai bine asta, fara bass-uri si BUM BUM.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KWzW8lminP4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate