Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!
 BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 

Battlefield 3

- - - - -
  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#127
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008

View Postwolfyx17, on 10th January 2012, 15:45, said:

What i see in this thread: tot felu de preconceptii retardate despre jocurile fps. Mai mult de 12-13 nu va dau. Daca aveti mai mult deja e tragic.
Ce-ai patit? Te-au batut colegii de pe forumul Level si ai decis sa te descarci pe userii de pe Softpedia? Macar daca ai verifica sa vezi cu ce se mananca un LP (Let's Play), si ai incerca sa repeti dinainte niste replici ca sa nu ramana timpi "morti" in timpul video-ului, poate ai reusi un LP semi-inteligibil.

#128
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
mie imi plac videoclipurile alea facute de el (nu se pot numi altfel). rad de mor cand ii aud vocea si balbaielile. :lol: sa nu mai vorbim de cifrele alea care apar pe ecran :roflmao:

#129
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

View Postdoctorwho, on 11th January 2012, 00:41, said:

mie imi plac videoclipurile alea facute de el (nu se pot numi altfel). rad de mor cand ii aud vocea si balbaielile. :lol: sa nu mai vorbim de cifrele alea care apar pe ecran :roflmao:
chiar ce's cu cifrele alea frate pe ecran,la toate filmuletele lui apar.

#130
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008
Cred ca sunt de la programul de captura a ecranului ce-l foloseste.

Edited by Hider141, 11 January 2012 - 15:50.


#131
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008
Din cate am inteles, acele cifre de la filmarile lui sunt de la Virtualdub. I-am recomandat AviDemux dar se pare ca si ala este prea complicat pentru el.

#132
FeDaYin

FeDaYin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,674
  • Înscris: 03.01.2007
Stiu ca e ingropat topicul asta dar...

Am vrut sa joc azi BF3 si dupa ce aleg serverul, dau play si eroare cu rosu:
"Error
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'xxxxxx' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN xxxxxx "

Verific GUID-ul pe https://www.pbbans.com/ si la primele doua zice ca nu gaseste dar gaseste la PunkBuster Global Ban si jocul "bf3"
Bag un google si vad ca sute au problema asta, multi cu "I never cheat", cum e si cazul meu.
Am trimis mesaj la https://www.evenbala.../new_ticket.php Sa vedem daca vor raspunde, oricum ban-ul ramane sigur.
Nu sunt genul sa foloseasca cod-uri, am ramas un pic socat dupa ce am vazut "eroarea"
Cam asa arata un raspuns de la ei https://answers.ea.c...7984023#M134530

Asa ca verificati si voi, poate ati luat ban. Sper ca ban-ul nu este pentru toate jocurile PunkBuster, mai am BF4 Premium si BF1 Premium in Origin.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate