Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

Battlefield 3

- - - - -
  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#91
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008
Si acest pack este gratuit pentru cei ce au cumparat deja versiuneaa limited edition

#92
Superionescu

Superionescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.06.2011
S-a inscris sau se inscrie cineva la GIGABYTE Battlefield 3 Winter Cup?

http://wasd.ro/edito...p#axzz1fwmWPWjR

pare destul de misto concursul

#93
HappyFUnky

HappyFUnky

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.11.2009
Buna.Ma joc Battlefield 3 si am ajuns intr-un loc de unde nu mai pot trece.
Misiunea Sword Breaker.Cand imi spune Cut the red fire vine unu din spate si ma bate.Si nu reusesc sa il bat.Ce trebuie sa fac ca sa il pot bate?Sunt niste comenzi pe care probabil le omit.
Va rog daca stie cineva sa ma ajute si pe mine. :)

#94
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,741
  • Înscris: 28.12.2008
Trebuie sã apeºi pe ''E'' apoi click stânga când þi se cere. ªi eu am încercat de câteva ori, pânã la urmã am reuºit.

#95
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008

View PostHappyFUnky, on 12th December 2011, 21:40, said:

Buna.Ma joc Battlefield 3 si am ajuns intr-un loc de unde nu mai pot trece.
Misiunea Sword Breaker.Cand imi spune Cut the red fire vine unu din spate si ma bate.Si nu reusesc sa il bat.Ce trebuie sa fac ca sa il pot bate?Sunt niste comenzi pe care probabil le omit.
Va rog daca stie cineva sa ma ajute si pe mine. :)
Uita-te AICI de la minutul 3:14. Daca mai ramai blocat undeva poti vizualiza walkthrough facut de mine de pe Youtube.

#96
Sarcastic

Sarcastic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 654
  • Înscris: 13.11.2011

View PostTurocK, on 13th December 2011, 02:56, said:

Mister,

1. Incasari Wodern Warfare 3
2. Urat.  :nonobad: Daca judecatorii au considerat ca sunt suficiente probe pentru proces, atunci ceva e putred in DanEmArca.

#97
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008
1. Se demonstreaza snobismul
2. Stire de 2 lei cu detalii zero. Luati-o ca atare

#98
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010
ala se crede smecher

#99
Sarcastic

Sarcastic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 654
  • Înscris: 13.11.2011
Doare?  :notangel:

#100
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

View PostSarcastic, on 6th January 2012, 01:10, said:

Doare?  :notangel:
Doare ca o prastie de mw3 care e praf total,e mai vandut decat un joc plin de realism.

#101
reddevilnb1

reddevilnb1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 13.12.2007
Nu inteleg de ce va place Modern Warfare 3 asa de mult sincer...
Din punct de vedere grafica e identic cu MW 2,apoi nu aduce mare lucru nou in afara de "strike packages" si putin modificat kill streak.Ei practic au adus modificari la MW2 si l-au vandut ca un joc nou... :thumbdown:

#102
Sarcastic

Sarcastic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 654
  • Înscris: 13.11.2011

View Postevon, on 7th January 2012, 13:19, said:

Doare ca o prastie de mw3 care e praf total,e mai vandut decat un joc plin de realism.
Tu poti filosofa ca ganditorul din Hamangia: "Cine a fost primul - eu sau gaina?"
Daca-ti dai cu parerea, inseamna ca l-ai jucat. Dar de ce l-ai jucat daca il consideri praf?!

View Postreddevilnb1, on 7th January 2012, 13:36, said:

Nu inteleg de ce va place Modern Warfare 3 asa de mult sincer...
Pentru ca mw2 a fost foarte bun si asteptam o continuare. Daca va doare ca nu va puteti pune in valoare placile grafice decat in ani bisecti, e treaba voastra.
Grafica, sunetul si realismul din toate seriile mw au fost bestiale (la grafica sa tinem cont ca jocurile pot fi rulate chiar si pe sisteme depasite moral). Si sa nu incercati sa comparati realismul personajelor din mw si bf, ca o dati in altele, de toata jena. Cel putin in bf2- bad company, vocile zici ca sunt asigurate de pacientii unui stabiliment de dezintoxicare ramas fara medicamente.

Va doare, ha?  :notangel:

Edited by Sarcastic, 07 January 2012 - 17:29.


#103
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008
La CoD nu se poate aduce in vedere realismul la grafica/sunet, etc, atat timp cand CoD este un arcade saturat.
La BF3 se incearca mentinerea legilor fizice (cat si grafica) cat mai aproape de real astfel sa nu fie nici prea greu de jucat. La BF3 nici sunetul nu a fost lasat mai prejos.
"Cel putin in bf2- bad company, vocile zici ca sunt asigurate de pacientii unui stabiliment de dezintoxicare, ramas fara medicamente." Asta pentru ca te lasi usor influientat de review-urile (platite, ca de trb sa castige si ei o paine) ale "expertii".
Ai jucat macar campania BF BC2 macar sau te-ai luat dupa "dictare"?

MW3 este acelasi joc ca MW2, iar MW2 este acelasi joc ca MW. Toate aceste jocuri sunt de fapt niste modari (DLC-uri) mediocre la primul MW1, joc care dpmdv a avut succesul meritat.
Producatorii MW3 nici nu si-au dat silinta sa imbunatateasca grafica sau macar sunetul, totul este importat din jocurile vechi. In schimb este plin de clisee, plin de fanatism...
Pur si simplu consider ca CoD MW3 incearca sa-mi jigneasca intelectul. Ma simt ofensat de acest joc

Care-i faza cu "Va doare, ha"? dupa cum pui "problema: tind sa cred ca ai maxim 16 ani.
Bravo mie, ciuda tie, naga nasu-n diaree. Uite! Pot si eu.

Edited by TurocK, 07 January 2012 - 17:48.


#104
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009

View PostTurocK, on 7th January 2012, 17:44, said:

La CoD nu se poate aduce in vedere realismul la grafica/sunet, etc, atat timp cand CoD este un arcade saturat.
La BF3 se incearca mentinerea legilor fizice (cat si grafica) cat mai aproape de real astfel sa nu fie nici prea greu de jucat. La BF3 nici sunetul nu a fost lasat mai prejos.
"Cel putin in bf2- bad company, vocile zici ca sunt asigurate de pacientii unui stabiliment de dezintoxicare, ramas fara medicamente." Asta pentru ca te lasi usor influientat de review-urile (platite, ca de trb sa castige si ei o paine) ale "expertii".
Ai jucat macar campania BF BC2 macar sau te-ai luat dupa "dictare"?

MW3 este acelasi joc ca MW2, iar MW2 este acelasi joc ca MW. Toate aceste jocuri sunt de fapt niste modari (DLC-uri) mediocre la primul MW1, joc care dpmdv a avut succesul meritat.
Producatorii MW3 nici nu si-au dat silinta sa imbunatateasca grafica sau macar sunetul, totul este importat din jocurile vechi. In schimb este plin de clisee, plin de fanatism...
Pur si simplu consider ca CoD MW3 incearca sa-mi jigneasca intelectul. Ma simt ofensat de acest joc

Care-i faza cu "Va doare, ha"? dupa cum pui "problema: tind sa cred ca ai maxim 16 ani.
Bravo mie, ciuda tie, naga nasu-n diaree. Uite! Pot si eu.
de unde le scoti? intre MW si MW2 sunt diferente destul de mari. e adevarat, MW3 nu aduce foarte multe lucruri noi si pe alocuri se observa batranetea "motorului". asta  nu inseamna ca nu este un joc bun. campania MW3 am parcurs-o fara oprire, nu cred ca am mai facut asa ceva de la MW1. campania single player este foarte buna, iar MP mi se pare ceva mai echilibrat si mai complex decat MW2. si BF3 are un multiplayer bun, dar mi se pare totusi sub cel din MW3.

#105
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008
De unde le scot? Tu vorbesti serios? Totul este evident dar mai sunt si persoane hipnotizate ce nu vor sa vada si sa inteleaga.
"intre MW si MW2 sunt diferente destul de mari. e adevarat, MW3 nu aduce foarte multe lucruri noi si pe alocuri se observa batranetea "motorului"" Exact, diferenta aia mare o face campania, restul tras la copy- paste.
"BF3 are un multiplayer bun, dar mi se pare totusi sub cel din MW3." Si mie-mi parea, in copilarie, jocul dame mai bun decat sah, asta din cauza ca nu castigam mai deloc la sah  :bored:
Ca sa nu mai aduc in discutie ca porcaria aia "noua" de kill confirm, cu tagurile din mw3, este copiata din Crysis 2. Dar ce sa inteleaga oitele. Ele stiu doar sa se tina dupa turma

Edited by TurocK, 07 January 2012 - 19:37.


#106
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Hartile din MW3 sunt triste,fara culoare. Atmosfera deprimanta cu copii de 12 ani la microfon.

In battlefield 3 te distrezi mult mai mult,peisaje incredibile,grafica incredibila.
Cand trece o racheta aproape de mine/daram cladirea peste cineva/pun C4 pe un camion,sar din el si-l detonez intr-un tanc/etc. ma distrez.
Cand  alerg pe hartile alea deprimante cu copii de 14 ani in echipa (acesti copii fiind motivul vanzarilor la mw3) nici macar nu zambesc.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/FOaGhE_sejI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ma bucur ca battlefield 3 e privit in felu asta,jocu e prea complicat pentru retarzii de 14 ani cu care jucam black ops si mw2 si in felu asta am scapat de majoritatea trolilor.

Edited by Gh3r0m, 07 January 2012 - 19:43.


#107
reddevilnb1

reddevilnb1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 13.12.2007
Ce tare e clipul acela  :coolspeak:

#108
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010

View PostGh3r0m, on 7th January 2012, 18:39, said:

Hartile din MW3 sunt triste,fara culoare. Atmosfera deprimanta cu copii de 12 ani la microfon.

In battlefield 3 te distrezi mult mai mult,peisaje incredibile,grafica incredibila.
Cand trece o racheta aproape de mine/daram cladirea peste cineva/pun C4 pe un camion,sar din el si-l detonez intr-un tanc/etc. ma distrez.
Cand  alerg pe hartile alea deprimante cu copii de 14 ani in echipa (acesti copii fiind motivul vanzarilor la mw3) nici macar nu zambesc.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/FOaGhE_sejI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ma bucur ca battlefield 3 e privit in felu asta,jocu e prea complicat pentru retarzii de 14 ani cu care jucam black ops si mw2 si in felu asta am scapat de majoritatea trolilor.
adevar graieste gura lui

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate