Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv
 

mare teapa

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
iulian-71

iulian-71

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 03.07.2010
Prieteni,fugiti cand auziti de FRONTAL Galati piese auto de mamaligasi niste tepari de numai.M/au tras pe fus cu o pompa de servo directie care e inca in garantie.Nimic colaborare,niste aroganti.Urmeaza sa/i actionez in instanta,plus ceva [ajutoare locale].deci mare atentie.

#2
sebi95

sebi95

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.04.2011

View Postiulian-71, on 7th April 2011, 20:11, said:

Prieteni,fugiti cand auziti de FRONTAL Galati piese auto de mamaligasi niste tepari de numai.M/au tras pe fus cu o pompa de servo directie care e inca in garantie.Nimic colaborare,niste aroganti.Urmeaza sa/i actionez in instanta,plus ceva [ajutoare locale].deci mare atentie.

Colegu`, ai dreptate, si eu mi-am luat o MAAAAARE teapa de la ei, cu niste rulmenti de fata pentru un Ford focus. I-am montat intr-un service autorizat, factura tot tot!! si dupa 4 luni rulmentii VARZA!! Am mers la ei la Tiglina si surpriza!
cica Service-ul nu e autorizat sa faca lucrari pentru masini Ford. Niste Idioti frate, mamaligari!! Daca un Service are autorizatie R.A.R. atunci pana mea, cred ca poate efectua lucrari la toate marcile auto. Pierdere de timp , bani si nervi tociti la maxim!!!! asadar , ai dreptate, mare atentie cu japcarii astia

#3
rude_rider

rude_rider

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 07.08.2010

View Postiulian-71, on 7th April 2011, 20:11, said:

Prieteni,fugiti cand auziti de FRONTAL Galati piese auto de mamaligasi niste tepari de numai.M/au tras pe fus cu o pompa de servo directie care e inca in garantie.Nimic colaborare,niste aroganti.Urmeaza sa/i actionez in instanta,plus ceva [ajutoare locale].deci mare atentie.
colegu`, si eu mi-am luat-o in barba de la astia cu doua bielete de directie. le-am luat pe cele recomandate de ei si varza frate, am facut directia care a costat 100 ron si dupa 2 drumuri de Satu`Mare imi tragea dreapta. Merg iarasi la cei cu directia si bieleta dreapta FLENDURI !!! asadar, cumparati cumparaati, dar nu de la frontal

#4
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008
Avand in vedere ca voi nu aveti o problema mecanica in care sa cereti o parere, ci doar o problema cu un service oarecare, nu a-ti vrea sa postati asta in aria dedicata, adica "Coltul turnatorului"? :)

#5
TVWLTOOZ

TVWLTOOZ

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,335
  • Înscris: 26.03.2011
Nu a remarcat nimeni clonele?  :lol:

#6
DarXXX

DarXXX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 06.07.2005

View PostTVWLTOOZ, on 7th April 2011, 21:01, said:

Nu a remarcat nimeni clonele?  :lol:

Ba da

#7
sebi95

sebi95

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.04.2011

View PostTVWLTOOZ, on 7th April 2011, 21:01, said:

Nu a remarcat nimeni clonele?  :lol:

la ce te referi prin clone, colegu`? avand in vedere faptul ca, avem o problema conuma, nu vad intelesul cuvantului" clona"

#8
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,557
  • Înscris: 06.02.2006
Ma da' repede v-ati gasit unii cu aceasi problema (in 1 ora) si nr posturi sub 50  :lol:

#9
sebi95

sebi95

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.04.2011

View PostRealThing, on 7th April 2011, 21:57, said:

Ma da' repede v-ati gasit unii cu aceasi problema (in 1 ora) si nr posturi sub 50  :lol:

colegu, spre deosebire de tine , sau altii, nu sunt asa activ cu mesajele pentru ca nu imi permite timpul, totusi, intr-o ora am observat ca, destui au citit articolul postat de colegu` de mai sus, deci lasati prostiile de-o parte, ce motiv am avea sa " clonam" chestii astea, e absolut banal

#10
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
http://forum.softped...howtopic=254208
Si-a mai luat cineva teapa cu aceiasi firma acum cativa ani. Si el tot clona o fi? :)

Edited by DarkAngelBv, 08 April 2011 - 14:30.


#11
undercoverbrother

undercoverbrother

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 18,293
  • Înscris: 02.04.2007
si toti o ard cu colegu'.
primii doi scriu primul post cu litere mari la inceputul propozitiei iar al doilea se scapa spre sfarsit si el la majuscule. :D

orasele si cartierele la fel, scrise cu majuscule...

cred totusi ca omul a vrut sa fie mai convingator, nu neaparat rau intentionat doar ca prin felul in care a facut-o rezultatul e fix pe dos.

#12
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008

View Postsebi95, on 7th April 2011, 22:16, said:

colegu, spre deosebire de tine , sau altii, nu sunt asa activ cu mesajele pentru ca nu imi permite timpul, totusi, intr-o ora am observat ca, destui au citit articolul postat de colegu` de mai sus, deci lasati prostiile de-o parte, ce motiv am avea sa " clonam" chestii astea, e absolut banal

Pai nu prea aveai cum sa fi activ cu mesajele, avand in vedere ca la ora la care ai postat, aveai cam o ora si jumatate de cand te inscrisesi pe forum. Sau erai mai de mult cu un alt nickname?  :naughty:

Eniuei, topicul ar trebui mutat la sectiunea lui, ca nu are treaba cu sub-aria asta.

Edited by calinkgb, 08 April 2011 - 20:37.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate