Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

Femeia la volan

* * * - - 2 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4552 răspunsuri în acest subiect

#4519
corleone2023

corleone2023

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 519
  • Înscris: 01.10.2023
Cum am ajuns la aceasta concluzie? Tot ce a insemnat mobilitate a fost inventat de barbati, este o abilitate naturala a barbatului la fel cum femeile au o abilitate naturala sa ingrijeasca copii de exemplu. Diferentele dintre femei si barbati nu se rezuma la a avea penis, tate, vagin, etc.

#4520
kato1

kato1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.945
  • Înscris: 05.07.2007
alo, domnu le amesteci rau de tot. ce treaba are inventia cu utilizarea? unde e genetica in ecuatie? este ca si cum ai spune ca barbatii sunt interpreti mai buni deoarece ei au compus mai multe opere.

#4521
alexcrist

alexcrist

    Watchdog

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 9.322
  • Înscris: 02.02.2006
https://journal.clas...e-way-we-drive/

Femeile-s bune doar la cratiță și la puradei, iar marmota e bună la învelit ciocolata în staniol.

#4522
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 36.505
  • Înscris: 04.05.2006

View Posttfmercedez, on 30 decembrie 2023 - 19:14, said:

sa vezi numa ce dezastru este cand prinzi in fața ta o femeie la volan, care se mai machiaza in timp ce conduce, eventual vorbeste si la telefon..
Da, ca bărbații sunt toți niște genii care știu să folosească telefonul în timp ce conduc 🤭. Partea proasta e ca multora chiar li se pare ca sunt in stare sa o facă și fac numai tâmpenii.

Nu știu câte femei ai întâlnit tu sa se machieze in mers, eu niciuna. La semafor da. La fel și cu vorbitul la telefon (fără handsfree) tot bărbații sunt mai mulți

#4523
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 72.876
  • Înscris: 15.06.2007
Faceam spume deja, si ma gandeam ce dobitoc o fi la volan.. cand colo o bloanda care avea in capatul listei de ocupatii si condusul.

Nu stiu daca se machia sau avea un pudel in brate, dar vorbea si la telefon, cauta o adresa, conducea rau.

#4524
Masutatsu-Oyama

Masutatsu-Oyama

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.911
  • Înscris: 08.02.2022
am primit flashuri ruland pe autostrada. fiecare data, barbat.

#4525
MareleIntelept

MareleIntelept

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.737
  • Înscris: 26.07.2023
Care dintre voi era pe contrasens? :P

#4526
RealMe

RealMe

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 281
  • Înscris: 15.12.2023

View Posttfmercedez, on 31 decembrie 2023 - 14:33, said:

Faceam spume deja, si ma gandeam ce dobitoc o fi la volan.. cand colo o bloanda care avea in capatul listei de ocupatii si condusul.

Nu stiu daca se machia sau avea un pudel in brate, dar vorbea si la telefon, cauta o adresa, conducea rau.
Tu dacă făceai 3 chestii deodată ca aia,cum ai fi condus?Hai să-i înțelegem și pe cei din jur.Bâjbâia biata după o adresă printr-o zonă necunoscută

View PostMasutatsu-Oyama, on 31 decembrie 2023 - 15:03, said:

am primit flashuri ruland pe autostrada. fiecare data, barbat.
Dacă-ți dă blițuri o femeie,interpretezi că vrei să te "agațe" și începe urmărirea...

#4527
corleone2023

corleone2023

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 519
  • Înscris: 01.10.2023

View Postkato1, on 31 decembrie 2023 - 12:45, said:

alo, domnu le amesteci rau de tot. ce treaba are inventia cu utilizarea? unde e genetica in ecuatie? este ca si cum ai spune ca barbatii sunt interpreti mai buni deoarece ei au compus mai multe opere.

Barbatii chiar sunt interpreti mai buni. Posted Image

View PostMasutatsu-Oyama, on 31 decembrie 2023 - 15:03, said:

am primit flashuri ruland pe autostrada. fiecare data, barbat.

Probabil mergeai aiurea pe a doua banda, eu de ce nu primesc flash-uri?

Imi aduci aminte de un vecin care m-a rugat sa-i schimb becurile la lampile spate, era convins ca are becuri arse. La proba am constatat ca merg toate si l-am intrebat de ce a crezut ca sunt arse... a zis ca-i dadeau soferii flash-uri pe autostrada. M-am abtinut sa rad pt ca mi-am dat seama ce facea, mergea aiurea pe a doua banda.

#4528
rinaldoparaipan

rinaldoparaipan

    Green member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.493
  • Înscris: 13.02.2006
Am peste 1 milion de km condusi.Si nu sunt sofer de TIR.
Fara a fi misogin, pot spune ca 90% dintre femei sunt praf la volan.
Manevre aiurea, condus sub limita de viteza, trecut pe rosu, vorbit la telefon, lipsa asigurare, condus intre benzi, intrat pe interzis, intoarcere pe dubla continua.
Si colac peste pupaza, daca le atragi atentia ca au comis-o grav, marea majoritate au o guraaaaa.

#4529
Masutatsu-Oyama

Masutatsu-Oyama

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.911
  • Înscris: 08.02.2022

View Postcorleone2023, on 31 decembrie 2023 - 16:59, said:

Probabil mergeai aiurea pe a doua banda …


probabil nu

View Postcorleone2023, on 31 decembrie 2023 - 16:59, said:

eu de ce nu primesc flash-uri?

ce este asta? Jeopardy? intrebari one cock-one flock? pfffff!!!
rulezi cu 200kmh, banda 2/2? baraki carolo? Detroit queer?

View Postcorleone2023, on 31 decembrie 2023 - 16:59, said:

Imi aduci aminte


tu imi aduci aminte de nimic

Editat de Masutatsu-Oyama, 31 decembrie 2023 - 17:40.


#4530
RealMe

RealMe

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 281
  • Înscris: 15.12.2023
Mie femeile mi se par mai precaute.Nu au așa multe skil-uri ca bărbații dar nu-s nici așa agresive.Am mai povestit două mașini parcate în șir,loc de o mașină între la limită de tot.Vine un passat(eu cu a mea mai scurtă cu aproape juma de metru nu mă bagam)parchează stil școală perfect.Stau curios să văd pilotul.O fată de vreo douăzeci și ceva de ani...

#4531
zadada

zadada

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 301
  • Înscris: 23.03.2015
Nu stau sa caut acum… dar citisem de ceva vreme de niste studii care aratau ca problema pleaca de la jocurile care favorizeaza dezvoltarea coordonarii maini-picioare.. care in general sunt ocolite de fete

#4532
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 72.876
  • Înscris: 15.06.2007

View Postrinaldoparaipan, on 31 decembrie 2023 - 17:11, said:

Am peste 1 milion de km condusi.Si nu sunt sofer de TIR.
Fara a fi misogin, pot spune ca 90% dintre femei sunt praf la volan.
Manevre aiurea, condus sub limita de viteza, trecut pe rosu, vorbit la telefon, lipsa asigurare, condus intre benzi, intrat pe interzis, intoarcere pe dubla continua.
Si colac peste pupaza, daca le atragi atentia ca au comis-o grav, marea majoritate au o guraaaaa.
ati patit sa dea cu spatele o femeie la volan, si in ciuda faptului ca stati pe loc si claxonati tot se propteste in bara voastra? Eu de mai multe ori.

View Postzadada, on 31 decembrie 2023 - 20:21, said:

Nu stau sa caut acum… dar citisem de ceva vreme de niste studii care aratau ca problema pleaca de la jocurile care favorizeaza dezvoltarea coordonarii maini-picioare.. care in general sunt ocolite de fete
sa vezi parcari laterale din 14 manevre.. imbatranesti. E plin si pe net.

https://youtu.be/8QI...dCfKxm0tSQ8tyyY

La pasajul Jiul din Timisoara am vazut o femeie care nu reusea sa plece de pe loc cu o Corsa automata. Sa oprit un tip cu masina si s-a urcat el la volan si a condus 50 de metri pana la plan orizontal. Eu eram spectator pe trotuar.

Editat de tfmercedez, 31 decembrie 2023 - 23:25.


#4533
corleone2023

corleone2023

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 519
  • Înscris: 01.10.2023

Quote

ati patit sa dea cu spatele o femeie la volan, si in ciuda faptului ca stati pe loc si claxonati tot se propteste in bara voastra? Eu de mai multe ori.

Eu am patit, si eram pe motocicleta.

#4534
kato1

kato1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.945
  • Înscris: 05.07.2007

View Postcorleone2023, on 31 decembrie 2023 - 16:59, said:

Barbatii chiar sunt interpreti mai buni. Posted Image
aham, trebuia sa spui si tu ceva. mai conteaza daca ce afirmi este adevarat sau fals, un studiu in spate, ceva? daca ai spus tu sigur e adevarat, ca de, pentru tine asa este. apoi va mirati de ce sunteti perceputi ca primitivi

#4535
rinaldoparaipan

rinaldoparaipan

    Green member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.493
  • Înscris: 13.02.2006

View Posttfmercedez, on 31 decembrie 2023 - 23:25, said:

ati patit sa dea cu spatele o femeie la volan, si in ciuda faptului ca stati pe loc si claxonati tot se propteste in bara voastra? Eu de mai multe ori.

Da, am vazut asa o faza la OMV-ul din Adjud.
Nu am fost eu implicat, asteptam sa alimentez.
O masina iesea de la pompa, o tuta dadea cu spatele din zona de parcare clienti.
Aripa fata dreapta, usa dreapta fata.
Cand m-am dat jos la ea sa ii spun ca oglinzile din dotare nu sunt pentru machiaj, ci pentru asigurare, tot ea tare in gura, sustinea ca ala mergea prea tare (in benzinarie Posted Image ) si nu a avut timp sa il vada.

#4536
rinaldoparaipan

rinaldoparaipan

    Green member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.493
  • Înscris: 13.02.2006
Alta faza:Acum un an, veneam de la Suceava catre Radauti.Noapte, ceata, nu foarte densa.
Eram primul la stop la Natanel (cine cunoaste zona), cand ajung aproape de centura un sir luuung de luminite rosii in fata.Ajung coloana, se mergea cu 40 la ora.Erau vreo 20 de masini, cred prinsesem ca doua ture de semaforul anterior.
Cum-necum, depasesc cate una, doua masini (acolo daca e ceata sau ploua putin toti merg in coloana).Ce-i drept am pe Duster Osram Night Breaker, vedeam destul de bine.
Cand ajung masina care tinea coloana (Peugeot rosu  SV xx PYS) si o depasesc, ce sa vezi:Telefonul pus pe volan, se vedea cum lumineaza afisajul si pisi de la volan ochii in telefon,  un zambet total.
Numai de la mine a avut jumate de frigider plin de carne, nu stiu cat de la ceilalti.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate