Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv
 

cartela ciudata

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
A venit taica-miu ca a castigat o cartela la loto parca. Pe ea scrie Card telefonic pentru convorbiri nationale si internationale, 5 euro, valabil 6 luni de la prima utilizare

sunati la 0808 xxx xxx (nr gratuit in RTC) , bagati pinul scris pe cartela si formati nr dorit. Ce e varza asta? ca cu google n-am gasit nimic despre asa cartele. Sa nu ma trezesc ca sun acolo si ma taxeaza... Pe cartela mai scrie Agent genius network s.r.l., care la o cautare cu google nu gasesc nimic, decat niste infractiuni legate de posta romana din care nu inteleg nimic, ca numele firmei nu apare in pagina dar apare la cautare...

Edited by bubu™, 26 February 2011 - 15:25.


#2
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Caruri de acest gen exista din 2000... Cauta dupa telefonie VoIP.

Am avut si eu carduri din alea "gratis". Este o reclama la serviciile lor - a mea era 5 USD, dar avea scris mic ceva despre o taxa lunara (chiar daca nu o foloseai) ceea ce o facea sa "expire" ca valoare. Si minutele ulterioare (se reincarca) nu erau atat de avantajoase ca pret.

Edited by SuperDuper, 26 February 2011 - 16:01.


#3
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,622
  • Înscris: 20.10.2006
Ce mai scrie pe cartela ? Ne poti da mai multe detalii ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate