Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Romania-Cehia

- - - - -
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

Poll: Romania-Cehia (67 member(s) have cast votes)

Romania-Cehia

  1. Bate Romania (29 votes [55.77%])

    Percentage of vote: 55.77%

  2. Bate Cehia (20 votes [38.46%])

    Percentage of vote: 38.46%

  3. Egal (3 votes [5.77%])

    Percentage of vote: 5.77%

Vote Guests cannot vote

#1
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Parerea mea e ca ne-o furam.Si mai dam si autogol.Si ratam si un 11 m in repriza a doua :P
Si tot eu mai cred ca baietii o sa dea tot ce pot pe teren

#2
Intel

Intel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,988
  • Înscris: 28.11.2001
Nu pot sa bifez toate optiunile in poll  :w00t:  :P

#3
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
Norocul meu e ca nu am TV si nici chef de urmarit meciul pe care o sa-l pierdem in ciuda declaratiilor sforaitoare ale jucatorilor/antrenorului. :coolspeak:

#4
Lemmy

Lemmy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,222
  • Înscris: 03.05.2004
Unde e optiunea "nu ne-a iesit jocul pentru ca nu ne-a lasat adversarul sa jucam"?  :huh:

#5
Maurice

Maurice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 03.03.2005

ebola23, on Aug 30 2005, 15:35, said:

Parerea mea e ca ne-o furam.Si mai dam si autogol.Si ratam si un 11 m in repriza a doua :P
Si tot eu mai cred ca baietii o sa dea tot ce pot pe teren

<{POST_SNAPBACK}>


sper sa te inseli .......... :argue:

#6
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Când e meciul ?

#7
73437

73437

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 29.04.2004

Codename, on Aug 30 2005, 16:19, said:

Când e meciul ?

<{POST_SNAPBACK}>


Good question...

#8
Intel

Intel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,988
  • Înscris: 28.11.2001
Sambata 3 septembrie ora 20:15 pe TVR1 (ma rog, e posibil sa inceapa la 20:30 dar transmisia TVR incepe de la 20:15) ;)

#9
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 05.08.2003
Pacat ca nu se pot vota mai multe optiuni.

As fi vrut totusi sa votez:

"Nu e o tragedie, ne vom pregati pentru urmatorul tur de calificari si sunt sigur ca vom face o figura frumoasa."

#10
FCBARCELONA

FCBARCELONA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 24.04.2005
Cred ca Mutu va da gol :D ...

Sanse sunt,trebuie sa jucam bine,Cehia nu e Brazilia,e o echipa buna dar care poate fi invinsa...

Poate gasim o solutie pe partea dreapta pt ca Petre a jucat slab in ultimele meciuri..Nici Contra nu a confirmat,cred ca Stoican ar fi mai indicat pentru ca este mai bun si face foarte bine faza ofensiva...

In centrul apararii cred ca cel mai indicat ,,cuplu'' ar fi Chivu-Tamas..Sper sa joace Coman desi in ultimul timp s-a remarcat doar prin faulturi dar este un jucator bun totusi...Despre Dica cred ca va fi titular,Dorinel 100% titular...

In atac cred ca din ce a convocat Piturca cel mai indicat sa joace alaturi de Mutu ar fi Oprita..

Vom vedea..ma astept la un gol de la Mutu,si la un rezultat bun!

Lotul:: Bogdan Lobonț, George Curcă - portari, Cosmin Contra, Valentin Bădoi, Adrian Iencsi, Gabriel Tamaș, Cristian Chivu, Sorin Ghionea, Răzvan Raț, Cosmin Pașcovici - fundași, Florentin Petre, Tiberiu Bălan, Răzvan Cociș, Paul Codrea, Dorinel Munteanu, Ovidiu Petre, Gigel Coman, Nicolae Dică - mijlocași, Adrian Mutu, Ionuț Mazilu, Gigel Bucur, Daniel Oprița - atacanți

#11
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Poate, Doamne ajuta, mai avem si noi motiv sa NU spargem televizorul.
Sper ca vor face macar un meci bun indiferent de rezultat.

#12
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003

FCBARCELONA, on Aug 30 2005, 23:11, said:

Cred ca Mutu va da gol :D ...

Sanse sunt,trebuie sa jucam bine,Cehia nu e Brazilia,e o echipa buna dar care poate fi invinsa...

Poate gasim o solutie pe partea dreapta pt ca Petre a jucat slab in ultimele meciuri..Nici Contra nu a confirmat,cred ca Stoican ar fi mai indicat pentru ca este mai bun si face foarte bine faza ofensiva...

In centrul apararii cred ca cel mai indicat ,,cuplu'' ar fi Chivu-Tamas..Sper sa joace Coman desi in ultimul timp s-a remarcat doar prin faulturi dar este un jucator bun totusi...Despre Dica cred ca va fi titular,Dorinel 100% titular...

In atac cred ca din ce a convocat Piturca cel mai indicat sa joace alaturi de Mutu ar fi Oprita..

Vom vedea..ma astept la un gol de la Mutu,si la un rezultat bun!

Lotul:: Bogdan Lobonț, George Curcă - portari, Cosmin Contra, Valentin Bădoi, Adrian Iencsi, Gabriel Tamaș, Cristian Chivu, Sorin Ghionea, Răzvan Raț, Cosmin Pașcovici - fundași, Florentin Petre, Tiberiu Bălan, Răzvan Cociș, Paul Codrea, Dorinel Munteanu, Ovidiu Petre, Gigel Coman, Nicolae Dică - mijlocași, Adrian Mutu, Ionuț Mazilu, Gigel Bucur, Daniel Oprița - atacanți

<{POST_SNAPBACK}>

Dupa cum vezi Stoican nu este in lot !  :P
Cat despre Mutu ... cine il va sustine ca sa marcheze ? cine ii va scoate lovituri libere ? nu cred ca vom da nici macar un gol in acest meci ! sunt cu mult peste noi atat la capitolul forta , dar mai ales la inaltime , sa nu mai zic ca nu au figuri in cap , ca nu beau in cantonament , ca nu se f_t cu laura andresan , ca nu au antrenor prost ca Piturca , etc. !

#13
Grave Land

Grave Land

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,835
  • Înscris: 28.03.2005
baietii s-au mobilizat
am fost peste ei,dar am avut ghinion
gazonul a fost de vina

#14
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
desigur ca noi nu ne temem de cehi, cum nu ne temem nici de brazilieni, romulani sau klingonieni, iar baietii nostri sint foarte bine pregatiti si au o daruire legendara pentru echipa nationala si pentru ceea ce inseamna aceasta pentru inimile milioanelor de suporteri din tara si din diaspora. sintem siguri ca baietii nostri vor da totul pe teren, teren care speram ca nu ne va dezamagi ca in ultimele 43 de partide, si vom reusi sa facem o figura frumoasa simbata. speram ca mobilizarea baietilor nostri sa nu fie pusa in umbra de starea gazonului, de conditiile atmosferice si de jocurile de culise din marele fotbal international unde cu incapatinare sintem opriti sa patrundem in ciuda valorii incontestabile a unor baieti atit de inimosi. asa sa ne ajute dumnezo, cristos si maica precista. hai calugaru vasile, mai da o icoana facatoare de minuni sa o pupe selectioneru intre faze. haleluia, popor de credinciosi, de la care si-a intors fata insusi creatoru  :death:

#15
FCBARCELONA

FCBARCELONA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 24.04.2005
Esti prea sceptic...fi mai optimist :D...eu zic ca putem bate Cehia dar asta depinde si de cum vom aborda meciul...
Daca Stoican nu este in lot atunci in locul lui Contra ar trebui titularizat Badoi ;)

#16
FCBARCELONA

FCBARCELONA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 24.04.2005
Marek Jankulovski a afirmat că România este un rival de luat în seamă, chiar dacă și-a diminuat șansele de calificare. "Vor beneficia și de sprijinul fanilor gălăgioși, cu siguranță ne vor pune mari probleme. Cu toate acestea, obiectivul nostru este victoria", a comentat Jankulovski.

Tomas Rosicky se așteaptă la o rezistență dârză din partea echipei pregătite de Victor Pițurcă. "Vrem să ne asigurăm o luptă finală cu Olanda pentru calificarea la CM 2006. Ne așteptăm la un meci greu, nu-i vom subestima pe români, dar trebuie să luăm o opțiune importantă", a adăugat jucătorul legitimat la Borussia Dortmund.
sursa @ prosport

#17
Grave Land

Grave Land

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,835
  • Înscris: 28.03.2005
Latest news: Mutu si Piturca au fugit din cantonament, au fost surprinsi dansand cu gimnastele :lol:

#18
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003

Grave Land, on Aug 31 2005, 19:00, said:

Latest news: Mutu si Piturca au fugit din cantonament, au fost surprinsi dansand cu gimnastele :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Daca spuneai Mutu si Contra jur ca te credeam !  :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate