Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52557 replies to this topic

#14077
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,498
  • Înscris: 13.10.2010

View Postcollina1976, on 25 iulie 2014 - 13:59, said:

Doare, nu?
E joc de echipa. Ce e fun pentru tine cand faci zero damage poate fi tragic pentru cei cativa care cara tomatele in spate meci de meci.


voi posta diseara screenshot in care se va vedea cum ai fost carat in spate de Lon3gr3ywolf si tu n-ai fost capabil decat de team-kill,0 damage echipei adverse
iti aduci aminte?karelia, asalt, erai pe deal?

View Postcollina1976, on 25 iulie 2014 - 14:25, said:

Unicul
collina, eu vad un pixel albastru in acel print. Posted Image
Voi aveti ceva cu faliment!? Cu ce a gresit de sariti si voi pe el? Posted Image  
Apropo, un print cu discutiile care au fost sterse se poate, ca am ratat dicutia?...pe pm, bineinteles.

PS faliment, cand iti vei face noul cont, sa numeri boabele trase pe langa din printul din aceasta postare , care-ti apartine si sa ai sa vezi de ce ai iesit atat pe minus! Posted Image Si ca sa nu uit, dmg assist, spot iti spun ceva?! Cu ele capeti credite si xp. Daca stai in fundul curtii nu ai cum sa fi renumerat. Posted Image Si stai linistit ca mi-am facut print la printul tau, ca sa nu o mai dai la intors.






In acest weekend avem x2 la echipaj?

Edited by ccf_cristi, 25 July 2014 - 15:27.


#14078
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,355
  • Înscris: 09.11.2006

View Postccf_cristi, on 25 iulie 2014 - 15:26, said:



In acest weekend avem x2 la echipaj?


asa se pare. partea nasoala e ca nu pot intra in acest week-end ca e ziua nevestii si ma chefuiesc Posted Image

#14079
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,355
  • Înscris: 09.11.2006
si un meci frumos cu JT:

Attached File  shot_011.jpg   356.1K   21 downloads

Edited by Kobra2602, 25 July 2014 - 16:50.


#14080
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Mie nu mi se mai incarca site-ul, chiar daca dau refresh, pagina ramane alba.

#14081
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008

View Postcollina1976, on 25 iulie 2014 - 14:25, said:

Unicul
in cine a tras?

#14082
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,526
  • Înscris: 03.10.2013

View Postaguaborne, on 25 iulie 2014 - 18:19, said:

in cine a tras?


in IS-2 mi se pare, nu mai stiu, e ceva timp
e adevarat, erau 2 heavy care campau pe deal,dar PZ sfl V era tot pe deal si a dat 2.300 damage
faliment era prea ocupat sa injure, cand sa mai ajute echipa...

#14083
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
sincer nu cred ca fara motiv.

#14084
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
legea compensatiei se aplica tare bine la KV 1S doua lovituri din miscare la 250m fara problema doua lovituri stand pe loc 42 metri in SU100 cu laterala la mine care s-au dus taman in pu. si nu-i prima data ,in miscare parca-i Leopard 1 si static parca-i stropitoare dar si invers.

#14085
p3tqw

p3tqw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,156
  • Înscris: 24.12.2011
Osca-i de la faliment http://www.fileshare.ro/e30727671

#14086
dinaric

dinaric

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 24.01.2013
Hai c-a avut dreptate Faliment acolo. Nici nu mai știu câte zeci de meciuri am pierdut din cauza unor scouți imbecili. Și da, și eu trag în ei, consider că fac un bine umanității: ori tâmpiții își vor face treaba de scout, ori vor juca alte tancuri, dacă adoră campingul, ori se vor reprofila pe solitaire. Am nenumărate zile de bann pentru team-kill, și de niciuna nu-mi pare rău. Să omori scouții campangii e unul dintre cele mai bune lucruri pe care le poți face , ar trebui să dea și o medalie pentru asta ( până la urmă e în folosul lor :)  ) .

#14087
marian_f

marian_f

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 06.12.2006
Tipul asta are probleme serioase :)
Asemenea aprecieri n-am mai primit pana acum, si culmea intr-un meci in care am facut 5 killuri. Sincer ma plictisesc playerii care se raporteaza doar la ratinguri, si care isi fac al doilea cont sa aiba ratinguri bune (tipul are vreo 1500 lupte). Am contul asta de cand s-a lansat jocul, am facut o gramada de greseli, dar joc pt placerea mea, nu pt ratinguri.

Attached Files



#14088
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

View Postdinaric, on 25 iulie 2014 - 23:19, said:

Hai c-a avut dreptate Faliment acolo. Nici nu mai știu câte zeci de meciuri am pierdut din cauza unor scouți imbecili. Și da, și eu trag în ei, consider că fac un bine umanității: ori tâmpiții își vor face treaba de scout, ori vor juca alte tancuri, dacă adoră campingul, ori se vor reprofila pe solitaire. Am nenumărate zile de bann pentru team-kill, și de niciuna nu-mi pare rău. Să omori scouții campangii e unul dintre cele mai bune lucruri pe care le poți face , ar trebui să dea și o medalie pentru asta ( până la urmă e în folosul lor Posted Image  ) .

mai putin cei care fac spoting pasiv ... campeaza intr-o pozitie strategica si fac spot ... astia nu trebuie distrusi .... spun asta pt ca am vazut idioti care trageau in scouti pt ca acestia nu vroiau sa le faca spot unde vroia muschiul lor .... dar nu toti inteleg jocul asta

#14089
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
incercati sa vedeti replay-ul!

Attached Files



#14090
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,448
  • Înscris: 20.02.2008
A avut perfecta dreptate acolo faliment. Si a avut rabdare cu acel scout. Eu il omoram mult mai repede la ce idiot a fost.

#14091
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Si ce castigi daca faci TK?Absolut nimic , iei si un ban si ala tot prost ramane.Trage-i una in sfecla si lasa-l in pace.O tomata tot tomata ramane indiferent ce-i spui sau ii faci.Atata stie el sa faca.

#14092
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,289
  • Înscris: 25.02.2009
Eu niciodata nu trag in coechipieri.nu fac altceva decat sa pierd xp,credite,sa iau ban si in plus  sa ramanem cu un tanc in minus.Un tanc care poate campeaza initial,dar care poate fii valoros dupa ce se mai raresc jucatorii.
Nu vad nici un folos sa distrugi un scout,indiferent de ce face.sa mai intamplat sa traga coechipieri in mine...nici atunci nu le intorc "favorul"...dar ce-i la gura mea....ii spurc,ma descarc si continuu meciul.

Intr-un meci recent,un T71 de la noi,pe Erlemberg in atac,se invartea prin baza noastra.Au fost vro 3-4 care il faceau Noob camper...,etc.Dupa 3-4 min dupa ce toata echipa adversa a fost spotata,s-a strecurat printre cladiri si a curatat cele 2 arty inamice. Daca era casapit din start de careva mai nerabdator,probabil ca pierdeam meciul ala.
Dar..clar,asa gandesc eu si cu siguranta altii gandesc diferit.Fiecare face ce ii poate cerebelul pana la urma.

#14093
L0n3Gr3yW0lf

L0n3Gr3yW0lf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 24.07.2014
Aseara am avut cele mai distractive meciuri cu FV215b 183, pacat ca am pierdut unul din replay-uri: DERPY DERPY ?!?

http://wotreplays.co...1beac2f92a8cbca

http://wotreplays.co...1beac2f92a8cbca

http://wotreplays.co...1beac2f92a8cbca

#14094
dinaric

dinaric

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 24.01.2013

View PostDanubian, on 26 iulie 2014 - 08:23, said:


mai putin cei care fac spoting pasiv ... campeaza intr-o pozitie strategica si fac spot ... astia nu trebuie distrusi .... spun asta pt ca am vazut idioti care trageau in scouti pt ca acestia nu vroiau sa le faca spot unde vroia muschiul lor .... dar nu toti inteleg jocul asta

Dacă ai fi văzut replay-ul ai fi observat că AMX-ul ăla mic nu face niciun fel de spot, campează pe deal și atât. La un moment dat și ISU îi spune ceva de genul ”scout make your job” ...
Eu am mai spus, dacă fiecare ne-am face treaba cu tancurile în care jucăm, ar exista mult mai puține frustrări. Eu îs un jucător mediocru, dar nu mi-aș permite să campez în spate cu un tanc de scout. Cât despre ce spune NBG, totul depinde de hartă...și cred că știi asta. De exemplu, pe Ruinberg merge scoutul activ, la Malinovka și activ și pasiv, la Murovanka e clasic,  la Ensk stăteam nițel până prindeam momentul prielnic să mă duc după arty. Depinde de hartă. Dar la replay-ul în discuție, un scout care și-ar fi făcut treaba ar fi putut hotărî soarta meciului... Și, apropo, aici nu e vorba de cerebel, ci de firea fiecăruia. :)  Eu, dacă aș înțelege de ce unii se urcă în tancuri ușoare ca să campeze, aș fi mai liniștit. Dar nu prea înțeleg ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate