Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 

Cine m-a Inervat azi

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
11982 replies to this topic

#11647
AndreiMarianCiprian

AndreiMarianCiprian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 643
  • Înscris: 11.02.2014

View Postbolo, on 01 mai 2018 - 17:46, said:

Pentru linistea ta,nu eram in Ro !M-a enervat ipocrizia,sa mearga drac cu un Daihatsu de 0.6 L daca il deranjeaza poluarea,nu cu tancul de 3L !
hai ca e misto explicatia ta. chiar m-a distrat.

#11648
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
https://imgur.com/1Sd9QeZ

as paria ca astia nu voteaza cu psd-ul...

#11649
AndreiMarianCiprian

AndreiMarianCiprian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 643
  • Înscris: 11.02.2014
masini parcate aiurea traversare in fuga.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/kzn0KJ6LIFA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by AndreiMarianCiprian, 11 May 2018 - 21:21.


#11650
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,154
  • Înscris: 19.09.2005
Zilele astea vreo 5 destepti care nu au acordat prioritate, eu veneam de pe b3 si intram pe b2 iar ei de pe b1 pe b2.


#11651
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,154
  • Înscris: 19.09.2005
Unu cu o skoda care mi-a franat in fata fara sa aprinda becurile de frana.
Dupa ce i-am zis ca nu-i merg becurile de frana a vrut sa-mi demostreze ca-i merge cel din stanga cat de cat, cel din dreapta 10% iar cel de sus canci.

#11652
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,907
  • Înscris: 12.03.2009
http://debraila.ro/e...dracu-de-copil/

#11653
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,221
  • Înscris: 22.12.2015
Un  cocalar  / traficant ?  / cu BMW  care  a trecut  printre  copiii si parintii  deja  aflati  in traversare  pe  zebra  din fata  scolii.
Posted Image
In iubita  urbe  Bucuresti.
Am uitat  sa ii  notez  numarul.

Rusine, rusine, rusine !

Dar mai bine  i-ar  fi stat cu permisul suspendat  si  cu amenda, he,he, he !Posted Image

View Postshiva, on 25 ianuarie 2018 - 17:53, said:

Sâmbăta trecută - pchiloții wannabi de drifturi.

Am crezut că-l strâng de gât pe idiot - vede bine că tocmai ce ne dădeam jos din mașină, că-s copiii lângă portiera deschisă, că e gheață pe jos și tot face drifturi pe gheață lângă noi. Cred  că mai bine de o jumătate de oră a tremurat carnea pe mine că-mi putea nenoroci copilul.
Solutia ?
Reclamatie  scrisa  la  BPR, pe  siteul lor.
Nu  patesc  nimic, sunt  doar  avertizati.
Dar  sa calculam pe  scurt
30 minute  pana  la  BPR Udriste.
60 minute  in cel mai bun caz  -asteptare + declaratie scrisa
30  minute  retur  la baza  de nebunii
Plus  ca nu stie de ce este  convocat.
Dar  tare as vrea sa ii  vad  fata inainte  si dupa, he !Posted Image

View Postarg, on 21 februarie 2018 - 18:04, said:

azi a trebuit sa astept (cuminte) in masina cca juma de ora.
mai nene vine unu parcheaza in fata mea la 30-50cm (noroc ca lasasem ceva spatiu in spate)...
ok, asa e in centru inteleg dar coboara, isi ia haina din spate si arunca tigara ce trece la 20-30cm de portiera mea.... (@*%^)@*$$&@)$&%^.
imi venea sa cobor (dupa ce a plecat) si sa i-o sting pe portiera deasupra manerului sa o vada in fiecare zi.
Mai bine  ii  bagai tigara  pe  gura, pana  ii ajungea  pe  gat  si ii ieseau  ochii din cap ca la melc !

Ce , s-a  nascut  cu volan de masina  in brate  si cu tigara  in gura ?

Asa ceva  vezi  numai prin Romania....in alte  tari  greu de tot....Posted Image

#11654
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,711
  • Înscris: 15.06.2007
In dimineata asta un biciclist. Nu a comentat, pentru ca risca sa si-o fure. Eram pe trotuar TREI grupe de copii de la gradinita, asteptand imbarcarea in autocare,  deci 60-70 de copii de 5-6 ani, si inca pe atatia parinti. Si vine autistu' da din clopotel, ca vrea  sa treaca.  Cica suntem pe  pista. Pai pe unde crucea ma-sii sa treaca copiii spre autobuz?   Geezăs..  
Traim intr-o lume infecta, unde egoismul ajunge la cote monstruoase. Cata lipsa de empatie! Daca erau copii lui ?  Calca-l-ar un taxiu cand trece pe zebra! Mori ba!

Si o poza dupa ce una din grupe a eliberat trotuarul, si a mai ramas loc pe "pista".

M#ie si lu' dom primar pleata, care a facut "piste" furand din trotuarul destinat pietonilor. Sa-ti fie crucea cat mai grea.Attached File  20180522_085256.jpg   76.77K   59 downloads

Edited by tfmercedez, 22 May 2018 - 08:13.


#11655
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,221
  • Înscris: 22.12.2015

View Posttfmercedez, on 22 mai 2018 - 08:10, said:

In dimineata asta un biciclist. Nu a comentat, pentru ca risca sa si-o fure. Eram pe trotuar TREI grupe de copii de la gradinita, asteptand imbarcarea in autocare,  deci 60-70 de copii de 5-6 ani, si inca pe atatia parinti. Si vine autistu' da din clopotel, ca vrea  sa treaca.  Cica suntem pe  pista. Pai pe unde crucea ma-sii sa treaca copiii spre autobuz?   Geezăs..  
Traim intr-o lume infecta, unde egoismul ajunge la cote monstruoase. Cata lipsa de empatie! Daca erau copii lui ?  Calca-l-ar un taxiu cand trece pe zebra! Mori ba!

Si o poza dupa ce una din grupe a eliberat trotuarul, si a mai ramas loc pe "pista".

M#ie si lu' dom primar pleata, care a facut "piste" furand din trotuarul destinat pietonilor. Sa-ti fie crucea cat mai grea.Attachment 20180522_085256.jpg
In mod  normal, cine vine din spate  il evita  pe  cel care este  in fata  lui.Cazul de fata...
Asta  este  de  cand lumea.
Mai sunt  legale aceste  piste ?
Eu am citit  undeva ca nu.
Sa pateasca  si el la  fel ! O merita !!!Posted Image

#11656
danvlas

danvlas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,118
  • Înscris: 04.06.2009
In Amsterdam dau biciclistii peste oricine e in calea lor pe pista de biciclete. Acolo, toata infrastructura e gandita pentru biciclete. M-am crucit cand am vazut o tanti care scria mesaje pe telefon in timp ce pedala. Cu castile in urechi, fireste... Nu cred ca mai exista asa ceva in lume.

#11657
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
pe bune?!! e ditamai trotuarul acolo si doar o amarata de "pista" facuta parca pt juma de bicicleta. si nici aia nu o tineti libera? dar de ce nu ati luat-o pe strada daca simteati ca nu aveati loc? aaa, acolo da masina peste pietoni, nu e de joaca. dar si pe pistele alea poate veni unu cu viteza, ce ii mai zici copilului dupa ce l-ai "pus" in calea "bolidului" si e lovit?Posted Image

da, e vinovat primarul ca a facut-o cu sens unic. :/

asa ceva...

Edited by 41ex, 22 May 2018 - 18:54.


#11658
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,480
  • Înscris: 04.05.2006
Exista cazuri particulare, in care fiecare dintre noi, indiferent de cât de frustrați suntem, trebuie sa dam dovada de înțelegere și sa ne ajutam aproapele. Aceata e unul dintre ele.
Când vezi ca e trotuarul plin de copii, cât îți ia sa te opresti și sa treci pe lângă grup la pas? Fără alte comentarii inutile.

#11659
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,907
  • Înscris: 12.03.2009
Intrebare intrebatoare: cat de prost sa fi sa depasesti masina de politie pe linie continua? Infinit? Posted Image

#11660
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,154
  • Înscris: 19.09.2005
ala de trafictube nu a depasit pe linie continua, ci doar a terminat depasirea pe linia continua.
nu-s sigur ca masina de politie nu a accelerat un pic...

p.s. am depasit si eu o masina de politie, de fapt m-am pus aproape in spatele lor si i-am fortat sa se duca pe banda 1, dupa ce am trecut de ei mi-am dat seama ca m-am pus in bataia pustii, dar am scapat "neatentionat".

Edited by arg, 25 May 2018 - 08:25.


#11661
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,907
  • Înscris: 12.03.2009
Ma, iar ai venit? Si tot cu ideile astea ciudate? Ala e un idiot. Punct!

#11662
edi10000

edi10000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 06.09.2008
Audi A6 IF 77 JEN. FMM pt nerespecrarea trecerii de pietoni. Kkt-ul de sofer era cu ochii in telefon si era sa spulbere 3 pietoni angajati regulamentar pe trecere.

#11663
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,221
  • Înscris: 22.12.2015

View Postedi10000, on 25 mai 2018 - 09:05, said:

Audi A6 IF 77 JEN. FMM pt nerespecrarea trecerii de pietoni. Kkt-ul de sofer era cu ochii in telefon si era sa spulbere 3 pietoni angajati regulamentar pe trecere.
Cumva  Audi  de culoare  inchisa ?
Barba  si sapca  de  rapper  de mucava, de  Dambovita ?
Tipic....indamisibil !Posted Image

Toti  biciclistii  care ba  sunt  vehicule  in trafic, brusc  se  transforma in pietoni si apar pe  zebra sau  pe  zebra  cu  verde  la semafor  pentru pietoni....Fara  sa  isi  dea  fizicul jos  de pe  bicicleta.
Si noi trebuie  sa ii evitam.
Huooooo ! Mereu  ii claxonez, sa-i   vad  cum se enerveaza !Posted Image

#11664
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,154
  • Înscris: 19.09.2005

View Postmisu78, on 25 mai 2018 - 08:26, said:

Ma, iar ai venit? Si tot cu ideile astea ciudate? Ala e un idiot. Punct!

Attached File  Clipboard01.jpg   16.51K   37 downloads

https://youtu.be/nFk_FgLAIgQ?t=16

Edited by arg, 25 May 2018 - 09:43.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate