Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet
 Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat
 Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Durere umar AC Joint

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

habanero

habanero

Member

• Grup: Members
Vreau sa stiu daca a fost careva dintre voi accidentat pana acum in urma exercitiilor de la sala la articulatia acromio-claviculara (AC Joint).
  Posibil sa am asa ceva si sunt curios cum ati scapat si cum v-ati antrenat in acest timp.

Karhu

Karhu

Heretic member

• Grup: Super Moderators
Fă-ți în primul rând un RMN

Mike1alike

Mike1alike

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nu te poți antrena în acel timp.
Repaos şi mişcări uşoare, fără să forțezi deloc.
Atenție, recuperarea e de durată! Poate dura uşor 2 ani. Tinctura de arnică aplicată local ajută!

Xulito

Xulito

Member

habanero, on 04 mai 2024 - 16:25, said:

Vreau sa stiu daca a fost careva dintre voi accidentat pana acum in urma exercitiilor de la sala la articulatia acromio-claviculara (AC Joint).
  Posibil sa am asa ceva si sunt curios cum ati scapat si cum v-ati antrenat in acest timp.

Bagă niște peptide etc. o să îți revii repede

habanero

habanero

Member

Xulito, ai si cateva sugestii? Nu sunt familiarizat cu denumirea asta. La o prima cautare am gasit de la GymBeam (in care nu stiu daca sa am incredere) peptide din glutamina, iar de la Now Foods ar fi "Collagen Peptides Powder" care zice ca ar contine colagen hidrolizat din bovina.

mihai93

mihai93

Active Member

habanero, on 05 mai 2024 - 06:40, said:

Xulito, ai si cateva sugestii? Nu sunt familiarizat cu denumirea asta. La o prima cautare am gasit de la GymBeam (in care nu stiu daca sa am incredere) peptide din glutamina, iar de la Now Foods ar fi "Collagen Peptides Powder" care zice ca ar contine colagen hidrolizat din bovina.
Se referea la peptide hormonale gen igf , cjc ghrp

Edited by mihai93, 05 May 2024 - 06:52.

habanero

habanero

Member

mihai93, am inteles. Ceva sugestii de incredere de unde se pot cumpara astfel de peptide fara sa-ti pui problema unei eventuale tepe?
  Eu am gasit site-ul asta momentan:

https://penpeptide.ro/

mihai93

mihai93

Active Member

View Posthabanero, on 05 mai 2024 - 07:04, said:

mihai93, am inteles. Ceva sugestii de incredere de unde se pot cumpara astfel de peptide fara sa-ti pui problema unei eventuale tepe?
  Eu am gasit site-ul asta momentan:

https://penpeptide.ro/
de obicei pe site-urile cu stero
Vad ca brandul pharma gen e destul de popular ptr peptide

Edited by mihai93, 06 May 2024 - 21:55.

Xulito

Xulito

Member

habanero, on 05 mai 2024 - 06:40, said:

Biolabshop.co.uk

Caută la produse problema ta și citește ce face fiecare în parte până dai de un produs fix pentru ce îți trebuie ție. Baftă

habanero

habanero

Member

Xulito, am gasit un clip unde sunt explicate categoriile de peptide si pt ce sunr fiecare. Urmeaza sa identific medical problema mea si in functie de diagnostic voi decide daca imi voi administra aceste substante.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate