Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!
 BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 

Nokia 6303i Classic

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
kaytar

kaytar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,691
  • Înscris: 09.01.2007
mesaje > scriere mesaje> optiuni > limba de scriere. selecteaza engleza. asa scapi de diacritice :D

Edited by kaytar, 02 May 2011 - 20:53.


#20
ciupydci

ciupydci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 12.10.2010
Dețin acest telefon de aproximativ 5 luni și pot spune că sunt foarte mulțumit de el. Am avut de ales între un Nokia X2 și Nokia 6303i, și am ales 6303i în primul rând pentru carcasa din inox, care oferă o anumită personalitate. S-a dovedit a fi foarte utilă carcasa de inox, întrucât nu a ramas cu semne în urma căzăturilor luate...
Nu îl folosesc pentru fotografii decât ocazional... Am descărcat câteva teme și tonuri de apel, câteva jocuri... Îl mai folosesc pe radio... și mai accesez internetul din când în când de pe el.
Îl păstrez în husă de când l-am cumpărat și l-am întreținut foarte bine.
Întotdeauna i-am încărcat bateria în momentul în care telefonul se oprea ca urmare a epuizării bateriei.
Sunt conștient că fiecare telefon are hibele lui, dar eu de fel nu cer prea multe de la un telefon, acest 6303i mă satisface pe deplin. Orice ar fi, rămân la ideea că tot mai bune și mai stabile sunt acele TELEFOANE MOBILE care nu fac altceva decât să-și facă treaba de TELEFON MOBIL: Nokia 1200, Nokia 1110, Nokia 1112, Nokia 1600... Nokia 1208, Nokia 1209... etc. Nu am inclus aici Nokia 3210, 3310, 3410 din motiv de dimensiuni (erau destul de groase și încomod de purtat în buzunar)
Respecte!

#21
rhdghdhs

rhdghdhs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,463
  • Înscris: 22.05.2011
Am acest telefon de mai bine de un an, se aude foarte rau, asta ma deranjeaza cel mai tare, in rest e ok

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate