Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 

Rixos Sungate Vs. Antedon Beldibi

- - - - -
  • Please log in to reply
195 replies to this topic

#55
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Deocamdata nu am ajuns in Beldibi urmare a unuı program destul de incarcat.(cred ca voi ajunge undeva ın jurul dateı de 10 Mai) oricum la Sungate din cate stiu nu sunt schimari majore si isi pastreaza aspectul si coceptul de anul trecut. Daca aflu ceva nou va tin la curent.

#56
marcy74

marcy74

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 23
  • Înscris: 04.04.2009

View Postcriss_65, on 19th February 2010, 12:17, said:

am facut rezervare la rixos sungate din 2 septembrie, 3 adulti, 1 camera LV, 7 nopti, transport individual  cu 1395 euro (de la 1890 euro am ajuns cu early booking 20%, turbo bonus plus negociere directa la suma contractata).


Buna ziua.Prin ce agentie ati cumparat bilete la Sungate?
Multumesc.

#57
chrismo

chrismo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 15.02.2009

View Postmarcy74, on 26th April 2010, 13:50, said:

Buna ziua.Prin ce agentie ati cumparat bilete la Sungate?
Multumesc.
Chiar, si eu as vrea sa aflu. Pt. ca e un pret super bun. Eu am dat, intr-adevar, de pe 7 septembrie (deci mai tarziu), tot 3 pers., tot LV, tot transport individual, dar 10 zile - 1910 e (asta in conditiile in care pt. 5 zile prind un pret, iar pt. celelalte 5 zile, un alt pret). In plus, am achitat 50% din ianuarie, cand am prins 20% early booking, 30e/pers reducere si inca un mic discount.

Edited by chrismo, 26 April 2010 - 20:23.


#58
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
pt 'chrismo'
conform regulamentului softpedia nu pot scrie numele agentiei pt ca se considera ca ii fac reclama. o sa-l scriu pe PM. si eu tot asa am avut early booking, turbo bonus si un discount.....
o seara buna

Edited by criss_65, 26 April 2010 - 20:40.


#59
marcy74

marcy74

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 23
  • Înscris: 04.04.2009

View Postchrismo, on 26th April 2010, 20:22, said:

Chiar, si eu as vrea sa aflu. Pt. ca e un pret super bun. Eu am dat, intr-adevar, de pe 7 septembrie (deci mai tarziu), tot 3 pers., tot LV, tot transport individual, dar 10 zile - 1910 e (asta in conditiile in care pt. 5 zile prind un pret, iar pt. celelalte 5 zile, un alt pret). In plus, am achitat 50% din ianuarie, cand am prins 20% early booking, 30e/pers reducere si inca un mic discount.

buna seara,
criss65 a prins intr-adevar o oferta super buna pt. sungate.Asta e...early bookingul se apropie de sfarsit si nu reusesc sa gasesc o oferta charter care sa ma multumeasca pt rixos sungate.Bag seama ca anul acesta e la mare cautare,e pe val cum se spune si cred ca sunt sanse destul de mici sa prind un last minute pe el.De la cine ai cumparat?Mi se pare destul de mare pretul tinand cont de perioada in care a fost achizitionat sejurul...O oferta f.f.f buna dar cu transport individual cum ai luat tu are o agentie al carei nume ti-l voi spune pe pm.
Eu am cumparat de la ei vacanta de paste la Royal dragon(side)-4 adulti=1213 euro iar pt sungate mi-au trimis chiar ieri o oferta 6 adulti(2 triple)3100 euro,deci undeva la 515 euro/pers.Din pacate prietenii cu care mergem nu mai vor cu masinile personale(am fost de paste cu masina si prietenii nostri au si un bebe de 1 an)si prefera charter.....Dar nu gasesc nimic sub 800/pers si cu early booking 30.04.
Oricum nici nu ma gandesc sa iau altceva decat sungate...noi am vrea ca si perioada 01.09-09.09(8 nopti).
  Te rog mult daca mai auzi cate ceva despre oferte ,tine-ma si pe mine la curent.
   Multumesc anticipat si sa ai parte de o vacanta super!

#60
ginette

ginette

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 20.04.2010
rott ai trecut si pe la Rixos Sungate?

#61
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
maine ajung la sungate, voi scrie ce si cum maine seara

#62
ginette

ginette

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 20.04.2010

View Postginette, on 1st May 2010, 21:29, said:

rott ai trecut si pe la Rixos Sungate?
multumesc anticipat rott

#63
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postginette, on 2nd May 2010, 18:53, said:

multumesc anticipat rott
cu placere, numai ca postul meu despre RS nu va fi asa de complet ca acela despre rixos lares, una e sa vizitezi si alta e sa stai intr un hotel

#64
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
am fost azi la sungate, e un resort imens, prea mare pt gustul meu, era full, si nu am putut sa vad nicio camera dar am facut vreo 200 de poze pe care le voi pune pe picasa cind revin in patrie

sungate e o enclava rusa, e hotelul tineretului bogat din rusia

o rezervare la alacartul chinezesc 30 euro de caciula idem si pt alacartul japonez

o rezervare pt alacarturile celelalte 10 euro / caciula

au 10 tobogane, au un spatiu maricel de joaca pt kinderi, pe plaja au adus nisip dar in apa bolovani

e un resort viu

vacante frumoase

#65
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007
Multumim de info despre  Sungate. Orice ne mai poti zice e binevenit.
Referitor la "tineretul rus", am inteles ca este perioada lor acum. In iunie vor veni rusii cu copii, familistii.
De animatie ce ne zici(comparativ cu Lares)?
Abia astept sa vad pozele.

#66
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostANTURIUM, on 3rd May 2010, 19:37, said:

Multumim de info despre  Sungate. Orice ne mai poti zice e binevenit.
Referitor la "tineretul rus", am inteles ca este perioada lor acum. In iunie vor veni rusii cu copii, familistii.
De animatie ce ne zici(comparativ cu Lares)?
Abia astept sa vad pozele.
corect ! acum sint niste festivaluri rusesti

pai la lares nu era animatie ! animatie am vazut doar la hotelurile din zona kemer, corinthia si sungate si parca la viking quality din zona alanya, in zona lara...PARASTAS PARTY

#67
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007
Rott, mii de multumiri pt. tot ce faci ca sa ne informezi !
Am vazut pozele si filmuletele de la Sungate, chiar daca tie nu ti-a placut acolo, mie mi-a placut ce am vazut.Mai ales la Rixi Club!

#68
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostANTURIUM, on 10th May 2010, 19:45, said:

Rott, mii de multumiri pt. tot ce faci ca sa ne informezi !
Am vazut pozele si filmuletele de la Sungate, chiar daca tie nu ti-a placut acolo, mie mi-a placut ce am vazut.Mai ales la Rixi Club!
oamenii nu s la fel ! nu e obligatoriu sa mi placa mie ! cel mai important e sa ti placa tie.

vacanta placuta

#69
Alcatraz

Alcatraz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 07.09.2003
Nu , Pagadi :huh:  

  Enclava rusa ???   :confuzzled:

#70
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007

View Postrottweiler2007, on 11th May 2010, 06:53, said:

oamenii nu s la fel ! nu e obligatoriu sa mi placa mie ! cel mai important e sa ti placa tie.

vacanta placuta

Multam! Asa sa fie!

#71
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Alcatraz nu iti fa griji: in Antalya in jur de 65% din turistii care vin in fiecare an sunt de nationalitate ruseasca insa nu gasesc hotelul Sungate ca fiind o enclava ruseasca.  Rusi vei gasi peste tot:)  in absolut fiecare hotel in diverse proportii. Cat despre rusi nu cred ca sunt un factor atat de agresiv ce poate ruina o vacanta!

#72
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007
koder, ai fost la Sungate ?Ai noutati?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate