Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Rixos Sungate Vs. Antedon Beldibi

- - - - -
  • Please log in to reply
195 replies to this topic

#181
mita2008

mita2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 08.04.2008
ceva noutati despre Rixos Sungate si despre preturile de anul acesta?  Vreun contracandidat pentru el pe anul acesta, d.p.d.v. al raportului calitate/pret?

#182
mita2008

mita2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 08.04.2008

View Postmita2008, on 30th January 2011, 16:21, said:

ceva noutati despre Rixos Sungate si despre preturile de anul acesta?  Vreun contracandidat pentru el pe anul acesta, d.p.d.v. al raportului calitate/pret?

Am achizitionat un sejur de 9 nopti la Rixos Sungate, intrare in 19.05.2011. Mai merge cineva in aceasta perioada? Ii rog pe cei care ne pot da ceva tips-uri despre ce este acolo sa-mi scrie.

#183
andreas-suciu

andreas-suciu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 20.02.2011

View Postmita2008, on 30th January 2011, 16:21, said:

ceva noutati despre Rixos Sungate si despre preturile de anul acesta?  Vreun contracandidat pentru el pe anul acesta, d.p.d.v. al raportului calitate/pret?

Poti incerca anul acesta Rixos Tekirova :)

#184
mita2008

mita2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 08.04.2008

View Postandreas-suciu, on 21st February 2011, 20:14, said:

Poti incerca anul acesta Rixos Tekirova :)


din cate am inteles atmosfera de la Rixos Sungate este net superioara celorlalte RIXOS-uri, sau a tuturor hotelurilor din Lara-Belek-Alanya.  Desi este populat in mare parte cu rusi, atmosfera de vacanta este omniprezenta la Rixos Sungate, si ziua si noaptea.

#185
daniela19_10

daniela19_10

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.06.2011
Hello!
Si noi mergem la Rixos Sungate pe 2 iulie..abea astept!Nu mai am rabdare!Am citit parerile voastre si sunt convinsa ca o sa fie extraordinar!

#186
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005
Nu a mai fost nimeni la Rixos Sungate de atunci? Noi plecam astazi, dar stam intai 3 zile in zona Cirali, apoi la Sungate. Am recitit topicul azi, sa fiu la curent. Ma intorc la sfarsitul saptamanii viitoare cu impresii.

#187
OvidiuNS

OvidiuNS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,856
  • Înscris: 04.07.2010
Noi am fost la Rixos Sungate în perioada 20 - 25 mai 2010, deci şi mai în urmă, aşadar pozele mele nu ar putea arăta noutăţi.
Sunt curios ce e anul ăsta, aşa încât aştept cu interes pozele tale.

Sănătate şi sejur plăcut !

#188
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostPhx, on 04 septembrie 2013 - 09:01, said:

Nu a mai fost nimeni la Rixos Sungate de atunci? Noi plecam astazi, dar stam intai 3 zile in zona Cirali, apoi la Sungate. Am recitit topicul azi, sa fiu la curent. Ma intorc la sfarsitul saptamanii viitoare cu impresii.

am fost eu la sfirsitul lui iunie: aglomeratie la masa; daca nu te duci cind se deschide iti faci singur "mezanplasul", aglomeratie in general peste tot; e bine sa "ungi" un ospatar care sa iti faca toate nazurile cit stai acolo; sezlonguri la piscina si pe plaja gaseai si daca te duceai pe la 8; pe scurt un hotel prea aglomerat si galagios pt gustul meu; mincare multa; carne multa; nu au halva la micul dejun; au o cafea turceasca buna; aerul cond in camere merge excelent

vacanta placuta!

#189
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005
Ne-am intors azi de la Sungate si ne-a placut, am fost multumiti. Am prins o vreme superba, nu caldura sufocanta...
Nu suntem genul care sa cautam nod in papura, noua chiar ni s-a parut aerisit si deloc aglomerat (nu stiu daca era plin, dar era lume destula), fiind foarte mare gaseam mereu loc la plaja sau la piscina. Ne-a placut marea, apa mica si limpede si briza marii se simtea foarte placut pe plaja, fata de piscina unde era mai cald. Am primit camere cu side sea view in cladirea principala, desi platisem land view. Mancarea a fost buna, nu ne putem plange..., bauturi scumpe incluse in pret, fresh la micul dejun si la vitamin bar. Am auzit destui romani in hotel, dar majoritari erau rusii.

#190
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009
Buna ziua,in perioada 1-9 Sept,am fost la Akka Antedon,este un resort super frumos,cu multi pomi si multa verdeata,aerisit si ff curat.In orice ora a zilei gaseai loc la mare,la piscina sau la unul din multele baruri ale resortului.Camera mare,curata,dotata cu un mini bar(care se reumplea zilnic cu apa,sucuri si bere),baia dotata si cu cada si cu dus.Mancarea f buna,multe fructe,prajituri,etc.Toti angajatii  profesionisti si cu f mult bun simt.Spectacolele ok,trupa de animatori ok deci intr un cuvant un resort pe care il recomand din tot sufletul.Concedii placute.

#191
catilina

catilina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 26.03.2008
Salutare! Pentru cei ce au fost deja la Sungate, in ceea ce priveste programul/show-urile oferite, se primesc in camera detalii cu privire la ce se intampla ziua urmatoare si unde/locatia? Ma gandesc ca e cam greu sa descoperi de unul singur programele in desfasurare, fiind vorba de un complex atat de mare.
Despre bauturi am tot citit pareri impartite. La baruri, de unde stii care bauturi/cocktailuri sunt free si care nu? Se specifica in meniuri? Sau?
Noi ne-am rezervat pachet pt perioada 26 iunie-3 iulie 2014, mai merge cineva in aceasta perioada?

Edited by catilina, 02 March 2014 - 15:00.


#192
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
pt catalina
anunturile cu spectacolele sunt puse peste tot: în lift, la restaurant, la intrare... În fiecare bar se specifica care băutură este free şi care nu! În general toate sunt free, mai puţin cele vechi de peste 10 ani.... La Sungate este un mojitos ff bun. Sunt convinsă că o să ai un concediu reuşit.
O zi bună,

Edited by criss_65, 03 March 2014 - 10:56.


#193
catilina

catilina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 26.03.2008
Multumesc pentru informatii!

#194
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
Pt catilina
Am atașat conceptul all inclusive din 2010 de la Rixos Sungate. Probabil nu s-a schimbat de atunci.... Oricum te ajută să-ți faci o părere despre hotel..
O zi bună,

Attached Files



#195
bia899

bia899

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 12.08.2008
Intrebare pt cine a fost anul trecut la Rixos Sungate: este afectat de timp hotelul? Uitandu-ma la poze recente de pe tripadvisor, am ramas cu impresia ca e cam tocit de vreme, ca un hotel comunist de pe la noi. Ma insel? Cand a fost renovat ultima data? Altfel, din pozele de pe booking, l-as fi ales, arata ft bine in pozele oficiale.

Edited by bia899, 01 April 2014 - 14:05.


#196
Alezandru

Alezandru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 17.03.2004
Salut, merge cineva la Rixos Sungate in perioada 02-09 iunie 2014? noi mergem doua familii cu copiii, in caz ca e cineva care merge poate da un PM sa vorbim.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate