Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impamantare boiler Tesy

Cat costa o omologare la RAR N1-&...

Sunt apele termale daunatoare?

Ati face o reconversie profesiona...
 Nokia XR21

Vibratie tevi boiler cand foloses...

Cat stați acasa in medie?

Parere stare drum Sculeni - Chisi...
 Necesit ajutor in gasirea a doua ...

Monitor 4k 27-28' PD USB C

Vacanta Italia

Concediu Halkidiki
 Ce vehicule motorizate ați avut d...

Router Asus nu se conecteaza WAN

Gradina, copaci, arbusti si plant...

Trackpoint Thinkpad
 

Citat

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
pisibitza

pisibitza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.10.2009
Ma poate ajuta cineva si pe mine va rog din suflet!!!!...
Am o masina de spalat rufe  Electrolux luata de 2 ani de care sunt foarte multumita in general dar are un mic defect... nu scoate parul de pisica si asta ma scoate din sarite.... Asa  ca m-am uitat la Beko cu functia PET dar nu stiu daca chiar face ceea ce spune... As vrea sa-i dau Electroluxul tatalui meu, caci el are un Ardo de vreo 8 ani care nu prea mai spala deloc. Dar nu stiu ce sa fac... Ptr ca daca o sa cumpar Beko si ma trezesc ca nu scoate nici par si nu spala nici mai ca Elecroluxul o sa ma complic aiurea.... Asa ca daca are cineva un sfat sau poate spune din experienta pls pls pls rog raspuns.

#2
anaki

anaki

    IES-CONSULTANTA DE SPECIALITATE

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,266
  • Înscris: 17.03.2009

View Postpisibitza, on 21st October 2009, 23:54, said:

Ma poate ajuta cineva si pe mine va rog din suflet!!!!...
Am o masina de spalat rufe  Electrolux luata de 2 ani de care sunt foarte multumita in general dar are un mic defect... nu scoate parul de pisica si asta ma scoate din sarite.... Asa  ca m-am uitat la Beko cu functia PET dar nu stiu daca chiar face ceea ce spune... As vrea sa-i dau Electroluxul tatalui meu, caci el are un Ardo de vreo 8 ani care nu prea mai spala deloc. Dar nu stiu ce sa fac... Ptr ca daca o sa cumpar Beko si ma trezesc ca nu scoate nici par si nu spala nici mai ca Elecroluxul o sa ma complic aiurea.... Asa ca daca are cineva un sfat sau poate spune din experienta pls pls pls rog raspuns.

Scapa de pisica!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate