Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv
 

Rataciti in Panama

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
6230 răspunsuri în acest subiect

#6193
scorpyo13

scorpyo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 07.12.2009

Vizualizare mesajGoldHe, pe 29th January 2010, 22:57, a scris:

s-a contrat cu un administrator din cate stiu :D

oare de ce nu ma mira:). asteptam sa revina.

#6194

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
acum urmaresc Guatemala...ce scarba de om e Judd :raygun:

#6195

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Jamie a luat-o razna rau... :wacko:

#6196
jojo8218

jojo8218

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 19.06.2009
Neata! Eu din pacate nu mai am net acasa:(, asa ca nu pot intra decat de la munca si asta doar cand am timp. Nu am mai apucat sa urmaresc Suv. Astept sa am si eu net din nou si ma apuc din nou de el. Doamne cat va invidiez ca ati vazut All Stars :P . Va pupic pe toti! Sa aveti o zi frumoasa!

#6197

  • Grup: Guests
  • Înscris: --

Vizualizare mesajjojo8218, pe 1st February 2010, 09:44, a scris:

Neata! Eu din pacate nu mai am net acasa:(, asa ca nu pot intra decat de la munca si asta doar cand am timp. Nu am mai apucat sa urmaresc Suv. Astept sa am si eu net din nou si ma apuc din nou de el. Doamne cat va invidiez ca ati vazut All Stars :P . Va pupic pe toti! Sa aveti o zi frumoasa!
pupici! :) o zi usoara la munca!

#6198

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
neata ptr cei care mai arunca cate un cuvintel sau o ocheada pe amaratul asta de forum :(
am terminat guatemala...preferata mea, steph, parca m-a dezamagit putin,mi-au placut mult gary,ex-fotbalistul si rafe,roscovanul gay
acum vad panama....se anunta circ si panarama cu dezaxatul ala de Shane,care a venit le detox,se lasa de fumat si e crizat rau...dar nu cred ca lipsa tigarilor e de vina ptr comportamentul lui,ci tacaneala de care sufera :lol:

#6199
GoldHe

GoldHe

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 14
  • Înscris: 28.11.2009

Vizualizare mesajmihaolga, pe 3rd February 2010, 10:21, a scris:

neata ptr cei care mai arunca cate un cuvintel sau o ocheada pe amaratul asta de forum :(
am terminat guatemala...preferata mea, steph, parca m-a dezamagit putin,mi-au placut mult gary,ex-fotbalistul si rafe,roscovanul gay
acum vad panama....se anunta circ si panarama cu dezaxatul ala de Shane,care a venit le detox,se lasa de fumat si e crizat rau...dar nu cred ca lipsa tigarilor e de vina ptr comportamentul lui,ci tacaneala de care sufera :lol:


shane ??, e nebun :D

#6200

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
am terminat panama...terri a fost preferatul meu,super barbat!

#6201

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
heeeeeeeeeeeeei, ce mai face lumea????? :peacefingers:
stiu ca am avut o pauza tare lunga insa si inceputul de an a fost pe masura.....intre timp vad ca s-au scris sute de pagini si sincer nu cred ca voi avea timp sa le parcurg!
ce-i mai rau e ca....am luat-o razna cu survivor!dupa modelul clasic am luat toate cele 19 sezoane si cam la 2, 3 zile termin cate un sezon! :mellow:
ce n-as da sa fie valabile inscrierile si pt europa! :coolspeak:
un weekend frumos tuturor si sper sa incep sa intru mai des..
pupici

#6202

  • Grup: Guests
  • Înscris: --

Vizualizare mesajGiogio1, pe 6th February 2010, 17:49, a scris:

heeeeeeeeeeeeei, ce mai face lumea????? :peacefingers:
stiu ca am avut o pauza tare lunga insa si inceputul de an a fost pe masura.....intre timp vad ca s-au scris sute de pagini si sincer nu cred ca voi avea timp sa le parcurg!
ce-i mai rau e ca....am luat-o razna cu survivor!dupa modelul clasic am luat toate cele 19 sezoane si cam la 2, 3 zile termin cate un sezon! :mellow:
ce n-as da sa fie valabile inscrierile si pt europa! :coolspeak:
un weekend frumos tuturor si sper sa incep sa intru mai des..
pupici
sunt la Cook islands....si eu sunt dependenta de survivor....neaparat sa intri si sa spui care au fost preferatii tai :)

#6203

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Ozzy e bestial!imi place si Yul...Cao Boy..ce personaj misto,dar cam obositor

#6204
scorpyo13

scorpyo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 07.12.2009
Salut! Eu va mai urmaresc(am renuntat sa mai urmaresc survivor, episod cu episod-nu mai am timp si ma uit 'pe sarite'). Daca la Kata am inteles de ce nu mai intra, ce se intampla cu Alinutza? Ceva vesti despre RIP 2? Glumeam, nu cred ca se va mai face. L-am urmarit pe micutul luptator aseara(haotic, la fel ca in concurs).

Editat de scorpyo13, 07 februarie 2010 - 14:34.


#6205

  • Grup: Guests
  • Înscris: --

Vizualizare mesajscorpyo13, pe 7th February 2010, 14:33, a scris:

Salut! Eu va mai urmaresc(am renuntat sa mai urmaresc survivor, episod cu episod-nu mai am timp si ma uit 'pe sarite'). Daca la Kata am inteles de ce nu mai intra, ce se intampla cu Alinutza? Ceva vesti despre RIP 2? Glumeam, nu cred ca se va mai face. L-am urmarit pe micutul luptator aseara(haotic, la fel ca in concurs).
mi-e dor de rip si de atmosfera de pe forum :(
am terminat cook islands,mi-a placut mult...acum incep fiji

#6206
scorpyo13

scorpyo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 07.12.2009

Vizualizare mesajmihaolga, pe 8th February 2010, 10:18, a scris:

mi-e dor de rip si de atmosfera de pe forum :(
am terminat cook islands,mi-a placut mult...acum incep fiji

Atmosfera Forumului RIP cred ca a fost unica. asteptam cu nerabdare sa intru pe forumdoar pentru a discuta cu persoane pe care nu le cunosteam. si mie imi e dor de RIP.

#6207

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Jenny,blonda frumusica din Palau,a murit de cancer la san :( ...cum loveste boala asta....

#6208

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
unde ati disparut? :( :huh:  
Am terminat Micronezia..cel mai tare sezon!fetele au fost geniale!
unde gasesc sezoanele urmatoare?am tot cautat,dar n-am reusit sa dau decat de imagini si clipuri scurte...help,please :)

#6209
ofe

ofe

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 08.12.2009
Ola!
Nu prea mai scrieti vad mare lucru!
Am si eu o intrebare. La Survivor in afara de cel care ia milionul, ceilalti iau ceva?

#6210
GoldHe

GoldHe

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 14
  • Înscris: 28.11.2009

Vizualizare mesajofe, pe 20th February 2010, 15:04, a scris:

Ola!
Nu prea mai scrieti vad mare lucru!
Am si eu o intrebare. La Survivor in afara de cel care ia milionul, ceilalti iau ceva?

da, se iau cate 100.000$ pt locul 2 , 85.000$ locul 3, 65.000$ locul 4 pana la 2.500$ primul iesit

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate