Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Elena Gheorghe - Eurovision?

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#1
REDkornel

REDkornel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 26.03.2009
....ce parere aveti despre piesa care o sa ne reprezinte Romania,anul acesta in Rusia la Eurovision....ce parere aveti despre piesa si prestatia elenei  :D

#2
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007

 REDkornel, on Apr 2 2009, 15:33, said:

....ce parere aveti despre piesa care o sa ne reprezinte Romania,anul acesta in Rusia la Eurovision....ce parere aveti despre piesa si prestatia elenei  :D
mai e un topic deschis,ia foloseste search,ca de aia e pus!!

#3
REDkornel

REDkornel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 26.03.2009

 REDkornel, on Apr 2 2009, 13:33, said:

....ce parere aveti despre piesa care o sa ne reprezinte Romania,anul acesta in Rusia la Eurovision....ce parere aveti despre piesa si prestatia elenei  :D
asta asa ca sa fiu eu primul...


eu sincer am o parere buna...si va fi luata in vizor foarte bine ....dar sunt foarte curios cu va fi imbracata si daca show-ul va fi cu adevarat exploziv....:D:D:D



dar speram sa fie asa

#4
ColtAlb

ColtAlb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,639
  • Înscris: 11.01.2008
Get a life!

#5
choppermaster

choppermaster

    The Mechanic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,498
  • Înscris: 08.07.2008

 ColtAlb, on Apr 2 2009, 14:48, said:

Get a life!
mi-ai luat vorbele din gura..  :lol::w00t:

#6
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Nu are nici o sansa.

#7
PlayerONE

PlayerONE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 26.10.2007
Pfff, inainte de rochie, ar fi cazul sa invete niscaiva limba engleza.
Are un accent in melodia aia de-ti vine sa mori.

(Ail faind a boi for a chis,
Hu nouz, meibi hil bi mai prins)

PRAF RAU !!

Edited by PlayerONE, 02 April 2009 - 14:15.


#8
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Asa zic si eu ... nici o sansa ! :huh: Mai bine se ducea cu Gica Coada  :lol: la o macedoneasca  :roflmao: :roflmao:

Edited by aWp_viTal, 02 April 2009 - 14:21.


#9
Kedarlaomer

Kedarlaomer

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 08.03.2009
E bună de somnifer...

#10
choppermaster

choppermaster

    The Mechanic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,498
  • Înscris: 08.07.2008
decat pe scena cu ea...mai bine in pat... :lol:

#11
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,480
  • Înscris: 04.05.2006
Radem ...glumim...piesa e de tot kktul, (dar ce te astepti de la Laurentiu Duta?), dar punem pariu ca va iesi binisor la Eurovision? Este exact ce trebuie ca sa ai sanse acolo. Voi (cei care o criticati) ati urmarit eurovisionul ca sa vedeti cam ce piese castiga an de an? Piese fara mesaj, anternante cu o muzicutza frumusica si sexoasa..... cam asta trebuie. Adica, un fel de manea pop :lol: Si cam asta e.

Edited by richelieu, 15 April 2009 - 12:50.


#12
WackoJacko

WackoJacko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 15.04.2009
Penibilitate rar intalnita. Nu _vad_ ce le place unora sa asculte asa ceva incat sa ajunga la Eurovision.

#13
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
la Eurovision trebuie o melodie care sa "prinda" din prima,ceva "comercial",pt ca va fi ascultata o singura data inainte sa fie votata asa ca eu zic ca are sanse foarte bune si va iesi in top 10 100%.doar nu va ganditi sa trimiteti Parazitii sau pe Puya la Eurovision nuu :lol: ??

#14
iulia89

iulia89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 22.04.2007
In orice caz, fata de muuulte alte tari care s-au situat inaintea noasta, Elena chiar a cantat bine...Nici nu a falsat asa ca si turcoaica aia (jur, cand am auzit-o live, m-am speriat).  Per ansamblu, a fost super ok melodia. Nu Elena e de vina ca suntem pe locul 19, ci politica Eu.  E chiar iritant, dar eh...

#15
xdaniel

xdaniel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,069
  • Înscris: 13.01.2008

 iulia89, on May 17 2009, 10:54, said:

In orice caz, fata de muuulte alte tari care s-au situat inaintea noasta, Elena chiar a cantat bine...Nici nu a falsat asa ca si turcoaica aia (jur, cand am auzit-o live, m-am speriat).  Per ansamblu, a fost super ok melodia. Nu Elena e de vina ca suntem pe locul 19, ci politica Eu.  E chiar iritant, dar eh...
100% de acord. Elena nu era de locul I dar IN NICI UN CAZ nu era de locul 19. Trebuia sa intre in top 10 in orice lume cu un minim de respect fata de meritul tehnic (si cu mai putini Mailați).

Edited by xdaniel, 17 May 2009 - 11:47.


#16
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008

 iulia89, on May 17 2009, 10:54, said:

In orice caz, fata de muuulte alte tari care s-au situat inaintea noasta, Elena chiar a cantat bine...Nici nu a falsat asa ca si turcoaica aia (jur, cand am auzit-o live, m-am speriat).  Per ansamblu, a fost super ok melodia. Nu Elena e de vina ca suntem pe locul 19, ci politica Eu.  E chiar iritant, dar eh...
Eu nu sunt deloc de acord cu tine.Romania is merita locul. De cand am ascultat-o prima data am zis ca ne facem de cacao, Elena are voce, dar nu este suficient. E vina celor care au bagat-o pe Elena Gheorghe. Melodia Estoniei a fost cea mai frumoasa in opinia mea.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fOsmEO_osXQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#17
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,504
  • Înscris: 19.04.2009
da. Elena are voce dar nu prea stie Engleza :D
si mie mi-a placut melodia estoniei. dar si a turciei si a Azerbaijan-ului . si a Moldovei, desigur. si daca stau sa ma gandesc, si a rusiei :(

#18
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/IwyuOU-OdQw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

N-a falsat pe naiba. Live nu se descurcă mai deloc. N-o ajută vocea și dacă mai trebuie să dea 2 pași înainte, 2 înapoi...
Spectacol ioc. 4 fufe de se fâțâiau pe scenă.
Versuri de duzină.
Cântecelul antrenant, da, dar nu e de ajuns.
N-am ascultat toate melodiile, dar nu mă surprinde că n-a făcut nicio dudă. Melodia mi-a plăcut de când am auzit-o, dar nu era de Eurovision. Sau poate nu era ea...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate