Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie
 Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma
 Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat
 RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML
 

problema BMW 320d...ma ajuta cineva?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
dany_ello

dany_ello

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 07.08.2007
am o problema la masina. aveam aprins becul de la airbag si m'am gandit sa scot bateria pt 10 minute si apoi sa o pun din nou. dupa ce am pus bateria nu ma mai lasa sa invart cheia. stie cineva ce e de facut? a mai avut cineva probleme de astea? astept raspunsuri...merci fain

nu stie nimeni ce sa'i fac?
dati'mi un rasp...plzzzzz

#2
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
probabil ai miscat de volan si s-a blocat :) incearca sa ti apasata cheia si sa misti de volan in ambele directii. Ar trebui sa auzi un click si sa se deblocheze :D

#3
dany_ello

dany_ello

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 07.08.2007

View PostDarkAngelBv, on Mar 28 2009, 17:25, said:

probabil ai miscat de volan si s-a blocat :) incearca sa ti apasata cheia si sa misti de volan in ambele directii. Ar trebui sa auzi un click si sa se deblocheze :D


merci fain ma...chiar asta era...nici prin cap sa imi treaca. Is belea de tot,si am sunat pe un mecanic care imi zice sa chem pe astia de la service sa mi'o puna pe computer...merci mult! Numa bine!

#4
saxx

saxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 24.11.2006

View Postdany_ello, on Mar 28 2009, 17:33, said:

merci fain ma...chiar asta era...nici prin cap sa imi treaca. Is belea de tot,si am sunat pe un mecanic care imi zice sa chem pe astia de la service sa mi'o puna pe computer...merci mult! Numa bine!

:roflmaofast:
Am crezut ca a intrat nevasta-mea pe forum

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate