Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce gen este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!
 BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...
 

Seria epic/disaster/hero/etc movie

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
keeekeeess

keeekeeess

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 05.10.2005
Oare astora nu le e rusine cand vad ce film de cacat fac? In acest moment disaster movie e pe locul #1 IMDB Bottom 100. Adica cel mai varza film, cu cel mai mic scor (22K voturi).

Stiu ca la americani daca iesi dupa 10 minute din film poti sa-ti iei banii inapoi. Astia au profit? Cand vad ca atatia oameni le dau nota 1 pe IMDB se considera artisti? Filmu ala puteam sa-l fac si eu, ba chiar cred ca am glume mai amuzante pe care le scot din fund decat aia.

De unde naiba au astia bugetul asta destul de marisor?  :D

1. 1.5 Disaster Movie (2008) 22,164
66. 2.2 Epic Movie (2007) 39,798

Edited by keeekeeess, 16 January 2009 - 00:05.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate