Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Preview "Half Life 2"

- - - - -
  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#19
dualled

dualled

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 29.05.2003
AL 3-lea screen shot arata ca la gara de nord. OAre de aceea intarzie lansarea jocului.?? Au intrat tiganii peste ei si le-au furat calculatorele :)
Oricum HL2 arata bestial, si nu cred ca farcry ii intrece. Am jocul si nu mi se pare sa intreaca aceste screenshoturi. Este foarte adevarat ca aceste poze sunt prerenderizate. Dar oricum arata bestial.

#20
lates

lates

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.05.2004
eu am vs beta si grafica ii ca in screenshoturi,eu il am din dec 2003 sau mai devreme, poti juca undele din filmulete daca leati vazut deci mai va documentativa inainte sa ziceti ceva

#21
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
tu de unde ai scapat ? ... go away ...

#22
Gamerz

Gamerz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.05.2004
doamne fereste ... itzi recomand Pantelimon pe Stanga ... ( e spitalu` 9 )

#23
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
Site-ul official HL2 - www.half-life2.com

Data lansarii officiale a jocului - 1.09.2004

#24
tchocksoo

tchocksoo

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 20.01.2004
codul  care a fost furat continea nivelele care au fost prezentate la e3 2003 si cateva nivele neterminate. a fost carpit de cineva astfel incat sa poata fi jucat si dat pe net, l-am jucat si eu anul trecut in iarna cred sau mai devreme, motorul intr-adevar este senzational, grafica la fel,
acum la e3 2oo4 alte filmulete, jocul nu are cum sa nu apara, dar eu mai prevad o amanare 2, cand va aparea va fi revolutionar la sigur
singurul lucru de care mi-e frica e sa nu le-o ia altii inainte prea s-au lungit.

#25
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
Un articol interesant despre HL2 care merita citit.

http://www20.tomshar...0522/index.html

#26
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
HL2 sar putea sa mai fie amanat pana in 2005 deoarece a fost furat din nou codul sursa, care este acum pe internet...
Deci poate trec si sarbatorile din acest an, iar HL2.....pauza

Articolul
http://www.megagames...ibledelay.shtml

#27
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.05.2004
nu s-a furat din nou codul , doar i-au prins pe cei care il furasera prima data, iata o stire interesanta:
" Half-Life 2 Release Update
Saturday, June 12, 2004 | 5 hours ago 32 comments


Breaking news: We have new information regarding Half-Life 2 which will be discussed tonight on HL Radio. Live show starts at 8pm EST / 1am GMT. Valve will deliver the finished game to Vivendi Universal within a few weeks. However, Vivendi is telling us that they hope to have the game on the store shelves by the fall."
mai multe aflati la adresa asta:
http://www.halflifesource.com/

#28
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.05.2004
am mai gasit niste filme, le puiteti lua de aici:

http://www.halflife2...php?page=videos

#29
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
Pai nu este logic, pentru ca au gasit pe cei care au furat codu sursa, mai amana jocul? :confused:....

#30
tchocksoo

tchocksoo

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 20.01.2004
Unde ai vazut tu ca se amana din nou mah?
Eu am auzit de mult ca se klanseza in 2004 in semestrul 2 si acu vad ca vine toamna asta.

Nu-mi plac cei care dau zvonuri aiurea. AM citit si articolul de la linkul care l-ai dat si nu scrie nicaeri ca s-a furat codul din nou. Nu stiou de unde ai tras tu concluzia asta.

#31
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
What is even more troubling is that the timetable includes other titles, known to have a planned Christmas release for VU Games, suggesting that H-L 2 may miss the holidays of 2004 as well.

#32
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Eu deja mă prăpădesc de râs. Cred că își maschează propria incompetență dând vina pe una alta, subțierea stratului de ozon și apoi râd de noi. Cât despre data aceea de lansare din vara asta, cred că a fost dată numai pentru a mai atrege puțin atenția, din moment ce DOOM III trebuie să apară.

#33
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.05.2004
au mai facut o data asta cu placile radeon 9800 pro si faimosul cupon de hl2 moca.... ce tzeapa si-au luat cumparatorii cand au aflat ca hl2 nici nu aparuse ince si pe langa faptul ca urma sa intarzie un an tot trebuiau sa plateasca 10$ ca sa primeasca jocul........
astia de la valve ori sunt incompetenti ori pregatesc ceva......

#34
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Cum adică trebuie să plătească 10 dolari ? Atunci pentru ce mai e cuponul acela acolo ?

#35
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.05.2004
ideea era ca cei 10$ acopereau transportul jocului.....sau pe scurt de de ce sa nu mai scoata si valve-ul niste bani ca nu le-a ajuns cat au scos cu cs 1.6...... si asta alta strategie enervanta( initial cs-ul a fost open source, mod dezvoltat de un singur on distribuit moca si avea doar 4 arme)
de-asta imi plac cei de la blizzard si daca intarzie un joc de-al lor, tot hit ajunge si nu prea am vazut sa li se fure vreodata codul sursa....

#36
Lup

Lup

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 11.05.2004
ce-i ma asta? ... manarie  ... io chair vreau sa ma joc joculetzu asta

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate