Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986
 Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...
 Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 

Orange Bruteforce?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
92 replies to this topic

#37
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
"Aveti mare grija mare cu margineanu_11, Sigismunt1988 si invitatii_torrent, extremedatamyforum, caci este aceeasi persoana; ESTE TEPAR. Are urmatoarele numere de telefon: 0741.304.598 si 0746.550.817; Personal i-am incarcat cartela cu 3 euro la primul nr. de telefon; Mu*stul nu mai raspunde la telefoane iar pe messenger probabil ca sta invisible. Pe nesimtit il mai cheama si ady si este din Iasi. Un posibil nickname de avut in atentie pe viitor este si adytzu.
Cine mai vrea impresii ma poate contacta la [email protected].
Haide-ti sa-l desfiintam pe nemernic si postati comentariul meu pe toate forumurile pe unde-l intalniti"


Din link-ul dat de netul. Partea bolduita am semicenzurat-o.

#38
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
si care e problema daca acel lamer vb prostii nu ati vazut ca am dat si dovezi si l-am dovedit!!! danrogo2001 te dovedesc oricand mai tii minte ce mi-ai zis? ,, daca nu imi dai invitatia de iplay gratis te fac de tot kk'tu pe orice forum pe care te gasesc'' si daca vrea cineva sa ii arat sa zica si ii arat pe privat! .......voi nu sunteti normali va mai numiti forum.... intreb ceva si voi vb altceva dc se mai cheama forum daca cineva pune o intrebare (pe cat de stupida sau cat de complicata pt capul vostru ,,boldit'' trebuie sa raspundeti la subiect sau dupa mintea fiecaruia deloc! stiti numai sa faceti spam inutil si sa va aratati talentele de noobi care nu stiu sa deschida o conserva  si lasa netul esti din iasi cred ca esti bhowk sau stiu eu care numai imputiti care inseala lumea bun...... iar pt ceilalti scz nu mai pot sa suport bagarea in seama nu stiti nu raspundeti sau daca stiti ca va duce macar neuronul ....singurul ma ajutati.....eu am zis pe pm deci nu eu fac spam ci ,,rablele de mai sus''! oricum  mai luati aminte putin! asta am avut de spus si va rog macar de data asta lasati tupeul si prostia de tigan acasa  mai ales spammeri de 14-15 ani care nu stiu pe ce planeta traiesc........ abia astept sa va vad reply-urile de 2 lei.......ROL!


tot ce am vb mai sus este valabil numai pt oamenii plictisiti de viata mai ales pt netul oricum te gasesc eu ti-ai facut tu de cap pe linkmania sa nu crezi ca iti merge si aici o sa iti iei tu niste evenimente f frumoase de la mine si asta nu e amenintare ci e promisiune ca te-am pasuit destul mai ales pt ce ai facut p forum la mine!  parca iti vine sa il aduci pe guta sa iti cante la inmormantare cand auzi ciudateniile astea care vb....mai rau e ca nu stii ce sunt oligofreni, prostituati sau altele  hai ca m-am enervat de data asta!   daca aveti chef de chearta si injuraturi baieti mirc-ul inca va asteapta! inchideti topicul va rog ca deja s-a dat in idiotenie prea mult  nu tu simt al umorului , nu tu simt de raspundere , de ajutor nimic o sa incheiati cam rau zic eu oricum eu am altceva mai bun de facut decat sa ma cert cu babuinii respectivi pe aici si oricum nu mai raspund puteti sa ziceti ce vreti urmati de un puternic spirit de ,,turma'' ca vb degeaba ......

Edited by sigismunt, 29 January 2008 - 02:50.


#39
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005

Quote

Salut ziceti-mi cum pot face sa trimit maluri spam(la multi oameni fara sa le am adresa).....

Quote

asa e in ziua de azi ca sa supravietuiesti trebuie sa faci parte din categoria oamenilor care castiga de pe spatele celorlalti
90% din toate mesajele tale de pe toate forumurile romanesti sunt legate de downloaduri ilegale, hack, warez.... Marsh la munca, nu numai la furat.

#40
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
"sunt un baiat dornik de aventuri si care stie cum sa satisfaca orice femeie singurica sau plictisita de banalul din jur daca vreti sa luati legatura ma gasiti la nr 0741304598 sau mail [email protected]"

Ba baiatule da tu pe langa faptul ca nu muncesti, mai vrei si piz.a de-a moaca? :death:

Edited by kappa_man84, 29 January 2008 - 08:42.


#41
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,784
  • Înscris: 06.09.2004
:lol:
vorba unui amic - asta nu-i doar prost, mai si semnalizeaza.
da, merit un warn, dar il primesc din toata inima  :lol:

#42
Beeba

Beeba

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 18.10.2005
Prea mult timp liber strica. Pune dracu mana pe carte sau angajeaza-te, nu mai incerca sa furi si pe deasupra sa te mai si lauzi.Esti varza si vai de capul tau.

#43
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
kappa_man84  amice esti idiot......... daca tu crezi ca eu sunt ala :))))))))))))  suna-ma :))  bolnav......rau de tot  ce sa le zici la noobi sa mori tu ca ala sunt eu acum am vazut si eu am scris nr in google si am vazut anuntul...... bn daca tu crezi ca ala sunt eu esti tamp tamp si tamp noobule iar ceilalti la fel  da sunteti noobi ca sa nu zic mai urat da cu draci mai ceva decat GIGI !  :))))))))  oameni de 2 lei!  cum am spus daca imi zicea un mod sau cineva mai avansat nu ziceam nimic dar cand vad ca niste pici care ieri se uitau la minimax se baga in seama e grava treaba foarte grava! deci SHOOT YOURSELF!!!  inchide-ti topicul ca nu ii mai suport pe nimicii astia! :))))))

#44
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
acum da-ti doua palme si un sut in gura si treci la culcare! :death:

#45
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
:roflmaofast: :roflmaofast:   Vai de capul tau copile. Stii ca esti amuzant prin imbecilitatea ta? Imi propun sa nu mai scriu pe acest topic dar... iata-ma. Ma faci sa rid deci esti folositor. :lol:

#46
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
rid
cine vb ....analfabetu-le  paaaaaa ramaneti pe forumul asta de ..... pe care nu stiti altceva decat sa va dati mari dar nu stim pt cat timp........
[email protected]
presimt ca tu iti vei lua ceva in gura  si nu cred ca va fi placut :)))))

Edited by sigismunt, 29 January 2008 - 16:54.


#47
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,784
  • Înscris: 06.09.2004
si eu zisesem ca nu mai postez, dar e prea nostim individul. incep totusi sa ma gandesc ca o face intentionat. il muta cineva la fun, va rugam?  :)

#48
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View Postsigismunt, on Jan 29 2008, 16:51, said:

rid
cine vb ....analfabetu-le  paaaaaa ramaneti pe forumul asta de ..... pe care nu stiti altceva decat sa va dati mari dar nu stim pt cat timp........
Ghita, esti tare... ti-am mai zis acum ceva vreme: "am mai multi ani de scoala decit ai tu de viata". Ca dovada, imi permit sa ma citez.
Treaba cu rid in loc de rad o sa o bunghesti mataluta dupa ce ti-o creste par pe piept. Tine-o tot asa! :lol:

View Postborn2lose, on Jan 29 2008, 18:40, said:

si eu zisesem ca nu mai postez, dar e prea nostim individul. incep totusi sa ma gandesc ca o face intentionat. il muta cineva la fun, va rugam?  :)
:coolspeak:  De ce sa te privezi de asemenea mina de aur? Hai pe fun cu el... daca o face intentionat, cu atit mai bine. Avem nevoie de un nou Doru Octavian Dumitru. Desi asta e mai mult DUDA decit DOD.

#49
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
934 cred ca am mai mult par pre piept si prin alte parti decat tot neamul tau ;)  k mutati-o la FUN ca o meritati ! mai ales ciobenii  :))  si nu nu o fac intentionat dar mie sila de omul pacatos....care se da ,,cu par pe piept'' :)))  mai aveti de luat lectii  oricum eu nu mai zic nimic daca voi nu mai ziceti ca m-am cam saturat de topicul asta  macar daca il lua cineva in serios si nu toti ciobenii care mananca branza la borcan sa se bage in seama aiurea oricum......... inchideti topicul sau gura ;)

Edited by sigismunt, 29 January 2008 - 22:11.


#50
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
:clapping: :lol:   Bravo ciobene. Tine-o tot asa. Zi-le domnu' Geo!

PS: Ai mai mult par pe c.r decit tot neamul meu?  :roflmao: :roflmaofast:  
PS2: Dupa ce ca ai un mesaj de 2 ROL il mai si editezi???  :clapping:

#51
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005
Si nu ne zici si noua cum e cu licenta aia de VBulletin cumparata de tine? :)

Edited by netul, 29 January 2008 - 22:29.


#52
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
aia in alt topic aici ,,tratam alceva'' :D  da....se pare ca se transforma in algorimie (am zis-o asa sa vad ce aveti de reprosat :)) ) ar trebui facut un topic sau un forum aici pe sofpedia celor pt cei ca voi ;)

PS: Ai mai mult par pe c.r decit tot neamul meu
posibil.... vrei sa ma controlezi?  si nu , nu sunt !GHEY nu de alta dar poate te-ar fi interesat :))

Edited by sigismunt, 29 January 2008 - 22:39.


#53
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
:lol:  Te-au controlat multi baieti pina acum?

#54
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
numai fete de ce te intereseaza?  nu multumesc ;) ps:ati vazut ce pret are ,,Alice in Tara Minunilor'' ?  :))  merita mai ales pt voi heheha

Edited by sigismunt, 29 January 2008 - 22:46.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate