Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri

Musuroi mare
 

VREAU SA CUMPAR TELEVIZOR

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
horatyu

horatyu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 04.04.2006

View PostGonthar, on Nov 27 2007, 14:59, said:

.... Daca te uiti cateva ore la un post, nu ramane sigla postului imprimata pe ecran?


la PLASME exista acest risc

de exemplu daca televizorul tau e pus pe un canal de stiri unde exista o banda permanenta acolo se poate imprima pe ecran

si e cam nasol ...ca rezolvarea ar fi sa lasi pe pureci timp de o luna televizorul aprins pt a disparea acest lucru

la televiziunile din occident pana la aparitia LCD-urilor , la care nu mai exista acest pericol , s-a introdus sigle miscatoare pe ecran  pt a nu se intampla acest lucru

Edited by horatyu, 11 May 2009 - 12:59.


#38
nick_y

nick_y

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.05.2009

View PostpoIZonix, on 3rd May 2009, 15:24, said:

am citit cu interes acest topic deoarce vreau sa imi iau un LCD. am vazut ca cele spuse aici sunt aferente anului 2007 dar cred ca multe sunt inca de actualitate.


am consultat site-urile producatorilor si am ales fara sa am niste cunostinte in domeniu urmatoarele produse:

- JVC LT-32DR1BU, JVC LT-32DR1BU

- PANASONIC TX-32LZD85, PANASONIC TX32LZD85
- PANASONIC TX-32LZD80, PANASONIC TXLZD80

-SAMSUNG 32A656A1F, SAMSUNG 32A656

-SONY KDL-32S4000, SONY 32S4000
-SONY KDL-32W4000, SONY 32W4000
-SONY KDL-32W5500, SONY 32W5500
-SONY KDL-32V5500, SONY 32V5500


ma puteti ajuta ajutandu-ma sa iau o decizie de achizitie? multumesc !

PS. stiti cumva unde pot gasi o reprezentanta JVC? ca cea din unirii s-a inchis  :mellow:


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate