Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Replica Cect N95

- - - - -
  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#19
dezertorul_nike_2

dezertorul_nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 11.06.2007
Care este numele real al acestui model?

#20
dezertorul_nike_2

dezertorul_nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 11.06.2007
Am incercat tot felul de rezolutii, chiar si poza pe care mi-ai atasato si nimic.

Modelul asta il ai si tu? Ma intereseaza daca are si alte teme. De exemplu cum arata in poze.

Attached Files



#21
dezertorul_nike_2

dezertorul_nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 11.06.2007
Nu inteleg cum sta treaba cu BLUETOOTH...........la ce il poti folosi. (stiu ce e ala BLUETOOTH) dar nu inteleg cum functioneaza pe mobilul asta.

#22
skodars

skodars

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 03.08.2007
la muti li se restarteaza telu cand baga cartela sim. Stie careva daca problema asta se rezolva printr-o resoftare sau update de soft ceva? Si se poate face acasa, sau trebuie neaaparat intr-un service?

#23
dezertorul_nike_2

dezertorul_nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 11.06.2007
printr-o resoftate. nustiu daca se poate face acasa, dar la service da. Ai si tu acest model?

#24
skodars

skodars

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 03.08.2007
ma gandesc sa-mi iau unu'

#25
skodars

skodars

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 03.08.2007
si dupa resoftare mai face vreo figura ceva?

#26
dezertorul_nike_2

dezertorul_nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 11.06.2007
este ca nou :D dar inca nu mi lam resoftat, trbeuie sa caut intr-un oras mai mare, pentru ca nu toti au softuri pentru ele. Ma costa in jur de 60 lei.

#27
PunkyBrooster

PunkyBrooster

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.12.2007

View Postskodars, on Feb 7 2008, 17:20, said:

la muti li se restarteaza telu cand baga cartela sim. Stie careva daca problema asta se rezolva printr-o resoftare sau update de soft ceva? Si se poate face acasa, sau trebuie neaaparat intr-un service?
Din pacate acum am realizat cat am gresit k nu am pus o poza cu telefonul pe care il am si nu am vorbit despre facatura facaturilor adik asta din pozele tale slide :( ( scuze man dar asta e...)Acest telefon nu l-am folosit dar stiu mai multe, este cel mai nashpa telefon in primul rand ca nu merg ambele simuri simultan...este mai prost decat CECT689  :thumbdown:  si nomal cum ti s-a si intamplat cade softul imediat.cand am vrut sa-mi iau tel dual sim pe asta il vroiam dar am sunat la baiatul respectiv si.....mai avea 10 bucati si mi-a zis k nu stie ce sa mai faca cu ele k sunt naspa rau de tot din 100 la 80 din ele in prima saptamana le-a cazut softul si mi-a zis k nu mai are de gand sa le vanda si le trimite inapoi in china sa le inlocuiasca cu altele ( cat da pe rezoftare mai bine plateste vama k intelegere cica gasise "prosti si chinezii parca ei nu stiau...:) )
Sfatul meu este sa scapi de el cat mai repede!!! nu te complica cu resoftat si altele k iar cade!!!
Atasez aici cateva poze cu tel meu.
PS eu nu prea m-am mai ocupat de telefon adik sa-i caut wallpapere,jocuri,prostii.....k mi-am luat un Sony PSP dar va asigur k deocamdata nu au aparut teme si jocuri pentru aceste telefoane si nici nu cred k vor aparea curand...intradevar exista telefoane dual sim cu Java,Wi-fi si multe alte "noutati" dar pretul lor este mare intre 450 si 1300 $.
http://www.china-mob...CFQ5NZwodNVViOA   aici ai o parte din telefoane dual sim

Attached Files



#28
dezertorul_nike_2

dezertorul_nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 11.06.2007
la modelul meu, iti poti alege simultan sau nu. sau ce cartela sa fie

#29
dezertorul_nike_2

dezertorul_nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 11.06.2007
Nu inteleg cum sta treaba cu BLUETOOTH...........la ce il poti folosi. (stiu ce e ala BLUETOOTH) dar nu inteleg cum functioneaza pe mobilul asta.

#30
skodars

skodars

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 03.08.2007
bine ca mi-ai zis cum sta treaba cu replica asta si cu softu. E praf deci. Nu-l mai iau.

#31
PunkyBrooster

PunkyBrooster

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.12.2007

View Postskodars, on Feb 8 2008, 13:14, said:

bine ca mi-ai zis cum sta treaba cu replica asta si cu softu. E praf deci. Nu-l mai iau.
Nu cred k am inteles eu sau tu skodars bine......  ^_^ :huh:   dar pozele pe care le-am atasat eu sunt pozele cu replica n95 pe care o am eu si functioneaza perfect, eu vorbeam de cel slide care  este naspa rau de tot.

#32
skodars

skodars

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 03.08.2007
pai da, si eu tot de cel slide ziceam ca am vrut sa-mi iau  ^_^

#33
shakalz

shakalz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 25.12.2006
Salve!

Miam luat si eu azi un N95 (varianta fara slide) si pana acuma totul pare a fi ok ...  :) nu am pus cartela inca in el, stiu suna amuzant :)), dar lam butonat sa vad celelalte functii cum merg ....
Ce vroiam in schimb sa aflu si nu am gasit nicaieri ... se stie ce valoare SAR are ?  :D

#34
PunkyBrooster

PunkyBrooster

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.12.2007

View Postshakalz, on Feb 28 2008, 14:45, said:

Salve!

Miam luat si eu azi un N95 (varianta fara slide) si pana acuma totul pare a fi ok ...  :) nu am pus cartela inca in el, stiu suna amuzant :)), dar lam butonat sa vad celelalte functii cum merg ....
Ce vroiam in schimb sa aflu si nu am gasit nicaieri ... se stie ce valoare SAR are ?  :D
Nu stiu ce valoare SAR are...logic...are valoare SAR=valoarea SAR a 2 telefoane :P

#35
badegheo

badegheo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,234
  • Înscris: 21.10.2007

View Postshakalz, on Feb 28 2008, 14:45, said:

Salve!

Miam luat si eu azi un N95 (varianta fara slide) si pana acuma totul pare a fi ok ...  :) nu am pus cartela inca in el, stiu suna amuzant :)), dar lam butonat sa vad celelalte functii cum merg ....
Ce vroiam in schimb sa aflu si nu am gasit nicaieri ... se stie ce valoare SAR are ?  :D

nu stiu cat e valoarea SAR , dar TOATE chinezariile depasesc limita legala impusa de UE. Defapt nu respecta mai nici o lege UE si de aceea sunt importate in mod ilegal in tara. Romania nu recunoaste legal aceste telefoane ca fiind bune pt a fi comercializate pt ca nu respecta nici o regula Ue.

Astea pe langa faptul ca sunt niste copii penibile facute cu 12 centi pe ora si din materiale de rahat. Plus ca pretul de aici e de 4 5 ori mai mare decat pretul de productie. Plus ca oricine are o copie dasta penibila se face de ras cu el. Munciti si luati ceva original cu personalitate si poate va mai recapatati respectul de sine!

#36
shakalz

shakalz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 25.12.2006
salve.

merci de info, intr-adevar informatii cu adevarat clare si la obiect  :lol: (btw , cate chestii made in tw, ch, etc ai in casa) ....
lasand la o parte asta, ma interesa pentru ca nu as folosi pe post de telefon, ci mai mult de pda (in sensul de radio, mp3 player, si scris sms-uri in mod decent), dar ... eram curios.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate