Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Replica Cect N95

- - - - -
  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#91
anti

anti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 11.05.2006
!!!

Edited by anti, 20 March 2009 - 15:39.


#92
dihorul_indraznet

dihorul_indraznet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 15.03.2009

View Postpopa111, on Nov 2 2008, 12:32, said:

date dreq de penal
dak ii sa itzi iei unu n95 fake si ii poti pacali pe altii cu el e bine faza e sa nu fii prins si nu mai comenta k precis esti un basinos d-ala plin de bani ce isi permite orice ashea eu care nu prea am bani dau 250ron pe unu fake sa imi ridic putin rangu atata timp cat nu is prins
radio guerilla... campanie anti mitocanie...

defapt ... anti cocalari ca tine... ufff cata prostie

#93
cipix

cipix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 06.01.2006
cum il deosebesti de unul original? scrie CECT Pe el ceva?

Edited by cipix, 08 April 2009 - 09:38.


#94
hackerboy

hackerboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.05.2009
Salut! ... am si eu o replica Nokia N95 ...  este replica fidela 1:1 adica nu prea este vreo diferenta intre replica si cel original .. decat blitzul camerei care este portocaliu ... nu alb ... doar prin asta iti potzi da seama la aspect ca este replica ... am si eu o problema cu el, se aprinde, scrie nokia si se stinge :| cred ca este softul. m-am interesat la un service in Constanta, eu sunt din Medgidia ... si m-i s-a spus ca este softul si ca ma costa 1 mil, totusi, m'i se pare km mult pentru o replica. stie careva vreun program de resoftat  ? :|

#95
dihorul_indraznet

dihorul_indraznet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 15.03.2009

View Posthackerboy, on May 11 2009, 20:48, said:

Salut! ... am si eu o replica Nokia N95 ...  este replica fidela 1:1 adica nu prea este vreo diferenta intre replica si cel original .. decat blitzul camerei care este portocaliu ... nu alb ... doar prin asta iti potzi da seama la aspect ca este replica ... am si eu o problema cu el, se aprinde, scrie nokia si se stinge :| cred ca este softul. m-am interesat la un service in Constanta, eu sunt din Medgidia ... si m-i s-a spus ca este softul si ca ma costa 1 mil, totusi, m'i se pare km mult pentru o replica. stie careva vreun program de resoftat  ? :|

bine iti face

#96
Baby4u

Baby4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 30.09.2007
Adevaru ca replica tot replica ramane,niciodata nu o sa fie buna.Acum am patit si eu pe pielea mea credeam ca sunt bune..dar m-am inselat.Am cumparat un nokia95 fake :) pai probleme..sunt destule,in primu rand finisaju este incorect,in timp ce vb se blocheaza si se inchide,mai nou nu imi gaseste una din retea plus de asta nu pot baga nici jocuri nici nimic pe el inafara de muzica si poze :)

#97
Al3csutzul

Al3csutzul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,833
  • Înscris: 19.07.2006
repet..:))Cum sa-ti iei replica ..ca si cum mi-as lua audi facut de DACIA doamne pai mai bine frate decat sa dai 400-500 lei pe o replica la banii astia iti iei un telefon fara symbian marfa care e original si garantie si toate alea sau gasesti la abonament cu symbian si deja scula buna..!

#98
Baby4u

Baby4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 30.09.2007
Cel putin nu m-a dezamagit motorola v360v :) super telefon

#99
dragos02

dragos02

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 02.05.2007

View PostBaby4u, on 14th February 2010, 16:52, said:

Cel putin nu m-a dezamagit motorola v360v :) super telefon
si tot v360 am, sunt cele mai bune, nu mi-as lua niciodata o replica, mai bine cumpar unu "slab" dar original

Edited by dragos02, 14 February 2010 - 17:06.


#100
anero_black

anero_black

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 12.01.2010
am vazut si eu un fake din asta in obor...rromul care il vindea se lauda cu manele preinstalate :)))))))))

l am abordat si am intrebat de pret.... cerea 250 de lei .... adica avea o nesimtire inimaginabila sa ceara atatia bani pe mizeria aia... dupa 5 minute de discutat mi a spus ca telefoanele le ia din europa de la chinezi cu 75 de lei bucata si ca le vinde la prosti ... cateodata si cu 300 de lei... deci are ceva profit...

#101
hitro

hitro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.03.2008
Salut! Am o replica N95 de aproape 2 ani[luna viitoare face 2] si merge f bine. Sunt de acord cu ideea ca o facatura nu se compara cu un original ....dar raportul pret calitate e justificat. Probabil ca au fost si din cele care au cazut dupa cateva luni dar din ce stiu eu [si stiu pe multi] nu au prea fost probleme cu ele.... evident ca nu au toate functiile ca cele orig dar cum spuneam dak doar vorbeshti la el si eventual dai un mesaj e f bun pe deasupra poti asculta un mp3 sau radio eventual. Cei ce au mult timp de pierdut nu o sa-l aprecieze pt ca vor un tel sa se joace sau sa vada filme sau mai stiu eu la ce vor sa-l foloseasca.
Concluzie: cel mai tare tel cu camera nu se va compara cu cel mai jaf aparat foto [e sigur inferior la aceiasi parametri]; la fel si o filmare cu telu sau un handycam ; la fel un joc cu telu sau cu un jaf de calculator.
Nu merita sa dai mai mult pe ceva dak nu folosesti tot ce ai la dispozitie.
Am citit posturile anterioare si in loc sa se abordeze subiectul unii fac mishto.... regretabil

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate