Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

Infernal

- - - - -
  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#91
bogdanilie1983

bogdanilie1983

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 03.08.2007

View Postaspy, on Mar 23 2007, 20:43, said:

Am rezolvat chestia de mai sus ...acum tocmai am spart un zid si am trecut pintr-un coridor la capatul careia am spart  un alt zid si am ajuns intr-o camera. Aici sunt niste usi de sticla si 2 raze laser care se misca ...nu stiu cum sa trec de ele ....am incercat toate metodele , sa ma teleportez prin peretele de sticla  si sa umblu la calculatorul acela  dar se pare ca asta nu are nici o legatura cu acele lasere....cum fac sa le opresc ..pls !!!
apasa de doua ori pe butonul in fata rapid si o sa devii invizibil( e valabil pentru toate controalele de miscare)....

#92
Connect-R

Connect-R

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.03.2008

View Postaxelro2000, on Mar 18 2007, 21:43, said:

e vorba de sistemul ala de dezactivare al razelor laser, nu stiu cum de nu-ti merge teleport, daca nu-i dai de cap n-ai cum sa termini jocul, vezi poate "se futu" butonu'. eu l-am terminat, merita jucat, dar devine cam greu spre sfarsit.

adevarat e smecher jocu...l-am terminat si io....km greu cu dracu ala...

#93
dalyn

dalyn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.07.2008
cum trec si yoo de barile alea cu lumini dupa ce ai omor pe calugari aia doi

#94
jandarmu

jandarmu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.07.2008
am nevoie de ajutor nu jtiu cum sa fac sa orpesc locomotiva!!!! I`am omorat pe toti ji dupa aia unde ma duc ca sa opresc locomotiva ce trebuie sa fac sa ma ajute ji pe mine cineva rpd va rog mult

#95
exvasile

exvasile

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.08.2008

View Postthe_jackal, on Mar 25 2007, 12:55, said:

m-am blocat. need help!
vezi k pe acolo pe undeva e o casutza mica intra in ea si uitate atent k pe un perete sunt 2 cutiutze mici le deschizi pe amndoua si in una trebuie sa ai un card de acces nu mai stiu sigur unde e casutza aia k am trecut de misiunea asta  :P si dak mai ai nevoie da ajutor mai departe sa spui:D


View Postjandarmu, on Jul 25 2008, 11:14, said:

am nevoie de ajutor nu jtiu cum sa fac sa orpesc locomotiva!!!! I`am omorat pe toti ji dupa aia unde ma duc ca sa opresc locomotiva ce trebuie sa fac sa ma ajute ji pe mine cineva rpd va rog mult
vezi k nu trebuie sa o opresti trebuie sa te urci pe scari nu mai stiu pe unde si dupa acea iti arata un filmulet cum sare el pe un vagon si dupa....surpriza!!! ^_^

View Postdalyn, on Jul 7 2008, 04:08, said:

cum trec si yoo de barile alea cu lumini dupa ce ai omor pe calugari aia doi
depinde la ce misiune esti. O poza mar ajuta sa inteleg

Edited by exvasile, 24 August 2008 - 03:09.


#96
DeMoNxXx

DeMoNxXx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.08.2008

View Postthe_jackal, on Mar 16 2007, 10:52, said:

da, le-am oprit pe toate 4 de la un singur robinet de jos. dar nu s-a deschis.
eu am terminat jocu' da vroiam sa te intreb cum pot posta  imagini?
  :photo:  <_<

Edited by DeMoNxXx, 31 August 2008 - 02:34.


#97
augustto

augustto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 07.08.2003
stiu ca e cam vechi threadul da' ma streseaza o chestie de m-a luat cu dureri de capete :wallbash: ; se pare ca sunt singurul care nu a reusit sa treaca de madamma aia sexy....
ok, vroiam sa atasez un screen da' nu mai am rabdare sa se incarce... e vorba de bataia cu elena zubrov, tipa aia de vorbeste mult tot jocul; ea e pe o parte eu pe cealalta parte si trage cu niste bashinutze in mine de ma dicleste dupa orice m-as ascunde; cu orice trag in ea nu-i face nimic. vreo parere???? :eek:

#98
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006
2.2.1 Major Elena Zubrov
------------------------
Elena is a Russian agent who is, not surprisingly, trying to kill you.  After
chasing her for a while, you finally battle her in the sewers.  Elena’s attacks
are all ranged attacks, and she has two stages.

Stage 1:
Elena and you start out separated by a gap, forcing you to attack her from a
distance and giving you a relatively small area to move.  On your side of the
gap are a few electrical boxes which you should destroy if you get the chance.
I recommend NOT using these for cover, as Elena throws explosives at you and
they will detonate on these.  However, if the explosives hit a wall, they’ll
bounce harmlessly away.  Therefore, your best tactic is to simply roll out of
the way of incoming explosives.
Elena will follow a simple routine of hiding behind cover, peeking out to lob
some explosives at you (which have a blue glow, for whatever reason), and then
cart wheeling to another point of cover.  When she’s doing her cart wheels is
the best time to attack her, as she’ll generally be out in the open.  Just
dodge her explosives and hit her when she’s moving between cover to send her to
state 2.

Stage 2:
After you do enough damage, Elena will jump down to a lower level in the
sewer, and you’ll jump down after her (quite a distance, I would say).  Elena
will now pull out twin rocket launchers and attack you with those.  The tactic
to beat her here isn’t much different than before.  Though the cover is
slightly better here thanks to some more room, it is still much, much better to
dodge her missiles by rolling out of their way.  After Elena fires her two
missiles, she’ll spend a great deal of time reloading.  She will remain
stationary for the entire reload cycle so use this time to attack her.  After
reloading, Elena will run to another point of cover, aim her rockets at you,
and fire.  Just dodge the rockets and shoot her while she’s reloading and
you’ll be done with her in no time.

taken from GameFaqs

#99
WolverineTurbatu

WolverineTurbatu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.08.2009
Am nevoie de ajutor la Infernal....am trecut de calugarii cu scut da am ajuns la o manastire cu 2 usii si cand ma apropii de ele se inchid si nu pot intra.Cum pot trece????? :confuzzled:

#100
razvan_mtx

razvan_mtx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.10.2009

View Postvasiica, on 8th May 2007, 12:25, said:

care e faza cu terenul ala minat? ca am incercat in diverse moduri(grenade, tras in pamant cu diverse arme). `nica insa
apaza tasta z si ai sa vezi minele

#101
razvan_mtx

razvan_mtx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.10.2009
cuim se trece de nivelul 5 de barierele automate????
nu e timp ptr sa deschizi ambele incuietori.

#102
razvan_mtx

razvan_mtx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.10.2009
pentru jocul infernal
sa treci de barele orizontale apesi de 2 ori repede pe tasta de mers inainte.
La teleportare cind ati da putera tre sa apesi tasta Q clic stinga ati alegi locul si clic dreapta sa te teleportezi
Dupaia o sa ati dea sa te teleportezi in 2-3 locuri la fel cu clic dreapta ati alegi locul si ai dai tot cu clic dreapta in toate locurile unde vrei dupaia clic stinga Cind te-ai teleportat la caomputer ti apasat tasta E
tot cu tasa Q se teleporteaza
O sa ajungi la un calugar care sta sus si trage in tine
el aprinde niste becuri ,tu tre sa tragi in ele si dupaia dupa ce l-e ai stins tragi in el cu clic dreapta cu mana
Dupaia o sa ai 2 calugari la balcoane ,tre sa te duci sub balcon la ei si au niste lazi cu explozibil acolo tragi in lazi si asa ai omori
La mosu care este sus in turn si si se invarte podeaua cu tine,tre sa tragi cu mana in cilidri galbeni de jos sa ai spargi pe toti dupaia te sui repede pe un sarcofag dintrala si ai iei bilele de se invart in jurul turnului cu puterea de a misca obiecte si le arunici de sus sa se sparga
Mosul o sa fie intrun caruciur care zboara,degeaba tragi in el ca are scut si nu ai face nimic,tre sa mergi intruna spre el si sa faci in asa fel sa il impingi spre un perete ceva casa il faci sa se intoarca cu spatele la tine ,cum sa intors cu spatele la tine tragi repede cu mana in tuburile din spatele caruciorului,tre sa fi rapid si tinta buna.
In biserica prin labirint,acolo o sa ti-se inchida niste usi si tre sa treci de ele sa activezi coduri la computere pe undeva o sa nu se deschide sas o sa ai niste tuburi de oxigen pe linga un perete ceva tragi ele si spargi peretele,cind ajungi pe colidor si vin acele ziduri de energie in tine alea te omoara daca te ating,la acele ziduri de energie au niste triunghiuri pe ele sus,jos,stinga sau dreapta tragi in ele si se sparg zidurile de energie.
La usile care ati cere codurile numerice axista o tasta numai stiu care de vedeti in albastru si se vad codurile scrise pe pereti.
La acel boss mare in albastru de da cu lantu dupa tine,da cu ceva in tine de se fac sfere albastre si ati ia toata mana,diavolul ati da si el mana pe acolo ati arata cu rosu tre sa te duci repede si sa tsai un pic acolo in acele puncte rosii sa te incarci cu mana si dupaia tragi in boss cu clic dreapta.
Ultimul stagiu cind te bati cu diavolul,diavolul o sa se faca ditamai monstrul in acea arena unde sta diavolul snt 4 computere activezi cite unul inainte de a te duce sa activezi computerul te urci undeva sus si tragi in ochi la diavol asa o sa stea putin timp orbit sa ai timp sa activezi cete un computer cum ai acivat un computer fugi sus pe pasarela si se va deschide cate un podulet la bomba aceea mare te duci la bomba si apesi tasta E,si asa faci la fiecare computer

#103
blackice_77

blackice_77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.07.2009

View Postfreeymind, on 15th March 2007, 20:03, said:

Am si eu nevoie de ajutor. Cine a reusit sa treaca de colidoru cu capcane? Am atasat o imagine.
tragi in partile albe de la ferestre
si avansezi cat poti de repede

#104
blackice_77

blackice_77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.07.2009

View Postaxelro2000, on 24th March 2007, 10:22, said:

trebuie sa le distrugi suindu-te sus, acolo unde era calugarul ala pe care l-ai omorat. de acolo poti sa tragi in ele

cum ajung in locul calugarului ca nu ai scari si nik altceva, iar de omorat cu aura aia de protectie pe care o are nu prea am sanse?

View PostLup, on 7th April 2007, 16:02, said:

m-am blocat si io ... la un boss din asta (al 3 lea cred) . E intr-o catedrala si se misca da la un geam la altu . Si vin sclavi din aia intr-una din catedrala si se pun la  2 tunuri din alea. Am tras cu infernal power in boss de m-am plictisit ... nu moare !! Abe cum fac ???

vezi ca sub fiecare boss pe partea din lateral sunt cutii cu explozibil, tragi in ele cu infernal power si explodeaza dupa care ai acces in cladire. mult succes

#105
Nykolas75

Nykolas75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 10.07.2009
vezi ca sub fiecare boss pe partea din lateral sunt cutii cu explozibil, tragi in ele cu infernal power si explodeaza dupa care ai acces in cladire. mult succes
[/quote]

nu merge frate ce draq sa-i fac??

#106
bosulandrey

bosulandrey

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.07.2010
[quote name='freeymind' date='15th March 2007, 11:03' post='2575056']
  Am sinevoie de ajutor eu . Cine a reusit sa treaca de colidoru cu capcane? Am atasat o imaiti spun.cum sa fac rostogolirea

#107
lukiubi

lukiubi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.10.2013
cine ma ajuta pliz cum trec de elena cine a trecut sa ma ajute ms

#108
adrian2460

adrian2460

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.06.2014
help cm trec de prima misiune de acele lasere? va rog explicati!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate