Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea
 Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?
 recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock
 Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...
 

Infernal

- - - - -
  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#55
tarpescu

tarpescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.04.2007
cum sa trec mai incolo?..imi spune sa apas nush pe ce taste ca sa se rostogoleasca..sa fie invizibil..sunt abia la inceput..daca vrea cineva sa ma ajute

Edited by aiptek, 25 April 2007 - 14:13.


#56
zahar_moka

zahar_moka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.04.2007
help.
undeva in sectiunea c in una din hale nu mai pot sa ies. am spart si ceva zid in spatele caruia e o usa dar nu se poate deschide la fel ca si celelalte  si mai e si o poarta mare care se deschide de la ceva pc  dar si ala nu il gasesc. din hala nu pot sa ies. ce sa fac ?
si mai o intrebare puterea aia cu mana aia metalica jos in dreapta   ce face (inca nu m-am prins )

Attached Files



#57
zahar_moka

zahar_moka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.04.2007
:) am ajuns la carlos. pe asta cum il omor ?

#58
zahar_moka

zahar_moka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.04.2007
findca t :notangel: oti sariti cu raspunsuri mai am o ultima intrebare  "cu gagica asta acuma ce fac?

Attached Files



#59
Sturmmann

Sturmmann

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.04.2007
am ajuns la tren cum il opresc sa nu plece din hala ???? idee ....

#60
Sturmmann

Sturmmann

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.04.2007
am atasat si o poza ... help me

Attached Files



#61
vasiica

vasiica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 20.04.2007
dupa faza cu asta cu teleportatul bilelor si tras in rezervor e misiunea de la otelarie cand te poti teleporta de 2 ori . sunt la poarta aia cu 2 lacate (la inceputul misiunii) si nu vad unde sunt terminalele pt. dezactivarea lacatelor.... <_<

#62
Sturmmann

Sturmmann

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.04.2007

 vasiica, on Apr 29 2007, 13:13, said:

dupa faza cu asta cu teleportatul bilelor si tras in rezervor e misiunea de la otelarie cand te poti teleporta de 2 ori . sunt la poarta aia cu 2 lacate (la inceputul misiunii) si nu vad unde sunt terminalele pt. dezactivarea lacatelor.... <_<

simplu rezolvi problema muti o cutie care este in stanga si sari ... si ai intrat inauntru ... pe "  persoana fizica" ;) terminale sunt in stanga si dreapta sus ... nu ai cum sa le deschizi la timp

Edited by Sturmmann, 30 April 2007 - 11:27.


#63
vasiica

vasiica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 20.04.2007

 Sturmmann, on Apr 30 2007, 12:26, said:

simplu rezolvi problema muti o cutie care este in stanga si sari ... si ai intrat inauntru ... pe "  persoana fizica" ;) terminale sunt in stanga si dreapta sus ... nu ai cum sa le deschizi la timp


Sturmmann saru` mana conasule... ca mai aveam nitel si spargeam monitorul de draci.... :peacefingers:
meriti o berica mare

#64
Sturmmann

Sturmmann

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.04.2007

 vasiica, on May 4 2007, 14:34, said:

Sturmmann saru` mana conasule... ca mai aveam nitel si spargeam monitorul de draci.... :peacefingers:
meriti o berica mare

deci daca ai ajuns pana acolo e bine mai departe ... sper sa imi zika si mie cum opresc trenul vietii

#65
antivirus

antivirus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.02.2006
Frateeee cata lume joaca Infernal... adevarat ca e misto dar e putin cam greu la calugarul al treilea de-atunci n-am mai jucat.  Am o intrebare care am mai pus-o dar la care nimeni nu mi-a dat un raspuns... jocul e pe misiuni sau e cursiv asa ca la Prince of Persia. Adica de unde te da la manastirea aia de-acolo mergi asa in nestire sau se mai termina odata si te da in alta parte si tot asa ca la Splinter Cell sa zicem.

#66
spadafora

spadafora

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 07.05.2007
am ajuns la o camera in care sunt multe ecrane si 2 scaune(de alea unde poti imobiliza oameni)...in centrul camerei sunt 4 monitoare....daca incerci sa dezactivezi..iesti prins intr-o capcana ...incepe sa iasa un gaz otravitor si esti blocat in camera.ce trebuie sa fac sa depasesc acest obstacol...sper ca ati inteles despre ce vorbesc...va multumesc.

#67
gofsat

gofsat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 28.04.2007
Fratilor,AJUTOR!PINA acum nu m-am blocat, da acu da.Sint undeva in misiunea 5,la un satelitcenter si tre sa deschid o poarta.Se deschid lacatela portii pe rind, da nu e timp.Rog help!

#68
vasiica

vasiica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 20.04.2007
care e faza cu terenul ala minat? ca am incercat in diverse moduri(grenade, tras in pamant cu diverse arme). `nica insa

#69
spadafora

spadafora

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 07.05.2007
am reusit sa trec

#70
Sturmmann

Sturmmann

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.04.2007

 vasiica, on May 8 2007, 13:25, said:

care e faza cu terenul ala minat? ca am incercat in diverse moduri(grenade, tras in pamant cu diverse arme). `nica insa

incearca Infenal Vision key ii Z

Edited by Sturmmann, 09 May 2007 - 16:14.


#71
spadafora

spadafora

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 07.05.2007
[quote name='zahar_moka' date='Apr 18 2007, 18:27' post='2716562']
help.
undeva in sectiunea c in una din hale nu mai pot sa ies. am spart si ceva zid in spatele caruia e o usa dar nu se poate deschide la fel ca si celelalte  si mai e si o poarta mare care se deschide de la ceva pc  dar si ala nu il gasesc. din hala nu pot sa ies. ce sa fac ?
si mai o intrebare puterea aia cu mana aia metalica jos in dreapta   ce face (inca nu m-am prins )




CUM AI TRECUT DE AICI?

#72
ciumexan

ciumexan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 22.10.2006
hello sunt si eu la trenul vietii inca nu m-am prins... acolo la teleport cand nu ai timp e f. simplu mi-a luat ceva pana sa ma prind... mergi in mijloc, tii apasat q si apoi dai click (un click) pe ambele locatii (pe rand, logic) si te teleporteaza (tot pe rand) si ai timp sa activezi poarta.
have fun.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate