Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Ce deranjeaza sau ce iubiti la ora de religie?

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006
Proful nostru de religie lasa si corigenti asa ca nu era prea des vizitat. La prima ora pe care si-a tinut-o ne spus ca nota 10 e doar pentru D-zeu, nota 9 e pentru preot, isr elevul poate obtine maxim 8. Bineinteles ca nu si-a respectat principiul intotdeuna, dar oricum a fost un mare ... :rantcurse:

#20
ILoveMyBunny

ILoveMyBunny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,535
  • Înscris: 06.04.2007
Imi aduc aminte ca profesorul meu de religie cam facea glume nesarate cu fetele in clasa,nu numai la clasa mea ci si la clasa prietenei mele si asta m-a deranjat. Cam dormeam la ore ca aveam religia de la 7:30 sau faceam eseuri la engleza si romana si aveam media 5,dar imi aduc aminte cand am luat un 10 la o interpretare a unui citat. Il mai vedeam seara prin oras ,alcoolizat tare,mai cerea cate o tigara cand era de serviciu pe scoala si venea in baie la ''control''. Am auzit ca acum e profesor pe undeva la tara,am stat cu el la o bere pe peronul garii de Nord si imi explica etica lui,spunea ca uraste sa se plictiseasca si incerca oarecum sa-si explice comportamentul. Tin minte ca pentru extemporale ne dadea de studiat din materia facuta dar la extemporal subiectul consta in interpretarea unui aforism .

#21
diabloasd

diabloasd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 22.06.2006
Care e scopul acelei ore nu stiu...
Stiu doar ca este a 7-a ora miercurea si totdeauna ne certam cu profesoara pentru ca nu vrea sa ne dea drumul.
Din generala nu i-am vazut nici un scop.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate