Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

ADSL

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#55
cavver

cavver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 28.03.2002

 AirBoy, on Jan 18 2007, 20:06, said:

Merge 930 de pe mobil? Nu fac 100 de km sa dau de "rtc din judet". Ca la noi, in afara de o posta prin care zici c-a trecut lacustele..... pauza.
Jump on the street.
Find public phone.
Dial 930.
Enjoy.


930 este gratuit de la telefoanele publice ale Romtelecom :)

#56
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003

 cavver, on Jan 18 2007, 21:01, said:

Jump on the street.
Find public phone.
Dial 930.
Enjoy.
930 este gratuit de la telefoanele publice ale Romtelecom :)


Mai bine jump la vre-o cunostinta. :)
La Street phone parca iti tre sa infingi o cartela, chiar si goala ca sa poti suna ....

Thx

#57
eb2e2

eb2e2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,667
  • Înscris: 16.05.2003

 AirBoy, on Jan 18 2007, 21:10, said:

Mai bine jump la vre-o cunostinta. :)
La Street phone parca iti tre sa infingi o cartela, chiar si goala ca sa poti suna ....

Thx


Comanda online
http://www.romteleco...t/clicknet.html
in dreapta paginii este "comanda acum"
http://www.romteleco...t...d=44&lang=0

:coolspeak:

#58
dreaqulah

dreaqulah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 13.09.2003
Deocamdata nu am RTL, doar nenorocitul de rds, dar tot studiez posibilitatea sa schimb providerul. Am gasit insa o fraza socanta pe siteul lor:
"ClickNet Express este guvernat de catre Politica de Utilizare a Internetului (FUP)
FUP consta intr-un set de reguli implementate pentru a asigura acelasi acces la serviciu pentru toti utilizatorii. La transferul unei cantitati foarte mare de date, viteza de transmiterea adatelor va fi temporar micsorata. Viteza va fi restabilita saptamanal."

La Ab. de 1 Mb/s apare ca volum de transfer/sapt. cu viteza maxima de  1024kbps/256kbps e doar pana DL 1 GB, dupa aceea viteza scade la 128kbps/64kbps!!!??? Asta ar insemna practic ca utilizatorul intr-o luna are dreptul la trafic de 4GB (care il faci in 2 zile fara nici un efort) si in rest are viteza de dial-up 128/64kbps, adica 16KBs/8KBs!!!! Chiar aplica sau vor aplica FUP-ul asta? Daca da, tot abonamentul e o mare teapa!

Aici e si linkul:
http://www.clicknet....&...=1&ro=1#fup

#59
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 04.02.2006
S-a mai vorbit despre fup, si pana cand nu apare puteam doar face presupuneri :)

#60
KoKet

KoKet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 782
  • Înscris: 02.12.2005
baiatu care zicea ca aberez...ia calculeaza cu ce viteza iti merge daca downaldezi 3.96 GB in 18 minute.....viteza constanta ...am clicknet adsl 1.5 mbps+voce , cu FUP(care rtl inca nu l`a deschis si nici nu`l va deschide) ..si eu downlaldez c`am 2-3 giga pe zi(filme , muzica , etc) si inca nu mi a scazut viteza... sunt la a 3`a luna de factura si fara taxe suplimentare...

#61
bunutulalex

bunutulalex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 07.06.2005

 mikass, on Nov 1 2006, 07:26, said:

E jenanta situatia. De parca n-au avut timp 2-3 luni sa rezolve problema. Iti lasa un gust amar  :confuzzled: . Cu asemenea manevre inteligente isi vor pierde ei clientii.
S-o crezi tu !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate