Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 

Ceva ciudat...

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
sportclub15

sportclub15

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 27.05.2006
Eu sunt destul de tanar ,adik am doar 17 ani ,si nu am avut nicio legatura pana acum cu vreo banca sau ceva de genul asta . Acu cateva zile am primit un sms pe nr meu de telefon ,care suna cam asa :
   "ING Asigurari de Viata va reaminteste ca scadenta ploitei dumneavoastra a fost depasita cu 15 zile.Pt detalii suplim.,va rugam sunati la 021/4028396."
La nr ala de tel nu rasp nimeni niciodata......dar nu-mi dau seama despre ce e vorba.S-a mai enervat si taicamiu ,k acum banuieste k probabil am facut eu ceva....
  Spuneti-mi si mie ce se intampla...

#2
whitewizard

whitewizard

    Softpedist pana la moarte!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,070
  • Înscris: 07.05.2006
Te lamuresc eu , poate.Cineva a trimis un mesaj de pe net cu ceva modificari , sa para ca o firma serioasa ti-a trimis acel mesaj,sau este greseala , ori o gluma proasta! -_-

#3
raducutzzu

raducutzzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 17.02.2006
Intr-adevar, fie este o greseala, fie o gluma.
Daca totusi vrei sa fii sigur, da un telefon la ING (la un nr oficial, nu la cel primit in sms) si intreabai. Si ai putea sa vezi si ce e cu nr de telefon de la care ai primit sms-ul. Poate e vreun prieten glumet.;)

#4
seller

seller

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 13.06.2006
salut

am incecat sa vad in cartea de tel al cui e nr . dar nu  am gasit nimic , deci .....
oricum eu am o versiune mai veche a carti de tel ,  mai incearca.....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate