Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...
 

Aparat foto Mirrorless Sony Alpha ZV-E10

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
zet105

zet105

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 28.04.2007
Buna ziua,

Detin un dslr canon 60d impreuna cu un tamron 17-50 care nu prea il mai folosesc din comoditate, mi se pare prea voluminos si greu de carat.
M-am oprit asupra aparatului Sony Alpha ZV-E10 care am ocazia sa-l achizitionez cu 3100 impreuna cu obiectivul kit.
Ma intereseaza atat partea de foto cat si video: concedii si poze in familie , filmari la serbare chestii normale....
Ce alte alternative as avea in banii astia?
Ma gandeam sa merg si pe o camera Insta360 ONE RS 4K Edition si poze fac cu telefonul, dar parca o gasesc prea de jucarie, ar mai trebui sa achizitionez si obiectivul 360....
Astept pareri.

#2
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,338
  • Înscris: 14.06.2006
Topicul asta nu-ti mai place? https://forum.softpe...10-sau-altceva/

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate