Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 

Timp/distanta naveta

- - - - -
  • Please log in to reply
129 replies to this topic

#127
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,701
  • Înscris: 15.06.2007

View PostTarzy, on 05 octombrie 2023 - 11:51, said:




motivatia .... nu mai ai de ce sa te prezinti altfel decat esti de fapt :)

si eu luicrez de acasa de la pandemie .... apreciez enorm acest mod de lucru .... chiar nu am de ce sa ma plang de lipsa socializarii ... prefer sa socializezi cu oameni pentru care nu am nici un fel de obligatii ...

Mi se par cele mai artificiale prietenii alea de la scarbici. Un fel de tine-ti dusmanul aproape, ca numai la servici am cunoscut specimene care iti zambesc apoi te barfesc, care ti-ar infige un cutit in spate.


#128
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,020
  • Înscris: 18.12.2007
Unii ditre cei mai buni prieteni ai mei sunt de la serviciu. Prieteni la modul de mers impreuna in vacante si schimb de chei de rezerva de la locuinte.
Daca tu esti intr-un mediu nasol, ghinion. Nu inseamna ca toti suntem.

#129
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,701
  • Înscris: 15.06.2007

View Postgiuliani, on 05 octombrie 2023 - 10:13, said:

  Am auzit inclusiv de persoane care nu mai erau recunoscute de colegi dupa 1 an de pandemie asa de mult se ingrasasera.
Eu stau de obicei vinerea in HO pt ca toti colegii de birou raman acasa si n-are sens sa ma duc acolo sa stau singur. In rest, cand e ceva de rezolvat pe acasa... in rest, la birou.

Si eu pot sa vin cu contra exemplu: un var de-al sotiei, in pandemie a slabit de la 240kg la sub 70. Nici la vama nu-l credeau ca e el ala din poza.

#130
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,676
  • Înscris: 23.10.2006
Ideal este sa faci cat mai putin pana la munca. Dar in Bucuresti de multe ori, distantele relativ scurte, devin extrem de lungi, ca timp de parcurs.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate