Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986
 

Cafeneaua Pasionaților de Fotbal.

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
7003 replies to this topic

#1585
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,265
  • Înscris: 15.06.2014
Am avut dreptate cu Țapii. Fac instrucție cu Werder Bremen 😂

#1586
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,325
  • Înscris: 07.01.2009
Werder e masacrata la Koln, 5-0 si abia e prima repriza.

#1587
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,615
  • Înscris: 10.04.2009

View PostCalin72, on 21 ianuarie 2023 - 19:03, said:

Caramelele si Sfinții sunt practic in Championship...iar Lampard e si el pe făraș...

la cat de imbecili sunt cei din conducere... nu m-as mira sa il tina pana la finalul sezonului :)

#1588
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,132
  • Înscris: 28.12.2016
Köln face show cu Bremen, deja e 6-1. Tigges a marcat un gol de la jumătatea terenului. Ce început de an pentru “țapi”. Dar si Bremen are o apărare … naivă.

#1589
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,325
  • Înscris: 07.01.2009

View PostBundesligaFan, on 21 ianuarie 2023 - 20:49, said:

Köln face show cu Bremen, deja e 6-1. Tigges a marcat un gol de la jumătatea terenului. Ce început de an pentru “țapi”. Dar si Bremen are o apărare … naivă.

Golul de 6-1 a fost bijuterie.

#1590
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,141
  • Înscris: 25.01.2021

View PostBundesligaFan, on 21 ianuarie 2023 - 20:49, said:

Köln face show cu Bremen, deja e 6-1. Tigges a marcat un gol de la jumătatea terenului. Ce început de an pentru “țapi”. Dar si Bremen are o apărare … naivă.
Fanule,ce se intâmplă cu scorurile astea de curtea scolii...,revelația care ar trebui sa-i facă concurenta lui Bayern...si care vor in UCL iau 6-0...,astia acum 6-1 Posted Image ...

Edited by Calin72, 21 January 2023 - 20:59.


#1591
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,132
  • Înscris: 28.12.2016
Ce să fie, Căline, meciuri obișnuite de Bundesliga. Se marchează foarte mult și e un campionat spectaculos, dacă lumea nu vrea să îl urmărească, asta e. :D Mă uit eu si cu Sid. :D

Apropo, îți dau o veste bună. Cristi Petre va comenta mâine pe sport extra clasicul Olandei Feyenoord-Ajax. A anunțat chiar Ioan Viorel pe fb. :D

#1592
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,265
  • Înscris: 15.06.2014
Suporter catre Werder :
- ce ati facut in deplasare?
- am luat si noi, au dat si ei, i-am batut de s-au c.c.t pe noi

7-1 🤣🤣🤣

#1593
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,141
  • Înscris: 25.01.2021

View PostBundesligaFan, on 21 ianuarie 2023 - 21:02, said:

Ce să fie, Căline, meciuri obișnuite de Bundesliga. Se marchează foarte mult și e un campionat spectaculos, dacă lumea nu vrea să îl urmărească, asta e. Posted Image Mă uit eu si cu Sid. Posted Image

Apropo, îți dau o veste bună. Cristi Petre va comenta mâine pe sport extra clasicul Olandei Feyenoord-Ajax. A anunțat chiar Ioan Viorel pe fb. Posted Image
Mă bucur să aud asta pt ca e un derby pe care cu siguranță il vom urmări...

Imi amintesc că eram f.surprins si de rezultatele contradictorii din acest sezon ale lui Leverkusen sau Gladbach...care când câstigau când pierdeau cu 5-0 Posted Image ...,cred că si apărările au o problema...sunt in vacanță Posted Image ...

Edited by Calin72, 21 January 2023 - 21:11.


#1594
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,265
  • Înscris: 15.06.2014
Căline, inca vreo 5-6 minute si imi iese pronosticul cu "Holtenii"

Cand am spus ca vad Botosaniul capabila de o surpriza, m-am gandit fix la omul care l-au adus pe banca. (Flavius Stoican) omul are ceva aparte, pe langa faptul ca stie meserie

#1595
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,141
  • Înscris: 25.01.2021

View PostFly_85, on 21 ianuarie 2023 - 21:46, said:

Căline, inca vreo 5-6 minute si imi iese pronosticul cu "Holtenii"

Cand am spus ca vad Botosaniul capabila de o surpriza, m-am gandit fix la omul care l-au adus pe banca. (Flavius Stoican) omul are ceva aparte, pe langa faptul ca stie meserie
Nu e de mirare...,exact cum spuneam...cu oltenii si cu CFR...Blatosani isi dau viata pe teren...cu fcsb in schimb au pierdut si când acestia au jucat cu juniorii...,echipa din Moldova e cea mai jenantă echipă din liga 1...,face blaturile pe față...iar Eftime e la fel de abject ca si echipa lui...

#1596
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,265
  • Înscris: 15.06.2014
Pai la egalul cu CFR, nu a fost debutul lui Stoican ?? Sau ma inseala memoria ?🤔

PS: ce gol a dat Miranchuk pentru Torino 👏
Cred ca la finalul imprumutului revine la Atalanta

Edited by Fly_85, 21 January 2023 - 22:21.


#1597
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,141
  • Înscris: 25.01.2021

View PostFly_85, on 21 ianuarie 2023 - 22:13, said:

Pai la egalul cu CFR, nu a fost debutul lui Stoican ?? Sau ma inseala memoria ?��

Fly,e exact ce spuneam...cu oltenii si cu CFR...,blatistii din Moldova isi dau viața pe teren...iar când joaca cu echipa ciobanului fac figurație...

Inainte să moară cu CFR de gât pierdeau cu fcsb de 2 ori in 2 săpt...inclusiv cu juniorii fcsb-ului...,adică au făcut figurație...,apoi după ce au reusit sa-i incurce pe CFR cu un egal...,pierdeau din nou cu echipa ciobanului...o sapt mai târziu...cu tot cu Stoican pe bancă...,practic cu el sau fără...partitura sau regia e mereu aceeași...

#1598
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,615
  • Înscris: 10.04.2009
Everton have collected just 15 points from their 20 games in the Premier League this season. Accounting for 3 points per win all-time, this is now their fewest points won after 20 games of any league season in their history.

Lampard out... daca are putina decenta...


Miranchuk vs Fiorentina
https://streamable.com/291r83


Mitoma vs Leicester
https://streamable.com/fuutcn

#1599
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,141
  • Înscris: 25.01.2021
3 puncte Imense pt Sevilla...iar intrarea fiului rătăcitor Ocampos a fost de bun augur...,insă s-au chinuit exasperat de mult până să obțină victoria...

#1600
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 16.05.2005

View PostCalin72, on 21 ianuarie 2023 - 22:39, said:

Fly,e exact ce spuneam...cu oltenii si cu CFR...,blatistii din Moldova isi dau viața pe teren...iar când joaca cu echipa ciobanului fac figurație...

Inainte să moară cu CFR de gât pierdeau cu fcsb de 2 ori in 2 săpt...inclusiv cu juniorii fcsb-ului...,adică au făcut figurație...,apoi după ce au reusit sa-i incurce pe CFR cu un egal...,pierdeau din nou cu echipa ciobanului...o sapt mai târziu...cu tot cu Stoican pe bancă...,practic cu el sau fără...partitura sau regia e mereu aceeași...

Exact cum face FC Voluntari, in oglinda cu FC Botosani, doar ca ei fac figuratie cu CFR Cluj si cu contracandidatele lui CFR isi dau viata, cand joaca cu CFR se sperie cand ajung aproape de poarta.

#1601
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,857
  • Înscris: 06.11.2018
Astazi, fotbal in direct pe Digi Sport, Digi 4K, Prima Sport, Prima Sport PPV 1/2, Prima 4K, Orange Sport, Sport Extra TV si Sport Extra.ro

13:30 - Fotbal - Serie A - Sampdoria - Udinese - Digi Sport 1, Prima Sport 2, Orange Sport 1
15:00 - Fotbal - La Liga - Villarreal - Girona - Digi Sport 4, Prima Sport 5
15:30 - Fotbal - SuperLiga - U Craiova - UTA Arad - Digi Sport 1, Prima Sport 2, Orange Sport 1
15:30 - Fotbal - Eredivisie - Feyenoord - Ajax - Sport Extra TV
15:30 - Fotbal - Eredivisie - Twente - Utrecht - Sport Extra.ro
16:00 - Fotbal - Premier League - Manchester City - Wolverhampton - Digi Sport 3, Prima Sport 3, Orange Sport 2
16:00 - Fotbal - Premier League - Leeds - Brentford - Prima Sport PPV 2, Orange Sport 4
16:30 - Fotbal - Bundesliga - Borussia Dortmund - Augsburg - Digi Sport 2, Prima Sport 4
17:00 - Fotbal - Roshn Saudi League Arabia - Al Hilal - Al Abha - Sport Extra.ro
17:15 - Fotbal - La Liga - Elche - Osasuna - Prima Sport PPV 1
17:45 - Fotbal - Eredivisie - Alkmaar - Sittard - Sport Extra TV
18:30 - Fotbal - Premier League - Arsenal - Manchester United - Digi Sport 1, Digi 4K, Prima Sport 1, Orange Sport 1
18:30 - Fotbal - Bundesliga - Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen - Prima Sport 4, Orange Sport 2
19:00 - Fotbal - Serie A - Spezia - Roma - Digi Sport 3, Prima Sport PPV 2, Orange Sport 4
19:30 - Fotbal - La Liga - Barcelona - Getafe - Digi Sport 2, Prima Sport 2
19:30 - Fotbal - Roshn Saudi League Arabia - Al Nassr - Al Ettifaq - Sport Extra ro
20:45 - Fotbal - SuperLiga - Hermannstadt - FCSB - Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1
21:45 - Fotbal - Serie A - Juventus - Atalanta - Digi Sport 3, Prima Sport 3, Orange Sport 4
22:00 - Fotbal - La Liga - Athletic Bilbao - Real Madrid - Digi Sport 2, Prima Sport 2, Prima 4K, Orange Sport 2

Pe Orange Sport 3, astazi nu sunt meciuri de fotbal in direct.

Edited by IceCoolExtreme, 22 January 2023 - 00:55.


#1602
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,141
  • Înscris: 25.01.2021

View Postserpiko33, on 22 ianuarie 2023 - 00:44, said:

Exact cum face FC Voluntari, in oglinda cu FC Botosani, doar ca ei fac figuratie cu CFR Cluj si cu contracandidatele lui CFR isi dau viata, cand joaca cu CFR se sperie cand ajung aproape de poarta.
Serpiko,parcă erau Sepsi cei acuzati că pierd cu Campioana...desi ei erau promovați nu de mult...si acum când Sepsi si-a consolidat echipa si bate si in stanga si in dreapta...nu mai e Sepsi ci sunt Voluntari...si vorbim de Voluntariul condus si finantat de finul si de finuța ciobanului...,care finuță...,aia ce-i inchiria stadionul national la pret preferential...pret pe care ciobanul oricum nu-l platea nici la a treia somatie Posted Image ...

Eu stiu că doare ca Voluntariul nu s-a dat la o parte cum se astepta ciobanul(ce sa-i faci nu se pun toti capra cum o face Eftime Posted Image ...) si si-au aparat sansele corect pe teren la final de play off...,insa nu e vina CFR-ului ca ciobanul are ”probleme” in sanul familiei...

Partea jenanta e ca Eftime face blaturile pe fata cu stapanul lui...e atat de dobitoc ca o si spune in gura mare Posted Image ...,ca el vrea ca fcsb-ul sa ia campionatul...,eu nicaieri n-am auzit asa ceva...,ca o echipa participanta la o competitie sa-si doreasca ca o alta echipa din aceeasi competitie sa castige titlul Posted Image ...,deci care mai e atunci sensul blatosaniului in liga 1...?,rostul e doar sa ajute fcsb sa castige titlul...,sa-i cedeze fara lupta punctele ciobanului...si sa moara cu rivalele acestuia de gat...,lucru pe care nu s-a sfiit sa-l spuna de la obraz chiar recent si Iancu de la Timisoara...,dar bineinteles ca LPF unde ciobanul si-a infipt alte neamuri...tac malc...

Si cat timp clanurile albaneze ale ciobanului si verilor sai nu vor dispare din peisaj...,nici sanse ca fotbalul de la noi sa se curete de cancerul care-l roade de mult timp...nu sunt...,hotia pe fata...considerata smecherie a adus fotbalul de la noi la nivelul cel mai jos la care e acum...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate