Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Cafeneaua Pasionaților de Fotbal.

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
6865 replies to this topic

#1549
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,833
  • Înscris: 06.11.2018
Maine, fotbal in direct

14:30 - Fotbal - Premier League - Liverpool - Chelsea - Digi Sport 1, Digi 4K, Prima Sport 1, Orange Sport 1
15:00 - Fotbal - La Liga - Rayo Vallecano - Real Sociedad - Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 4
15:00 - Fotbal - Super Lig Turcia - Kasimpasa - Istanbul BB - Prima Sport PPV 1
16:00 - Fotbal - Serie A - Verona - Lecce - Prima Sport 4
16:30 - Fotbal - Bundesliga - Wolfsburg - Freiburg - Prima Sport 3, in premiera pe Digi Sport 4, 22 ianuarie, ora 00:00
16:30 - Fotbal - Bundesliga - Eintracht Frankfurt - Schalke 04 - Prima Sport PPV 2, Orange Sport 3
17:00 - Fotbal - SuperLiga - Mioveni - Petrolul - Digi Sport 1, Prima Sport 2, Orange Sport 1
17:00 - Fotbal - Premier League - West Ham - Everton - Digi Sport 2, Prima Sport 5
17:00 - Fotbal - Premier League - Leicester - Brighton - Prima Sport 1, Orange Sport 2
17:00 - Fotbal - Premier League - Southampton - Aston Villa - Prima Sport PPV 1
17:00 - Fotbal - Premier League - Bournemouth - Nottingham - Orange Sport 4
17:15 - Fotbal - La Liga - Espanyol - Betis - Digi Sport 4
19:00 - Fotbal - Serie A - Salernitana - Napoli - Digi Sport 3, Prima Sport 2, Orange Sport 4
19:30 - Fotbal - Premier League - Crystal Palace - Newcastle - Digi Sport 2, Prima Sport 3, Orange Sport 2
19:30 - Fotbal - La Liga - Atletico Madrid - Valladolid - Digi Sport 4, Prima Sport 4, Orange Sport 3
19:30 - Fotbal - Bundesliga - FC Koln - Werder Bremen - Prima Sport PPV 1
20:00 - Fotbal - SuperLiga - Botosani - Universitatea Craiova - Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1
21:00 - Fotbal - Eredivisie - PSV - Vitesse - Sport Extra TV
21:45 - Fotbal - Serie A - Fiorentina - Torino - Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 2
22:00 - Fotbal - La Liga - Sevilla - Cadiz - Digi Sport 4, Prima Sport 3, Orange Sport 4
22:30 - Fotbal - Liga Portugal - Vitoria Guimaraes - FC Porto - Prima Sport PPV 2

Edited by IceCoolExtreme, 20 January 2023 - 23:18.


#1550
dinamo48

dinamo48

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 13.05.2017
Nu știu de ce Orange Sport nu au dat meciul lui Bayern

#1551
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,114
  • Înscris: 25.01.2021
Rennes are o echipă foarte tânără...,au tineri valoroși atât in teren cât si pe bancă...,azi l-au trimis in teren pe nr 11 Doue 17 ani...excelent băiatul...

Fanule când a inceput meciul in Franța am trecut si eu acolo...insă derby-ul din Bundesliga l-am inregistrat din min35 de unde l-am lăsat Posted Image ...

Edited by Calin72, 20 January 2023 - 23:37.


#1552
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
Fanul cred ca e suparat dupa egalul asta 😁

#1553
johnnycrush

johnnycrush

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 26.12.2017

View PostCalin72, on 20 ianuarie 2023 - 23:34, said:

Rennes are o echipă foarte tânără...,au tineri valoroși atât in teren cât si pe bancă...,azi l-au trimis in teren pe nr 11 Doue 17 ani...excelent băiatul...
Doue a jucat si contra celor de PSG, titular chiar. A facut azi niste preluari... mi-e teama ca nu va ramane mult timp la echipa asta.

#1554
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,709
  • Înscris: 28.02.2010
Pro arena rămâne fara emisunea "Ora exacta in sport". Iona Cosma pleaca din trust, Mironica doar comentator.
https://www.gsp.ro/g...pro-685833.html



#1555
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,114
  • Înscris: 25.01.2021

View Postjohnnycrush, on 21 ianuarie 2023 - 00:11, said:

Doue a jucat si contra celor de PSG, titular chiar. A facut azi niste preluari... mi-e teama ca nu va ramane mult timp la echipa asta.
Asa este...,Doue e un jucător extrem de tânăr 17 ani...,cu fizic f.bun pt vârsta lui...si care are o tehnică rafinata ce sare in ochi fără să vrei...,dacă nu se va accidenta cu siguranță in maxim 2 ani va ajunge la o echipă mare...

View PostFly_85, on 20 ianuarie 2023 - 23:43, said:

Fanul cred ca e suparat dupa egalul asta ��
S-a băgat la culcare puțin cam șifonat Posted Image ...,in loc de goluri multe...a venit unul singur dar in poarta lui Sommer...

Mai milă imi e de Minereu...,după retrogradarea de data trecută...se pare că n-au invățat mare lucru...si practica lucrurilor dubioase a dus la această penalizare deloc imbucurătoare...,aveau sanse mari la un loc de Champions League...,acum au doar sansa să promoveze tineri...intr-un sezon care pt ei s-a încheiat...

View PostK-Bobby, on 21 ianuarie 2023 - 00:17, said:

Pro arena rămâne fara emisunea "Ora exacta in sport". Iona Cosma pleaca din trust, Mironica doar comentator.
https://www.gsp.ro/g...pro-685833.html
O decizie ce trebuia luată de ani buni...,odele pt ciobanul ”mult” iubit erau inutile...,de prost gust...si oricum nu-i mai amețeau decât pe fanboys FCoaia Posted Image ...

Iar Mironică e cel mai slab comentator...mult in urmă si față de Angheluță...care n-are nici un farmec dar mai comentând pe lângă maestru Posted Image ...a mai invățat câte ceva...

Edited by Calin72, 21 January 2023 - 00:51.


#1556
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,833
  • Înscris: 06.11.2018
Procurorii italieni au reușit să obțină o penalizare de 15 puncte și suspendări drastice pentru foștii conducători ai lui Juventus, în scandalul ”plusvalențelor fictive Primsa”, iar echipa riscă să piardă cupele europene în acest sezon. https://www.digispor...ucatori-2173603

#1557
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,114
  • Înscris: 25.01.2021
IceCoolExtreme,punând programul tuturor meciurilor...de pe toate canalele...faci o treaba excelenta...si iți mulțumesc in numele tuturor pasionaților de fotbal,felicitări pt tot efortul depus!

#1558
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,655
  • Înscris: 22.02.2015
Nu o sa comentez in nici un fel decizia asta de depunctare si suspendarile alea pentru plusvalente. Daca unii cred ca doar Juventus a facut asa ceva, e treaba lor. Ca de obicei sunt multi aia care se bucura, care spun ca s.a facut dreptate, s.a.m.d.

14.30 Liverpool Chelsea
17.00 Leicester Brighton
19.00 Salernitana Napoli
21.45 Fiorentina Torino
Alegerile mele pentru astăzi.

#1559
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,107
  • Înscris: 28.12.2016
Caline, nu m-am culcat sifonat, doar puțin dezamagit. Dar era normal ca echipa sa nu mai aibă ritmul din Noiembrie. E bun și 1-1 pe terenul unei rivale la titlu. Mai mult m-am enervat pe ce s-a scris aici vizavi de Bundeliga, ca unii nu se uită pentru că ia Bayern titlul mereu. De parca prin Franța nu e la fel. Și in Italia atâția ani cu Juve in postura de campioana. In fine, in România nemții nu sunt la fel de bine apreciați, nu mai comentez mai multe și nici nu mai promovez derby urile din acest campionat aici.

Azi urmăresc Liverpool-Chelsea, Wolfsburg-Freiburg, Köln-Bremen și Palace-Newcastle.

#1560
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
Eu cred ca un club sanatos la cap, asa cum il consider pe Tottenham, ar trebui sa vina cu un anunt in zilele urmatoare, dupa ce s-a intamplat aseara. Ma refer la Fabio Paratici, care in acest moment face parte din conducere celor din Londra.

Astazi sunt de vazut, Liverpool si noile achizitii de la albastrii, Koln - Werder, unde cred ca tapii se vor impune, Fiorentina - Torino, unde vad un egal cu goluri. si nu in ultimul rand , Botosani - Craiova. Simt ca se vor incurca "Holtenii" :D

#1561
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,576
  • Înscris: 10.04.2009
^ adica sa-l dea afara?

eu nu inteleg de ce nu se potolesc (ma refer la Juve) dupa ce s-a intamplat in trecut... adica e oarecum ciudat si surprinzator sa zic asa... parca ar fi un club condus de Becali nu de profesionisti...

cum sa faci prostii cand sti ca toti ochii sunt (mai ales) pe tine... fiind tapul ispasitor din 2006 (stim bine ca si Milan a facut magarii, dar a fost iertata, oare de ce)

#1562
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,655
  • Înscris: 22.02.2015
Palmieri, 7 milioni; ora gioca con la Nocerina in D
Karnezis, 4.8 mln e ora svincolato
Manzi, 4 mln e adesso alla Turris in serie C
Liguori, 4 mln; gioca ad Ercolano in Eccellenza

Ati auzit vreodata de jucatorii astia? Nu? Ei au fost evaluati la vre.o 20 de milioane in transferul lui Osihmen de la Lille la Napoli. Preturi corecte pentru niste jucatori de divizia judeteana nu? A fost proces ceva? 15 puncte de penalizare?
Mai vreti exemple? Mai aduc, nu.i problema.
Dar asa le mai place unora sa creada ca numai Juventus facea din astea. Si numai in Italia, in alte tari nimeni, niciodata.


#1563
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,114
  • Înscris: 25.01.2021
Ne culcăm cu unul sifonat si ne sculam cu doi...,ne-am unit fortele si am reusit sa facem un topic fara jigniri gratuite,unde cei care jignesc se exclud singuri...,si ceea ce conteaza e ca avem ca bază argumentele...,pot fi puncte de vedere diferite,opinii diferite,dar Pasiunea este si va ramane una comuna...

Asa ca Fanule cum la lucru cand ne irita ceva nu ne luam jucariile si plecam...si aici ”datoria” e datorie si nu merge cu eschive...,indiferent ca unora nu le place Bundesliga...sau altora La Liga ori Ligue1...ghici cine e responsabilul cu pozele si golurile in reluare...e Beavis...caruia ii multumim pe aceasta cale...chiar daca noi am mai facut misto si pe buna dreptate de Olandez...,s-a suparat el oare(nu ma refer la Olandez Posted Image ...) si nu a mai pus poze...bineinteles ca nu...asa ca ghici cine va prezenta in cateva cuvinte Bundesliga...,ai ghicit Posted Image ...,cum nu poate fi decat unul nu te lasa curtat mai mult decat e cazul Posted Image ...

Minereu,cate a combinat Juve de-a lungul timpului...ar trebui sa ai pielea tabacita...nu sa te fofilezi de fiecare data ca o fata mare Posted Image ...,nu poti fi si cu p_la in straiță si cu sufletul in rai...,adica si imaculat si cu zeci de titluri...si iubit de suporterii adversi sau neutri...ca nu suntem in Germania Posted Image ...unde Fanul de zeci de ani taie si spanzura...si apoi se mira de ce niste iubitori de Ligue 1 ca mine si Johnny la pauza schimbam macazul(trebuia sa te astepti cunoscandu-ne Posted Image ...),”supărati” că încă nu a apărut elementul surpriza pe de o parte Posted Image ...si impinsi de ”dragostea” pt fotbalul francez..,iar pt egal nu ai de ce fi ofticat ca oricum luati titlul fara mari probleme in fiecare an...e un Déjà vu pe care ar trebui sa-l cunosti bine de tot Posted Image ...

#1564
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014

View Postbeavis03, on 21 ianuarie 2023 - 10:36, said:

^ adica sa-l dea afara?

eu nu inteleg de ce nu se potolesc (ma refer la Juve) dupa ce s-a intamplat in trecut... adica e oarecum ciudat si surprinzator sa zic asa... parca ar fi un club condus de Becali nu de profesionisti...

cum sa faci prostii cand sti ca toti ochii sunt (mai ales) pe tine... fiind tapul ispasitor din 2006 (stim bine ca si Milan a facut magarii, dar a fost iertata, oare de ce)

pai nu ti s-ar parea un gest de normalitate ?

#1565
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,114
  • Înscris: 25.01.2021

View Postminereu, on 21 ianuarie 2023 - 11:09, said:

Palmieri, 7 milioni; ora gioca con la Nocerina in D
Karnezis, 4.8 mln e ora svincolato
Manzi, 4 mln e adesso alla Turris in serie C
Liguori, 4 mln; gioca ad Ercolano in Eccellenza

Ati auzit vreodata de jucatorii astia? Nu? Ei au fost evaluati la vre.o 20 de milioane in transferul lui Osihmen de la Lille la Napoli. Preturi corecte pentru niste jucatori de divizia judeteana nu? A fost proces ceva? 15 puncte de penalizare?
Mai vreti exemple? Mai aduc, nu.i problema.
Dar asa le mai place unora sa creada ca numai Juventus facea din astea. Si numai in Italia, in alte tari nimeni, niciodata.
Asta asteptam...fanul adevărat tine bandiera sus indiferent din ce direcție bate vântul...,cu argumente evident,bravo Minereu ...,in tot răul e si un bine...,privind partea plină a paharului Soule si celalti tineri cu siguranță vor primii mai multe minute...,pe de alta parte e firesc ca ceilalți fani să isi pună întrebări când e vorba de recidiviști Posted Image ...

Eu sincer a-si fi dorit sa câstigați la Napoli si sa rămâneți ca un ghimpe in spatele lor...pt frumusețea campionatului e bine ca lupta să fie strânsă...

#1566
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,114
  • Înscris: 25.01.2021

View Postbeavis03, on 21 ianuarie 2023 - 10:36, said:

^ adica sa-l dea afara?

eu nu inteleg de ce nu se potolesc (ma refer la Juve) dupa ce s-a intamplat in trecut... adica e oarecum ciudat si surprinzator sa zic asa... parca ar fi un club condus de Becali nu de profesionisti...

cum sa faci prostii cand sti ca toti ochii sunt (mai ales) pe tine... fiind tapul ispasitor din 2006 (stim bine ca si Milan a facut magarii, dar a fost iertata, oare de ce)
Beavis,trebuie sa-i cunoști bine pe italieni...,dăcă nu te ”ciupesc” măcar un pic Posted Image...nu se simt bine...,avea Andone o vorbă...,când ai gustat o dată ”mierea” Posted Image ...e bună,iti place Posted Image ...si mai vrei Posted Image ...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate