Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 

Buhnici isi prezinta scuzele

* * - - - 11 votes
  • Please log in to reply
1470 replies to this topic

#1
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/z-VQi0iGpDk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

M-am uitat si eu la el.. ba chiar am invatat si un cuvant nou, "oprobriu" :) - ce limbaj domne, ce cuvinte folosim :|...

Daca aveti rabdarea sa-l urmariti, nu vi-l recomand, mai bine va uitati la reclame...in alta ordine de idei, era de asteptat, cancel culture a ajuns si la noi, unde sponsorii, la presiunea gloatei (mai mult sau mai putin), decid :)...nu stiu cat de corect e ;)

#2
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Care-i faza?
Ce-o zis?

#3
gelublabla

gelublabla

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,093
  • Înscris: 06.01.2005
A venit ziua de salariu și n a mai întrat nik pe card. Ups, karma.
Ce ușor schimba ideile si principiile foamea. Păcat ca nu și caracterul.

#4
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,473
  • Înscris: 10.08.2005
Corect era sa-si ceara scuze cand a gresit, nu cand s-a trezit respins de parteneri.

#5
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,400
  • Înscris: 24.09.2017
eu cred ca era ”cancelat” de mult. daca te uiti pe canalul lui are putine viewuri, la fel si cavaleria. cred ca lumea se prinsese de el, de ceva vreme. asta doar i-a pus capac.

Edited by bobitad, 26 July 2022 - 21:26.


#6
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Luminați-mă ți pe mine. Ce-o zis boul?

Edited by ericmario, 26 July 2022 - 21:36.


#7
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,400
  • Înscris: 24.09.2017

View Postericmario, on 26 iulie 2022 - 21:22, said:

Liminați-mă ți pe mine. Ce-o zis boul?
a zis ca femeile de la mare sunt nasoale, ca au celulita si vergeturi. si ca nevasta-sa arata mult mai bine ca ele. si a fost funny, pana a inceput sa piarda sponsorizari.

Edited by bobitad, 26 July 2022 - 21:25.


#8
Alungatu

Alungatu

    #antiPSD

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,281
  • Înscris: 29.01.2009
Patetic. Toata lumea a sarit in sus de fund .. oh, dar vai, ce-a zis Buhnici.. da' pe lesinata de Dana Budeanu ca jigneste in stanga si-n dreapta de ani de zile.. n-a vazut-o nimeni.

Edited by Alungatu, 26 July 2022 - 21:26.


#9
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,473
  • Înscris: 10.08.2005

View Postericmario, on 26 iulie 2022 - 21:16, said:

Care-i faza?
Ce-o zis?
O zis ca ii pare rau, ca nu mai face, ca nu asta e el, ...

#10
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,601
  • Înscris: 30.08.2017

View Postericmario, on 26 iulie 2022 - 21:16, said:

Care-i faza?
Ce-o zis?

A zis că el merge la mare să vadă tatze și buci, nu grase cu vergeturi. Plus faptul că a prezentat-o pe nevastă-sa ca pe o vită în târg apoi menționând că arată că o minora (unii au tras de aici concluzia că îi plac minorele).

Totusi, se putea pune un update pe topicul existent.. nu e cine știe ce eveniment ca să merite topic pe Dezbateri.

Edited by george_alexandru, 26 July 2022 - 21:31.


#11
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020
E un episod ciclic , al asa-ziselor ''vedete'' autohtone ! Cand nu te mai baga nimeni in seama , chemi presa...iti ''arati chilotii'' si dupa aia zici ca ''din greseala'' Posted Image , ca tu de fapt esti un dragut si ai principii morale inalte !
Chiar nu imi dau seama de ce ar interesa pe cineva despre opiniile acestui individ !
In rest declaratia lui este absolut ''inacceptabila''Posted Image ! A zis ca ii plac femeile care arata bine , ca nu ii plac femeile care nu arata bine si ca nevasta lui ARATA CA O minora adica ca e tanara si frumoasa Posted Image !
Absolut inacceptabil Posted Image !!!

Edited by Alltrack, 26 July 2022 - 21:37.


#12
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,473
  • Înscris: 10.08.2005

View PostAlungatu, on 26 iulie 2022 - 21:25, said:

Patetic. Toata lumea a sarit in sus de fund .. oh, dar vai, ce-a zis Buhnici.. da' pe lesinata de Dana Budeanu ca jigneste in stanga si-n dreapta de ani de zile.. n-a vazut-o nimeni.
Budeanu are o emisiune in care asta face, "critica moda".

#13
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
E nasol si va fi si mai nasol.
Am ajuns sa merg tacut si cu privirea in pamant, sa nu se irite vreo piti ca ma uit unde nu trebuie, nu mai intractionez cu copii in parc, ca pot fi suspectat de pedofilie, nu mai spun ce gandesc, ca poate am gandire de nazist/legionar/atisemit/rasist.....


P.S. Nu stiu cine e Buhnici si cu ce se ocupa exact. Am auzit de el citind diverse titluiri din presa. Nu l-am urmarit niciodata.

Edited by pasilla, 26 July 2022 - 21:42.


#14
Alungatu

Alungatu

    #antiPSD

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,281
  • Înscris: 29.01.2009

View PostMarianG, on 26 iulie 2022 - 21:30, said:

Budeanu are o emisiune in care asta face, "critica moda".

Care moda? Ca ea critica pe toata lumea.. si ii face pe toti in toate felurile. Eu zic ca s-a mers prea departe cu Buhnici.. nu ii sunt fan, dar s-a exagerat prea mult pe acest subiect. A zis omul ce gandeste... nu-ti convine, schimba canalul.

#15
Chaostel

Chaostel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 639
  • Înscris: 16.07.2004
Romanii ăștia sunt cea mai ipocrită națiune. Eu cred că s-a făcut un test pentru alegerile prezidențiale. Cam așa se câștigă alegerile acum. Un hate puternic răspândit în toate mediile de comunicare si mulți bivoli, plus un fabulos număr de conturi fictive egal "Happy Birthday, mister prezident"! Ghinion!

#16
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View Postbobitad, on 26 iulie 2022 - 21:24, said:

a zis ca femeile de la mare sunt nasoale, ca au celulita si vergeturi. si ca nevasta-sa arata mult mai bine ca ele. si a fost funny, pana a inceput sa piarda sponsorizari.
Ce prost.
Majoritatea femeilor au vergeturi.
Dar asta nu înseamnă nimic.
Iar nevastă-sa nu-i o frumusețe.
E ok, dar nu-i wow!

View Postgeorge_alexandru, on 26 iulie 2022 - 21:29, said:

A zis că el merge la mare să vadă tatze și buci, nu grase cu vergeturi. Plus faptul că a prezentat-o pe nevastă-sa ca pe o vită în târg apoi menționând că arată că o minora (unii au tras de aici concluzia că îi plac minorele).

Pune link.

#17
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,324
  • Înscris: 13.01.2011
Deschid telefonul, văd în bara albastră, subiect nou.
Am auzit despre caz, îmi povestea soția mai deunăzi, știam ceva, băi, dar o căutare nu am dat, să ,,văd " cancanul".

Ei, cum ziceam (scriam) mai sus, văd subiectul.
Eu și soția vorbim, ea deh, ca fetele, zice că na, s-a trezit și el să își ceară scuze.

Mă gîndesc puțin și glăsuiesc: ,,ăsta ori este un fraierache de duzină, cam exclus, că este înfipt bine material, ori este un mare șmecher... "

Teoria mea, prea mulți p#leți și pisicuțe îi i-au fața, unul cu mușchii, una cu rimelarea perfectă, etc, de aici, trafic mai mic pe la el prin ogradă, mulți clicuiesc prea des pe frivol.

O fi zis că nu mor caii... adică: ,,eu chestii serioase iar pulifricii... nu merge așa, stai că pun eu reflectoarele pe mine, că acum mulți gîscani estem' în popor, merg la scandal ",  o altă nișa de succes în online, și nu numai.

E voilà!


#18
ionutzitaly

ionutzitaly

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,110
  • Înscris: 04.03.2014

View Postgeorge_alexandru, on 26 iulie 2022 - 21:29, said:



A zis că el merge la mare să vadă tatze și buci, nu grase cu vergeturi. Plus faptul că a prezentat-o pe nevastă-sa ca pe o vită în târg apoi menționând că arată că o minora (unii au tras de aici concluzia că îi plac minorele).



Nu-l stiu pe tip dar ii stiu numele si pare un influencer de succes, cum naiba sa faca o gresala ca asta?  Probabil a baut omu'.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate