Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri

Musuroi mare
 

Oamenii cu fixatii sunt periculosi!

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Right.
Uneori ajungi si la schimbatul numarului de telefon, desi ptr tine poate fi un inconvenient major. Sau la schimbarea adresei. Sau la plecarea in alta tara. Ca multi isi pun problema, de ce nu ai facut aia si cealalta, sa scapi, insirandu-ti anumite masuri radicale, fara a tine cont ce presupun ele si ce impact au in viata ta.

Edited by Cr1spy, 23 May 2020 - 14:24.


#38
andreibb

andreibb

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,698
  • Înscris: 16.05.2008
Eu am observat ca in general batranii au fixatii, desi in trecut erau oameni super ok.
Odata cu varsta capatatot felul de fixatii, ca ai trebuie facuta asa, sau ca x e asa, y e asa (pun etichete).

#39
thalia

thalia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,934
  • Înscris: 07.11.2007
Am patit in liceu cu un coleg de liceu ceva mai mare care imi era si vecin.
Initial parea un baiat timid, tremura cand imi vorbea ceva mai rau ca mine, pe vremea aia chiar tremuram cand vorbeam cu un baiat. Apoi am inceput sa ma intalnesc "din intamplare", ba la autobuz, ba in drumul spre statia de autobuz, pana cand mi-am dat seama ca de fapt imi stia orarul si ma urmarea.
Era ceva ciudat la el ca avea cumva privirea fixa si sticloasa.
N-am avut o relatie de prietenie cu el

A disparut din peisajul meu , pana prin anul 3 de facultate cand a aparut acasa la mine fara nicio discutie in prealabil,niciun telefon. A venit ca sa ma ceara de nevastaPosted Image .
Noroc cu bunica-mea care s-a prins ca ceva nu e in regula si l-a trimis la plimbarePosted Image .
Dar creepy, sunt de neinteles oricum...

Nu sunt obsesiv-compulsivi , sunt din alta sfera, cei cu OCD sufera teribil.

#40
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
ce noroc au câte unele... 🤭🤭

#41
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Noroc cu bunica ei... da.

Edited by Cr1spy, 28 May 2020 - 16:40.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate