Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...
 In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește
 

Subaru Traviq

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
Subaru Traviq este de fapt un Opel Zafira vandut sub marca Subaru doar in japonia.

Attached File  Subaru_Traviq_4.jpg   56.12K   25 downloadsAttached File  Subaru_Traviq_3.jpg   59.4K   26 downloadsAttached File  Subaru_Traviq_2.jpg   55.56K   25 downloadstachment]
Attached File  Subaru_Traviq.jpg   84.45K   23 downloadsAttached File  Subaru_Traviq_9.jpg   26.65K   21 downloadsAttached File  Subaru_Traviq_5.jpg   85.69K   20 downloadstachment]
Attached File  Subaru_Traviq_8.jpg   24.47K   28 downloadsAttached File  Subaru_Traviq_7.jpg   17.48K   26 downloadsAttached File  Subaru_Traviq_6.jpg   66.62K   22 downloadstachment]
Attached File  Subaru_Traviq_11.jpg   20.33K   20 downloadsAttached File  Subaru_Traviq_10.jpg   9.74K   16 downloads

#2
axel_1

axel_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 16.12.2005
foarte ciudat ...
din cate stiu eu japonezii au ditamai puterea de cumparare ; de ce ar avea nevoie piata japoneza de un model invechit  care in europa deja a iesit  din productie ??? :huh:

#3
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
pai nu e vorba de asta. Poate asta era singurul mod in care puteau sa intre cei de la gm pe piata minivanurilor in japonia.. cine stie.

#4
acusila

acusila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,898
  • Înscris: 29.10.2005
pai daca e asa vreau si eu un Subaru vectra sau un subaru signum :D cu interior de subaru legacy. Combinatie mortala

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate