Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv
 

Copilul de Aur

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#37
TheGrudge

TheGrudge

    Watcher

  • Grup: Moderators
  • Posts: 2,451
  • Înscris: 25.08.2006
Stie cineva daca a aparut videoclipu acela care era de ceva vreme gata,dar vad ca nu prea a mai aparut,eu unu chiar n`am reusit sa`l gasesc.Este vorba despre Copilul de Aur - Nu mai vreau , e prea tare,am melodia promo,rupe..

#38
Sedativ

Sedativ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 29.05.2007

View PostDesert Fox, on Aug 7 2006, 11:21, said:

Manelisti=Rromi, Lagare de concentratie 4 Rromi  :coolspeak:
bravo..eu zic sa-i bagam pe toti intro incapere si sa dam cu acid sulfuric pe ei(H2SO4)....asa poate mai se duce prostia din
Romania k ne-am saturat de ea

#39
laryoana the champion

laryoana the champion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 07.02.2007
Nu sunt manelista,dar am o parere despre Copilul asta de Taur...sau de Aur,ma rog....
NU toate fetele sunt moarte dupa el...eu uan il consider total neatragator.In al doilea rand,manelistii ar trebui sa stie ca acesti "artisti" nu dau doi bani pe fanatismul lor imbecil,ei fac asta pentru bani,in orice caz nu pentru ca romanul sa se simta bine la petreceri.
Copilul asta de aur este cel mai prost imbracat personaj pe care l-am vazut vreodata.Pe langa faptul ca e hidos la fata,isi arat gusa aia atunci cand canta,combina culori total aiurea,iar camasile lui sunt mereu decoltate!!! Este culmea prostului-gust! Iar freza aia creata imi aduce aminte de ceva...tot cret...dar nu pot spune ca iau ban.
De felul cum canta nu mai zic,are niste versuri idioate si nici talentat nu prea e.Asa ca nu vad nimic atragator la acest individ.
Asta ca sa stiti parerea unei fete.


P.S.:nu sunt antimanelista,numai ca nu ascult manele.De uitat ma uit de curiozitate pe postul ala tiganesc ca sa mai vad penibilitati live  :D

#40
punisher13

punisher13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 07.03.2007
ma daca vrei tu sa stii...nici un artist nu da 2 bani pe fani....lasa tu vrajeala asta ieftina deoparte....ca toti artistii sunt la fel....iar daca tie nu iti place nu inseamna neaparat ca e urat.....ne te mai crede tu superioara si mai frumoasa decat altii....

#41
laryoana the champion

laryoana the champion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 07.02.2007
Nu ma cred superioara.
Vruiam ca manelistii sa nu mai spuna ca "toate fetele sunt innebunite" dupa el.
Exista si tigani frumos,sau care mie imi par frumosi.
Ca de exemplu,Bogdan Brazilianu.
Nu sunt fan,dar are un zambet frumos.
Asta ca sa te lamuresti. :)

#42
punisher13

punisher13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 07.03.2007
une e sa zici ca nu e frumos si alta e sa zici ca nu iti place tie....eu iti respect parerea pentru ca gusturile nu se discuta....

#43
Specify

Specify

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 02.03.2006
canta super frumos copilu de aur...si il admir pentru ca a ajuns bine ...sa ridicat din nimic ;) cunoscatorii stiu...abea avea unde sa doarma ...si acuma dumnezeu ia dat...asa ca nu-l mai criticati.....mai ales voi rockerii care nu avetzi nici un haz...toata lumea var bate pe strada cand va vad cu kg de lantzuri atarnate si bocanci  in picioare vara .....si iti zic ca orice manelist mai asculta din cand in cand si hous...sau hip-hop...dar rock mai rar...asa ca tineti-va parerile pt voi

Edited by Specify, 06 September 2007 - 14:41.


#44
tieston

tieston

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 12.10.2006

View PostSpecify, on Sep 6 2007, 15:40, said:

canta super frumos copilu de aur...si il admir pentru ca a ajuns bine ...sa ridicat din nimic ;) cunoscatorii stiu...abea avea unde sa doarma ...si acuma dumnezeu ia dat...asa ca nu-l mai criticati.....mai ales voi rockerii care nu avetzi nici un haz...toata lumea var bate pe strada cand va vad cu kg de lantzuri atarnate si bocanci  in picioare vara .....si iti zic ca orice manelist mai asculta din cand in cand si hous...sau hip-hop...dar rock mai rar...asa ca tineti-va parerile pt voi
Ne spui sa ne tinem parerile pentru noi cand tu arunci cu pareri in noi spunand ca individul ala canta "super" frumos. parerea mea e ca prapaditul ala n-are voce nici macar sa vorbeasca, d-apoi sa cante :thumbdown: . de ce mi-as tine parerea pentru mine?
Apropos, eu cand l-am vazut prima data pe copilul asta vorbind mi-am pus mana-n cap :w00t: :w00t: :w00t:   . Daca idolii vostri sunt analfabeti ca astia atunci e tragedie mare.

#45
muflo

muflo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 07.08.2007
Deci mi-e place mult Copilu dă Haur :D
Deci sa moara familia mea dă nul chiem la nunta si dau cu bani in el panal cocosez
Deci da -_-

PS:  :finger: :death:

Edited by muflo, 07 September 2007 - 12:45.


#46
punisher13

punisher13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 07.03.2007
ma eu nu inteleg care e problema.....voi ce ati vrea sa se lase omu acuma de cantat doar pentru ca sunt oameni care nu-l suporta??e painea lui la mijloc el face tot ce  face pentru bani....cum a zis si dan bursuc la o emisiune...ca ar fi vrut si el sa fie un director sau un deputat sau mai stiu eu ce si sa nu mai cante dar daca atat stie sa faca si din asta poate el sa scoata bani...

#47
muflo

muflo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 07.08.2007

View Postpunisher13, on Sep 7 2007, 15:01, said:

ma eu nu inteleg care e problema.....voi ce ati vrea sa se lase omu acuma de cantat doar pentru ca sunt oameni care nu-l suporta??e painea lui la mijloc el face tot ce  face pentru bani....cum a zis si dan bursuc la o emisiune...ca ar fi vrut si el sa fie un director sau un deputat sau mai stiu eu ce si sa nu mai cante dar daca atat stie sa faca si din asta poate el sa scoata bani...
Glontul face minuni -_-

#48
punisher13

punisher13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 07.03.2007
poate pentru tine face minuni....

#49
muflo

muflo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 07.08.2007

View Postpunisher13, on Sep 7 2007, 16:05, said:

poate pentru tine face minuni....
Cand idolul meu o sa fie un analfabet promit sa-l folosesc... Pana atunci insa, il recomand cu placere  ^_^

#50
punisher13

punisher13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 07.03.2007

View Postmuflo, on Sep 7 2007, 16:08, said:

Cand idolul meu o sa fie un analfabet promit sa-l folosesc... Pana atunci insa, il recomand cu placere  ^_^
oricum esti mult prea deplasat ca sa putem sta de vorba....sa doresti moartea cuiva doar pentru ca canta manele e de domeniul dementei.....

#51
muflo

muflo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 07.08.2007

View Postpunisher13, on Sep 8 2007, 00:50, said:

oricum esti mult prea deplasat ca sa putem sta de vorba....sa doresti moartea cuiva doar pentru ca canta manele e de domeniul dementei.....
'Sa moara dujmanii mei!'... Suna cunoscut?  <_<

#52
punisher13

punisher13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 07.03.2007
ma eu nu i-au apararea manelistilor acuma....eu am contestat felul tau de a gandi....e mult prea mult sa zici ca glontul face minuni....

#53
muflo

muflo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 07.08.2007

View Postpunisher13, on Sep 8 2007, 10:36, said:

ma eu nu i-au apararea manelistilor acuma....eu am contestat felul tau de a gandi....e mult prea mult sa zici ca glontul face minuni....
Nu trebuia luat ca atare... Desi in unele cazuri nu m-ar deranja  <_<

#54
laryoana the champion

laryoana the champion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 07.02.2007
Ce conversatii distractive :D astea trebuiesc puse la FUN  :coolspeak:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate