Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Timisoara sau Cluj?

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011

 CristianVv, on 16 noiembrie 2016 - 18:54, said:

Esti lovit de streche? Timisoara ii ca paduchii pubieni;te dezgusta chiar daca n-ai cunoscut-o vreodata. E mai de cacat si decat Craiova. Credeam ca nu exista alt oras mai nasol decat Cra-Craiova pana sa vizitez Tm.
Clujul e cel mai misto oras pe care l-am vazut.
Da , multumesc , stiu ca asa e , d-aia am zis sa mearga la TM ...

#20
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,999
  • Înscris: 14.08.2007

 AdiFCD, on 16 noiembrie 2016 - 18:36, said:

La ce folos, daca oricum vei plati mai mult pe chirie sau pe un apartament? Posted Image
Asta e ca si cum ai zice ce folos sa castigi 5000 de euro la Paris ca oricum dai mai mult pe chirie decat in Bucuresti ... daca dai cu 150 de lei mai mult pe chirie/rata la apartament dar castigi mai mult cu 250 de lei inseamna ca esti pe plus, nu? :)

Edited by utopium, 17 November 2016 - 12:14.


#21
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

 CristianVv, on 16 noiembrie 2016 - 18:54, said:

Esti lovit de streche? Timisoara ii ca paduchii pubieni;te dezgusta chiar daca n-ai cunoscut-o vreodata. E mai de cacat si decat Craiova. Credeam ca nu exista alt oras mai nasol decat Cra-Craiova pana sa vizitez Tm.
Clujul e cel mai misto oras pe care l-am vazut.

Adevarul este ca Timisoara nu e un oras pentru cretini. In Timisoara, doar cei care judeca pot trai. Si invata. Ceilalti, apar la rubrica"Bizonii soselelor", "Am parcat ca un bou",  anunturile cu morti in accidente,...

#22
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009

 xJully, on 16 noiembrie 2016 - 17:21, said:

Care credeti ca este cel mai bun oras universitar in ceea ce priveste politehnica cu toata sectiile ei?
Ma contraziceam cu colegii mei despre treaba asta, unii dintre ei sustinand Timisoara, iar altii sustinand Cluj.
Eu tind catre Cluj, luand in calcul seriozitatea facultatilor/universitatilor in comparatie cu cele din Timisoara.

bucuresti.
restul este provincie...tarani...

#23
xJully

xJully

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 368
  • Înscris: 10.09.2012

 avenirv, on 17 noiembrie 2016 - 15:33, said:


bucuresti.
restul este provincie...tarani...

Ăăă, glumești, nu? :)) Sper.

#24
RazvanQR

RazvanQR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 06.01.2016
Bucuresti ? Nu m-as duce in Bucuresti nici mort(decat la politehnica) in rest ii oras foarte urat, se cred toti mari zmei....

#25
itk

itk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.04.2004
Pe motiv ca in facultate m-am casatorit cu o studenta din orasul greşit, am facut Poli (Electro) si la Timisoara (aproape 4 ani - am intrerupt anul 4) si la Cluj (3 ani a trebuit sa intru din nou in anul 3 pe motiv de diferente) va pot spune fara nici o retinere ca la Timisoara se facea scoala si la Cluj balet. La Timisoara munceam pentru un 6 , iar la Cluj se ţinea bursa de merit după mine fără să-i fac nimic.
Acu probabil c-or sa sara fanii Cluj pe mine, da no' asa a fost in cazul meu.: diferenta ca de la cer la pamant in favoarea Tm, sorry. Pe de alta parte as vrea sa ma-njure numa unu' care a facut poli si la Cj si la Tm, si nu vorbeste din imaginatie.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate