Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 

Cazare Cluj

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011

 Snkiu, on 01 august 2016 - 08:06, said:


trebuie profitat inainte ca Floresti sa fie anexat Clujului.
Nu se va intampla asta niciodata , relaxeaza-te !

#20
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Inclusiv Someseni sa-l eviti. De asemenea, daca stau putin sa ma gandesc... de la podul spre Iulius din marasti, spre est, evita tot...
Eu mai mergeam cu autobuzul 8 pe traian vuia sa-mi iau masina din service, si mie-mi era groaza de populatia ce se urca in autobuzul ala de-acolo.

Edited by AndyM, 04 August 2016 - 13:16.


#21
qew

qew

    Tren International

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,752
  • Înscris: 05.11.2010

 Snkiu, on 01 august 2016 - 14:25, said:

cunosc multi studenti care locuiesc acolo, acolo voi locui si eu din toamna, n-ai cum sa zici ca nu merita nici daca gaseste cu 50% mai ieftin, viata in cluj e scumpa, pentru a obtine dintr-o parte trebuie sa lasi uneori dintr-alta, doar in cazul in care nu ti le permiti pe amandoua (si chirie in cluj, si bani sa-ti ajunga). are transport din 15 in 15 minute spre cluj, nu-i ca si cum il izolezi de viata studenteasca, ca nu sta la 50 de km, sta doar la relativ 7.

Mie mi se pare destul de incomod si cu destule dezavantaje. Acum conteaza si ce fel de persoana esti. Eu am stat jumate de an la 2 km de Timisoara si tot cu transport din 15 in 15 minute si a fost groaznic. Pierdeam mult timp pe drum, dupa ora 23:30 nema transport. Ori ca e 7 km ori ca sunt 50 orice se afla la mai mult de 30 de minute de campus&facultate e nasol. Acum conteaza si ce facultate faci,daca e o facultate unde prezenta la cursuri e cam optionala si nu ai ore dimineata la 8 zilnic atunci poate ar mai merge cumva. Dar eu personal nu as alege in primii ani de facultate Floresti. E bun prin an terminal sau la master sau daca ai prieten/prieten si sa stai cu ea.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate