Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...

Stabilire granita intre proprietati
 

Cum sa iti bati corect nevasta

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
49 replies to this topic

#37
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,149
  • Înscris: 04.02.2011

 ArmanMedina, on 30 mai 2016 - 17:40, said:

Ceva imi zice ca voi v-ati numarat printre aia 3 milioane care au semnat contra celor gay.
Si am zis sa va anunt, am dat anunt pe OLX, forum in cautare de glume frumoase, astept poante frumoase pe adresa [email protected]
Ar trebui să râdem? De regulă, în postările de aici nu e nevoie de explicaţii, dar în acest caz, da. :lol:

#38
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,670
  • Înscris: 15.06.2007

 ZIGZAG20, on 30 mai 2016 - 16:48, said:

Ma eu cred ca femeia trebuie batuta doar undeva acolo jos si nu cu batul Posted Image .In rest nu esti normal.
Ei nu-i normal. El doar a dat copy paste. Ca de nevasta nu se stie.. poate nici nu are. Dar da sfaturi la altii.

Azi bati nevasta.. maine ai bratari noi.  Daca aia nu-i proasta.

#39
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,670
  • Înscris: 15.06.2007

 CristianV93, on 30 mai 2016 - 16:36, said:

Un topic dedicat celor care vor sa isi mai cizeleze cat de cat metodele, invatand de la expertii in domeniu despre cum sa iti bati muierea in mod corect.

- €žFemeia trebuie bătută și pentru aceasta există un număr vast de metode: dacă femeia este slabă, ea trebuie bătută cu un băț; femeile mai voluptoase pot fi lovite cu pumnul, în timp ce cele grăsuțe, cu palma. Astfel, cel care o lovește nu-și provoacă sieși leziuni.  
- Soțul are dreptul să-și pedepsească fizic soția dacă ea:
- Refuză să facă totul pentru a arăta cât mai atrăgătoare pentru soț;
- Refuză să-i satisfacă preferințele sexuale, să gătească, să aibă grijă de copii;
- Refuză să ii performeze un sex oral sălbatic;
- Nu este inventivă în pat;
- Stă de taină prea mult cu alte femei;
- Iese din cuvântul său;
- Pleacă de acasă fără să ceară voie;
- Îl înșeală. În această situație extrem de gravă puteți folosi și ranga.
Instrumentul de pedeapsa (parul) trebuie ținut la vedere, pentru ca soția să-l vadă mereu.
- €žExistă trei tipuri de femei cu care este imposibil să vorbești fără a pregăti parul pentru bătaie.
- Primul tip: femeia care a fost astfel educată. Părinții îi spuneau "Mănâncă!"€, iar ea răspundea "Nu vreau!"€ și ei o băteau pentru asta.
- Al doilea tip: femeia care-și ignoră soțul și-și dă aere de superioritate. În relația cu aceasta, doar bățul ajută.
- Al treilea tip: femeia perversă, care nu-și ascultă soțul până când acesta nu folosește forța. Atunci când o bate, bărbatul trebuie să-i dea de înțeles femeii că a mers prea departe cu comportamentul său. Dar loviturile la față sunt interzise, deoarece vânătăile o pot urâți.

Recapitulam:

Nu ai voie să îți lovești nevasta peste față și nu ai voie să îi lași semne.

Nu ai voie să îi rupi oasele, dinții sau să îi bagi degetul în ochi. (Asta probabil era cea mai mare distracție pentru unii).

"€žAvertismentul trebuie să fie făcut politicos de soț către soția sa, prin dialog, respect și umanitate. Cea care stă în fața lui e o ființă umană. Este o persoană independentă și merită respect. Este o femeie respectabilă dintr-o familie respectabilă, așa cum și tu ești un bărbat respectabil dintr-o familie respectabilă. Avertismentul trebuie făcut cu cuvinte frumoase, cu un tratament bun și o privire pozitivă. Când ea face o greșeală, el va explica: "nu ar trebui să faci asta".
Daca ignora avertismentul, folositi cu incredere parul.

Iți poți bate nevasta folosind orice fel de obiect, dar se recomandă nuiaua/parul/ranga.
Voi ce obiecte ati mai folosit sau doar sfanta palma / sfantul pumn?

P.S. Nu instig la astfel de comportamente, continutul e pur informativ si educativ (pentru unii) si bineinteles nostim.
Gogule! Cum adica refusa sa "performeze"? Astai cuvant nou? Sau zici si "instimctor " si s-ar putea sa nu stii de ce rade lumea ca de habarnisti?

#40
viks

viks

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 26.02.2015
tipic
rahaturi de topicuri,alte kakaturi.
bine că se sterg postări la subiect ...

#41
tiomarami

tiomarami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 769
  • Înscris: 24.11.2015
Attached File  vas.jpg   44.77K   11 downloads

Edited by tiomarami, 30 May 2016 - 17:58.


#42
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,670
  • Înscris: 15.06.2007

 CristianV93, on 30 mai 2016 - 17:52, said:

De pulele din cur?

Nevasta inca nu ; deocamdata ramane la stadiul de concubina.
I-ai rupt falca?  Cati dinti i-ai scos? Sa fie mai comfortabil , sa nu-ti zgarie instinctorul?

#43
CristianV93

CristianV93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 09.05.2015

 tfmercedez, on 30 mai 2016 - 17:54, said:


Gogule! Cum adica refusa sa "performeze"? Astai cuvant nou? Sau zici si "instimctor " si s-ar putea sa nu stii de ce rade lumea ca de habarnisti?
Bine ma lingvistule, asa o fi cum spui matale! Da' io stiam ca exista! Daca nu, dam inainte cu romgleza ca merge.

 tfmercedez, on 30 mai 2016 - 17:58, said:


I-ai rupt falca?  Cati dinti i-ai scos? Sa fie mai comfortabil , sa nu-ti zgarie instinctorul?
E inca intreaga si functioneaza la capacitate maxima!


#44
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
>CristianV93,  iti multumesc! Acest tutorial, m-a ajutat sa ma fac inteles si, in timp ce fac asta, sa nu ma ranesc.

Conform studiilor, nuielusa de alun s-ar parea ca da rezultate optime, utilizata regulat.

#45
TeoriaConspiratiei

TeoriaConspiratiei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 01.01.2016
Asta a fost tot ? Ma asteptam la mai multe glume, de vreme ce am ajuns la fondul specificitatii noastre, ma asteptam chiar la o explozie de creativitate umoristica romaneasca pe linia traditionalelor " femeia e intotdeauna de vina", " femeia trebuie din cand in cand batuta, sa fie ascultatoare" si altor ziceri de duh ale cultivatorilor de ceapa si porumb. Mi se pare ca s-au inhibat destul de repede barbateii. :D
Sunt dezamagit, de cum l-am vazut i-am anticipat popularitatea.

#46
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014

 CristianV93, on 30 mai 2016 - 18:03, said:



E inca intreaga si functioneaza la capacitate maxima!
Inca...
Pe viitor ramane de vazut :lol:.

#47
CristianV93

CristianV93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 09.05.2015

 TeoriaConspiratiei, on 30 mai 2016 - 18:07, said:

Sunt dezamagit, de cum l-am vazut i-am anticipat popularitatea.
Stai mai, inca nu si-a facut simtita prezenta sexul frumos. Sa vezi atunci!

#48
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014
Sexul frumos nu va posta aici de frica bataii :lol:.

#49
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012
Eu stiam ca dimineata la pranz si joia 👀

#50
catalinuptm

catalinuptm

    Senior CG Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,308
  • Înscris: 11.03.2008
Mie nu mi se pare nimic fun in subiectul asta, si chiar am avut rabdare sa citesc 3 pagini plus de asta, subiect asta o sa aduca multe jigniri si flame, asadar, se inchide.

Edited by catalinuptm, 30 May 2016 - 18:29.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate