Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...

Stabilire granita intre proprietati
 Impamantare boiler Tesy

Cat costa o omologare la RAR N1-&...

Sunt apele termale daunatoare?

Ati face o reconversie profesiona...
 Nokia XR21

Vibratie tevi boiler cand foloses...

Cat stați acasa in medie?

Parere stare drum Sculeni - Chisi...
 Necesit ajutor in gasirea a doua ...

Monitor 4k 27-28' PD USB C

Vacanta Italia

Concediu Halkidiki
 

Reinstalare I-go 2006 Europa,errors

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mihai1976

mihai1976

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.02.2007
Salutare tuturora,

Am un Mio A710 ,am instalat pe el I-go 2006,totul bine si frumos,am pierdut cardul,oricum era piratat.Am incercat sa reinstalez ,siii imi da cu error zice" Instalation aborted, Licence not found. Error code :0021.Este aceeasi versiunne piratata care a mai fost innainte....Nu mai intzeleg.Nu mai stiu ce sa fac,va rog daca avetzi idee,ajutatzima si pe mine,dau o bere,orice,numai sa mearga GPS-ul,domle',hahahha

Multzumesc

#2
dragospas

dragospas

    mai bine chiulangiu decat securist,mai bine mort decat comunist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,377
  • Înscris: 07.08.2006
Mihai e timpul sa cumperi licenta....

#3
robertfulda

robertfulda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 14.02.2007
[quote name='mihai1976' date='Feb 14 2007, 01:41' post='2446655']
Salutare tuturora,

Am un Mio A710 ,am instalat pe el I-go 2006,totul bine si frumos,am pierdut cardul,oricum era piratat.Am incercat sa reinstalez ,siii imi da cu error zice" Instalation aborted, Licence not found. Error code :0021.Este aceeasi versiunne piratata care a mai fost innainte....Nu mai intzeleg.Nu mai stiu ce sa fac,va rog daca avetzi idee,ajutatzima si pe mine,dau o bere,orice,numai sa mearga GPS-ul,domle',hahahha

HAHAHA ma astup cand ii aud pe astia cu sfaturi de "cumparati licenta" .... ma... pe licenta lor. Fii atent. Trimite mail la [email protected] si spune-mi inca o data problema. Eu ajung acasa la Timisoara peste 2 zile si vorbim, am o gramada de softuri de GPS care merg, problema ta se rezolva cu o smecherie la registri in PDA, am avut aceeasi problema la inceput, stiu cum se poate rezolva, iti dau toate softurile moca.
All the best,
Robert

#4
Skizo

Skizo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,406
  • Înscris: 28.11.2001
cred ca ai uitat sa copiezi fisierul cu licenta :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate