Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Vreau sa-l dau pe Mark Zuckerberg în judecată!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#19
Darkman48

Darkman48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,100
  • Înscris: 24.05.2009
@Initiator: ia si bea o cafea, mai bea una, mai bea si apa ca prea multa cafea dauneaza grav sanatatii, mai pe scurt gandeste mai bine ce zici in primul rand, apoi ce vrei sa faci si o sa vezi ca dupa ce adrenalina scade in sange, plus ceva studiu pe termenii si conditiile lor, o sa revii la normal si o sa intelegi altfel situatia.

#20
ccc190577

ccc190577

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 02.08.2020

View PostDarkman48, on 05 noiembrie 2022 - 13:51, said:

@Initiator: ia si bea o cafea, mai bea una, mai bea si apa ca prea multa cafea dauneaza grav sanatatii, mai pe scurt gandeste mai bine ce zici in primul rand, apoi ce vrei sa faci si o sa vezi ca dupa ce adrenalina scade in sange, plus ceva studiu pe termenii si conditiile lor, o sa revii la normal si o sa intelegi altfel situatia.
Arata-mi și mie pe termenii și condițiile lor că își rezervă dreptul de a nu te ajuta,de a nu-ți rezolva o problemă tehnică.
Apoi la restricții,parca trebuie sa-ti arate comentariul cu pricina,nu?
Eu asa zic că e corect
Mersi de cafea,nu am baut de 25 de ani una si in viata mea nu mai mult de 10 cesti.

#21
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,020
  • Înscris: 18.12.2007
OK, hai, lasa prostiile.
Consulta un avocat daca ai chef de dat in judecata.

https://www.facebook...olicies_center/

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate